Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Pinot Noir
Avatar
24603 příspěvků moje polička 15. listopadu 2021 09:49

Kan ty ale podepisuješ, že jsi uklidila, ne proto, abys vyplnila prázdnou kolonku, ne? Bylo by to líp, kdyby těch papírů bylo šest?

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 15. listopadu 2021 09:54

Já zas miluji, když mě tepe někdo, kdo má sám máslo na hlavě. A jak jsem taková povaha, že se vždy nad sebou nejdřív zamýšlím, někdy je už na rozumnou reakci pozdě. Nebo je mi řečeno, že on to tak jistě nemyslel. (Asi aby se zbytečně nekalily vody)

Ale teď se mi opřel jiný manažer do podřízeného, že něco nezařidil u klienta a takto si to nepředstavoval a blablabla. Ještě mě dal do kopie, abych jako věděla a mohla sjednat nápravu.  No tak ten letěl.

Předmětný chudák je totiž už dva týdny doma s covidem.

Online Isca
Avatar
4471 příspěvků moje polička 15. listopadu 2021 10:52

Dcera, těsně po zkušebce, byla druhým nejvyšším na oddělení mailem napomenuta za pracovní nekázeň, protože v den, kdy velká část lidí na obdobné pozici dostala dovolenou a tudíž byl silný podstav, přišla o čtvrt hodiny pozdě na místo, kde měla být v určitou dobu, protože nestíhala ostatní povinnosti, které prostě musel někdo udělat. Když na mail nereagovala, protože nevěděla jak (pak mi řekla, že tomu nadřízenému se v místní kultuře prostě neodporuje, a už vůbec logicky nevysvětluje), byla pak ještě setřena, že nereaguje na maily. No, už pracuje na přestupu na jiné oddělení. 

Offline Garfie
Avatar
24035 příspěvků moje polička 15. listopadu 2021 10:59

Ounz nolita Mně totiž přijde, že to "s pokorou" je nadbytečné. Protože buď to prostě přijímáš (většinou tedy tu kritiku)-a pak to je s pokorou automaticky, nebo to přijímáš jen naoko a uvnitř to bublá. :-) Můžeš ještě říct "přijímám s výhradami", ale to je asi úplně jiný příklad. 

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 15. listopadu 2021 11:11

Kan Já ti rozumím, já ti tak rozumím, s tímhle mám taky velký problém. A to jsem pracovala jako auditor. To byl takovej rozpor povahy a vnější práce, to nešlo, to bylo tak energeticky náročný. Já jsem hroznej flink totiž, já bych to tam matlala aby to prostě bylo a čusbus:-D. Vůbec nevim, kde se s tímhle dá pracovat, mám pocit, že téměř nikde:-D

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 15. listopadu 2021 11:13

Jitka77 Aha, ono totiž možná resoektuji tvůj názor má trošku takovou konotaci jako "beru ohledy na", což tak ve výsledku vlastně není! Možná budu spíš říkat chápu nebo rozumím:-D

Offline Tak Betty
Avatar
5010 příspěvků moje polička 15. listopadu 2021 11:25

Karja no ale takhle toho sloníka na pracovním trhu neudáš.

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 15. listopadu 2021 11:33

Tak Betty naopak! Karja bude bezvadný obchodník, nadělá humbuk, všecko slíbí, hodí to za hlavu, ať si s tím poradí realizátoři a odkluše za dalším obchodem..

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 15. listopadu 2021 11:34

Tak Betty Neboj, já někdy vim, kdy držet pusu:-D A objektivně mi to šlo, tam byl jen ten vnitří rozpor, z vnějšku to vypadalo skvěle, best pracovník ever:-D:-D

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 15. listopadu 2021 11:36

Pavlena Jojo, tuhle jsem byla v práci a kolegyně říká, my na tebe často myslíme, třeba si dva dny s něčím lámeme hlavu a pak si řekneme, jak by to tak udělala Karja? No ta by řekla, ,,ježiš, tak tohle já vůbec neřešim" ! Hodně mě to potěšilo, takhle jsem se chtěla zapsat!

Offline Kan
Avatar
7083 příspěvků moje polička 15. listopadu 2021 11:40

Karja Korporát? Já už se tím jenom bavím, protože uklizeno mám, ale to nikoho nezajímá, tam je „důležité" mít vypsanej papír po každé přestávce, po nástupu, po ukončení. Dobrý je taky to, že úklid fyzicky kontroluje jinej lachtan, jak ten papír. Prostě občas zapomenu, úklid je jinde jak papír, času málo a norma mi na počítadlo sama nenaskáče. Hele ale teda dost ses povoláním minula, auditor nemůže být laxní pohodář, musíš přitvrdit! Předpis je předpis!

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 15. listopadu 2021 11:45

Kan Jojo, musíš prostě tu politiku přijmout s pokorou, jinak seš ztracená!:-D

Offline dzizisketa
Avatar
7492 příspěvků moje polička 15. listopadu 2021 11:55

Pokora! To slovo úplně nesnáším! Hlavně protože ho nejčastěji mají plnou hubu lidi, kteří jsou sami sebestřední, arogantní a blahosklonní, že to u nich úplně kape. 

Offline Tabea
Avatar
4729 příspěvků moje polička 15. listopadu 2021 11:56

Karja přesně tímhle vnitřním rozporem trpím taky. Audit included.

Offline Kan
Avatar
7083 příspěvků moje polička 15. listopadu 2021 12:08

dzizisketa Troufám si říct,že to u Karja nehrozí. Asi si do toho promítáš nějakou svoji špatnou zkušenost?

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 15. listopadu 2021 12:10

Auditoři!

To je voda na můj mlejn, teď nám u klienta vystavili částečný nesoulad, protože byl na sebe přísnější než vyžaduje vyhláška. Jsem myslela, že mě budou omejvat. 

Jinak dobrej auditor, který se nebojí, je k nezaplacení, ale za celou svoji kariéru jsem takovych potkala jenom jednotky. Jinak je to zmar a bída. 

Offline Aranel
Avatar
4539 příspěvků moje polička 15. listopadu 2021 12:29

continuity No jasně, to je jako když se na konferenci objedná o dva chlebíčky víc, tak plebs má radost, že se nají, účetní je v mrákotách, protože manko se účetně zpracuje mnohem snadněji než přebytek

Offline dzizisketa
Avatar
7492 příspěvků moje polička 15. listopadu 2021 12:33

Kan

Ale však já nemluvím o Karje proboha! 

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 15. listopadu 2021 12:39

Garfie právě, to slovo pokora je tam hrozně nadbytečný. A všimla jsem si toho ale víckrát, není to rarita

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6132 příspěvků moje polička 15. listopadu 2021 12:40

Já teda dlouhodobě miluju "vystupovaní z komfortní zóny" !!!

Jen to slyšim, tak bych taky vystoupila..někam..pryč.