Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 19. října 2020 19:20

Jennyfor to muselo byť hrozné. Ja som tak raz nespala celú noc, pretože som na hoteli našla minichrobáka pod vankúšom. Čo sa týka ploštíc, to som tiež trochu paranoidná, mám po návrate presný postup, ale asi keby som ich fakt niekde nabrala, tak mi ten môk postup bude určite na ho..., ale pre kľud duše...

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 19. října 2020 19:22

pecka No jak by první vylezla z úkrytu a blížila se ke mně, byla bych v ten mžik třeba jen v prádle na chodbě a zpátky by mne nikdo nedostal to musel být zážitek jak noční můra 

Online brrr
Avatar
10053 příspěvků moje polička 19. října 2020 19:24

Krehutka Jo, jména dáváme pavoukům taky.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 19. října 2020 19:31

paktofonika Já to už před odjezdem nacpala všechno do igelitového pytle, postříkala uvnitř Biolitem na lezoucí hmyz a pytel zavázala, než jsem ho dala do prázdnýho kufru, taktéž vystříkanýho Biolitem. Doma jsem to opatrně otevřela na chodbě domu, po částech vyndavala, prala jsem na 60 st a co nešlo na tolik, tak jsem před praním strkala na mrazák. A furt jsem všude stříkala ten Biolit, divže jsem se neotrávila  tak dopadlo to dobře a ani nevím, jestli to štěnice byly, nebo mne večer při procházce nepožralo hejno těch mrňavých mušek.

ale fakt jak ve vypjatých situacích jsem většinou ledově klidná, tak možnost těch štěnic mě dostala do hysterie.
No a mladý se mi jenom smáli. Což mi bylo jedno, bývali by si to dovezli do svýho bytu, to by pak koukali

Online pecka
Avatar
5983 příspěvků moje polička 19. října 2020 19:54

Jennyfor problém bol v tom, že som najprv nevedela, z čoho máme vyrážky. Nejaké ploštice ma ani len nenapadli. Až kolegyne v práci povedali, že to budú štípance od ploštíc. Sťahovali sme sa ako rýchlo sa len dalo. Odvtedy všade pozerám hneď matrace. 

Online slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 19. října 2020 20:56

Pavúkov sa síce bojím, ale neznášam, keď im niekto robí zle. Dokonca som prepustila jednu upratovačku, keď ho pred mojimi očami rozdupla (aj keď to bola len posledná kvapka, aby som bola spravodlivá - už som o tom rozmýšľal dlhšie, ale ten zabitý chudák to vyriešil).

Takže u nás to vyzerá asi tak, že pomóc, pavúúúk, dajte to niekto preč, ale neubližujte mu .

Online slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 19. října 2020 20:58

pecka ja som takto chytila vši v lietadle. Ako všimla som si, že pri poslednom prestupe nebolo vymenené to plátienko pod hlavu, ale bola som už príliš unavená na to to riešiť a potom som netušila, od čoho mám výsyp na krku a chrbte, cpala sa diazepamom mysliac si, že zas alergia na niečo...až kým mi pri česaní jedna nevypadla na zem. Ale teda tá už bola riadne veľká.

Online brrr
Avatar
10053 příspěvků moje polička 19. října 2020 21:03

slniecko Syn chytil vši ve vlaku cestou na mužovu promoci v Karolině. Tam už se začal drbat, doufám, že to potom pořádně uklidili.

Offline Karja
Avatar
35970 příspěvků moje polička 19. října 2020 21:03

Jennyfor Dcera jednou byla takhle desne zmrsena, vypadala jak po stipancich od stenic, i doktorka rikala, ze to nejvic vypada na stenice. No byla to potravinova alergie:-D

Offline Mrakoplas
Avatar
8846 příspěvků moje polička 19. října 2020 21:04

slniecko kamoška, chuda ona si vyzerie všetko, chytila vsi v pôrodnici v Anglicku. (Teda ona to tvrdí, nikde inde nebola a žije sama, teda už s dieťaťom). To chces, v šestonedelí sama opustená bez rodiny a muža so všami

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46119 příspěvků moje polička 19. října 2020 21:08

Mrakoplas mno já si vždycky vybavím jak mi maminka natírala hlavu petrolejem, to teda bylo horší než vši

Offline 711990
Avatar
17172 příspěvků moje polička 19. října 2020 21:09

Karja takhle jsem prisla na kozni s podezrenim na nestovice, testy jsem ale mela negativni a tak usoudili ze jsem postipana od stenic. Doted nevim co to vlastne bylo:)

Offline Karja
Avatar
35970 příspěvků moje polička 19. října 2020 21:22

711990 Co hroznovy vino? Tohle jsme meli.my:-D

Offline 711990
Avatar
17172 příspěvků moje polička 19. října 2020 21:32

Karja klidne je to mozny!????

Offline Aranel
Avatar
4533 příspěvků moje polička 19. října 2020 21:41

Garfie Něco jako ve španělštině aquí (tady) - ahí (tam blízko) - allí (tam)? To si myslím, že v češtině nemáme, jak o tom svědčí i tato snaha to přeložit.

Offline Garfie
Avatar
24021 příspěvků moje polička 19. října 2020 22:05

Aranel  Jo, přesně. Já právě taky na nic nepřišla...ona ta moje Japonka umí česky a často se mě na něco takového ptá a musím říct, že se většinou dost zapotím, japonština je proti češtině i angličtině neuvěřitelně barvitá.

Online slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 19. října 2020 22:23

brrr Mrakoplas ten smajl to dokonale vystihuje...

Karja :D ale fakt sa to niekedy ťažko rozlišuje.

My sme raz takto volali doktorke s výsypom, mysleli sme si, že asi alergia, že teda kedy máme prísť, ona podľa nášho sugestívneho popisu usúdila, že dieťa má asi ovčie kiahne, objednala nás tak, aby sme sa nestretli s nikým v čakárni a po dôkladnom vyšetrení vyslovila diagnózu aj terapiu v jednom: "Zabite si doma toho komára".

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 20. října 2020 01:05

Garfie 

V Plzni mají tutady, tuten a jim podobný To bude vono. A teď mě Plzeňačky nechaj vyšrktnout.

Offline artemisia
Avatar
295 příspěvků moje polička 20. října 2020 01:22

Garfie slováčtina by to mohla k tobě přiblížit jako "toťkaj tu"

a oddálit jako "henkaj tam" To zní dost japonsky ne?

Offline artemisia
Avatar
295 příspěvků moje polička 20. října 2020 01:33
Reakce na slniecko:

po dôkladnom vyšetrení vyslovila diagnózu aj terapiu v jednom: "Zabite si doma toho komára".

děkuju, syrová realita výborně podaná:-)