Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Karja
Avatar
35923 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 16:00

Pinot Noir Ja taky, asi si tam zitra zajedu:-D. 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6127 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 16:03

razorblade jako, ja ted u nas brutalne ujizdim na Chilli Tatovi, jeho Habaneroburger je mana z nebe (ale posledni dobou ma nejaky slabsi volume ).

Ja strasne rada palivy, ale na ten burgr s morugou zatim koule nemam.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 16:07

tak oprava, vlastně jeden hamburger z mcd jím a chutná mi. swiss king. je v tom bramborová placka. a nechci do toho nikdy sýrovou omáčku, nad čímž obsluha vždy udiveně zdvíhá obočí :)

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 16:29

Já teda radši KFC, chutná mi víc než McD. Ale je fakt, že stačí tak jednou za čtvrt roku, častěji nějak ani nemám potřebu. A paradoxně častěji jím v McD, protože jeden cheeseburger na zahnání akutního hladu mi přijde lepší než wrap z KFC, který mi sice chutná víc, ale je dražší a mám po něm obvykle furt hlad

Domácí vaření je loterie, už jsem se trochu zlepšila, co mám děti, ale furt nemůžu dát ruku do ohně za správný výsledek. 

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 16:29

Já teda radši KFC, chutná mi víc než McD. Ale je fakt, že stačí tak jednou za čtvrt roku, častěji nějak ani nemám potřebu. A paradoxně častěji jím v McD, protože jeden cheeseburger na zahnání akutního hladu mi přijde lepší než wrap z KFC, který mi sice chutná víc, ale je dražší a mám po něm obvykle furt hlad

Domácí vaření je loterie, už jsem se trochu zlepšila, co mám děti, ale furt nemůžu dát ruku do ohně za správný výsledek. 

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 16:33

razorblade přiznávám, že nejen mi nevadí jíst to samý víc dnů po sobě, já jsem schopná klidně uvařit to samý další den znovu akorát teda když vařím, tak si to právě uvařím přesně takový, jak mi to chutná. takže doma trochu boj, protože jim to občas nejede a dožadují se "správných" receptů

​Tak vařit druhý den stejný jídlo si neumím představit, ještě tak sníst už uvařený, že je to bez práce, ale jíst něco víc jak 2 dny jen v nejvyšší nouzi nebo zoufalství

Ty správné recepty jsou trochu boj i u nás, některé věci třeba vůbec nedělám, třeba štrůdl. Ten si fasujeme každý u své maminky. A až ho jednou začnu péct, tak jedině s oříškama jako u nás doma

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 16:36

Jiná Realita ten krevetovej wrap jsem nikdy nechutnala, vždycky, vždycky ho měli vyprodanej!

Offline 711990
Avatar
17157 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 16:39

Pinot Noir vid! Asi bude zitra Mekac

a nestydim se za to!:)

Offline 711990
Avatar
17157 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 16:39

Karja pockat, vy nemate ve meste DM, ale mekac jo?

Offline Pinot Noir
Avatar
24537 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 16:41

711990 Karja no my máme na zítra nebo na sobotu naplánovaný výlet: všichni do auta, mě vyhodí u OBI, chlapi pojedou do McD k okýnku nakoupit oběd, pak mě a substráty, insekticidy a fungicidy naloží zase u OBI a pojedeme domů na slavnostní oběd

Offline 711990
Avatar
17157 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 16:43

Pinot Noir mnam! To je nahodou dobrej vejlet:) Ja chci zitra na Milesovku, tak se musim podivat jestli je u dalnice mekac

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 17:07

Pinot Noir U nás se včera taky všichni tvářili že jako slavnostní oběd , když jsou ty 18. narozeniny. V téhle době prostě vrchol všeho. Původně byla náplánovaná velká oslava všech rodin v luxusní restauraci a nakonec jen my 4 a KFC.

Offline razorblade
Avatar
8180 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 17:11

Jiná Realita Tulipe zrovna to qurito s coleslavem jsem si dala, to tam mam nejradsi, ostatni vlastne ani nekupuju, vzdycky beru qurito. Jinak smrad mi vadi spis u toho McD, kterej nevyhledavam (ale treba v Norsku nebo Dansku, kdyz na jidlo v restauraci nebylo, bodnul).

Offline Kokoska
Avatar
28349 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 17:14

Vy se mate, kdo muzete varit na dva dny. U nas to nikdo druhy den nechce, ja to jim v nouzi, kdyz ma manzel rybu, tu ja nemusim. Tu on by teda moh mit denne, samozrejme cerstve udelanou.

A jsem tym McDonald, kureci burger a tu zamotanou placku -twist? celkem muzu. Zmrzlina mi chutna do kafe, ledovou kavu jsme si davali docela radi. Ale uz jsem nic od nich nemela strasne dlouho, urcite vic nez rok.

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 17:15

711990 jj, kousek za oc letňany :) 

Offline 711990
Avatar
17157 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 17:17

bram jo Dablickej myslis...to je moc blizko:) myslela jsem ze v opacnym smeru jeden je. Ale nevim jestli je jeste pred Milesovkou, musim kouknout:)

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 17:20

A do statistik: najím se i u mcd i v kfc. Nemusím to často, ale jednou za čas na to mám vyloženě chuť. V mekáči mi chutnají ty dražší sezónní burgery a cokoliv ze snídaňové nabídky. V kfc zase twistery a pepsi. Ale úplně nejvíc nejlepší je ten nejlevnější cheeseburger v Burger king. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46101 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 17:24

Kokoska zalezi taky co, ja ohrivane taky nemusim, treba gulas nebo chilli atp, to klidne, rizoto nebo testoviny, natoz nejake brambory to se neda. zas ale pro dva je to hned. 

kdyz mi neco chutna jedla bych to klidne tyden, dnes jsem varila podruhe kvetakove kari:-) z druhe pulky kvetaku a druhe pulky kurecich prsou:-) rozdil jen v tom, ze vcera v nem byly brambory a dnes smes ryze a lustenin. vcera zluty dnes cerveny, vcera se zazvorem a slehackou, dnes s paprikou a kokosovym mlikem:-P ne teda ze by me to bavilo varit furt, ale to mnozstvi nejsem schopna udelat naraz, u takovych jidel co se postupne opekaji aj. zitra bych si dala klidne repete, ale to uz by mi neproslo, budou karbenatky

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 17:26

711990 mas pravdu!! Sirejovice, smerem do Prahy

Offline Karja
Avatar
35923 příspěvků moje polička 30. dubna 2020 17:26

711990 Nemame samozrejme ani jedno:-D. Dojizdime za vsim, i za Mekacem, ale mame treba to zelezarstvi, kde nakoupis uplne vsechno, jak jsem zde jednou popisovala;-). Jakmile to otevreli, meli jsme od barvy pres hrabe uplne vsechno.

Pinot Noir Jo, jo, to je plan dle meho gusta!