Televize

14. srpna 2014 19:56
Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 12. února 2024 20:39

Tak nám zbývá poslední díl. Jsem měla nějak vsugerováno, že jich má být 8. Nevím nevím, jak chtějí stihnout všechno vysvětlit, aby to dávalo smysl...

Offline brrr
Avatar
10048 příspěvků moje polička 12. února 2024 22:11

coralline Jich je jen šest? Taky jsem myslela, že osm. No, to jsem teda zvědavá.

Offline Marielle
Avatar
příspěvků moje polička 14. února 2024 21:38

13. komnatá Kateřiny... po dlouhé době sedím u televize a ... sklíčující. Miro

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 14. února 2024 21:47

coralline Ten konec teda byl, myslela jsem, že Priorův otec to obrátí proti sobě. Ale ne, chtěl tu její pozici. Stejně divná postava ten jeho otec.

Četla jsem dnes článek na czechcrunch, jeho autor už poslední díl viděl. 

Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 15. února 2024 08:40

Ronna A píše tam, jestli to bude mít příčetný vysvětlení? O jiný spoilery nestojím.

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 15. února 2024 17:53

coralline Píše tam něco ve smyslu, že konec je jiný než odhadoval.

Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 15. února 2024 20:53

Ronna To mi pomoh teda, když absolutně netuším, kam to míří

Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 16. února 2024 08:52

Takže moje teorie: vědci na lidech z vesnice testujou nějaký léky, který mimo jiné způsobujou halušky. Jednoho z nich napadlo, že by bylo fajn užít si taky a nasypal všem do snídaně trojnásobnou dávku, načež se odebrali tvořit ledové sochy. Annie zabil někdo z nich, protože na to přišla.

Někdo další? Ať máme před finále z čeho vybírat

Offline OliveOyl
Avatar
1715 příspěvků moje polička 19. února 2024 22:13

Tak co říkáte na rozuzlení?

Offline Stará existence
Avatar
251 příspěvků moje polička 19. února 2024 22:13

OliveOyl Já jsem spokojená velmi. Výborný seriál.

Offline brrr
Avatar
10048 příspěvků moje polička 19. února 2024 23:26

OliveOyl Teda, některé nelogičnosti jsou na palici. Celé mi to přišlo takové nějaké

Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 19. února 2024 23:34

OliveOyl Stará existence Já spokojená nejsem. Asi tak milion věcí pořád nedává smysl.

Věci, co mě štvou nejvíc, schovám to, abych nespoilerovala:

Že se na vraždě Annie podíleli všichni, je naprosto mimózní, uvěřila bych, kdyby to byl jeden, max dva. Ty ženy to nemohly vědět, ale rozhodly se je potrestat všechny. Taky mohly s jedním vrahem nechat umrznout 5 nevinných (jo, on si to vlastně "duch" přebere). Dobrý pojetí spravedlnosti. A kdo tam nechal ten jazyk a proč ho sakra vůbec 6 let někde skladoval? Co všichni ty lidi s halucinacema? Jsem ochotná akceptovat jenom Evangeline, ta má psychický problémy v rodině. Co Liz, Clark, Rose,...? Jo a to úmyslný znečištění je kravina, kontaminovalo a poškodilo by jim i to, co hledali.

Chtěla jsem racionální vysvětlení, ale prosím prosím můžu místo tohohle dostat ty naštvaný duchy předků? Už nebudu chtít nic k Vánocům.

barbucha Za mě můžeš zapomenout, že 4. série existuje. Není zač.

Offline Fiction
Avatar
1488 příspěvků moje polička 19. února 2024 23:37

OliveOyl Já jsem celkově zklamaná, zbytečných 6 hodin...

Offline Gatita
Avatar
7173 příspěvků moje polička 20. února 2024 21:20

Fiction ja jeste posledni dil nevidela, ale rozpacita jsem dost. Na zaklade predchozich serii TD jsem cekala uplne jinou ligu.

Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 20. února 2024 21:35

Gatita Já jsem četla, že to měl bejt původně samostatnej seriál, ale z nějakýho důvodu se to rozhodli přifařit k True Detective. Podle mě to byl blbej nápad, protože lidi očekávali něco jinýho.

Offline Gatita
Avatar
7173 příspěvků moje polička 20. února 2024 22:04

coralline jo, mela jsem ten pocit. 

Offline tarra
Avatar
285 příspěvků moje polička 21. února 2024 08:57

A jako samostatnej seriál si myslíte, bez očekávání, že by to vyznělo líp? Ještě jsem nezačla a přemýšlím, jestli se do toho vůbec pouštět.

Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 21. února 2024 09:15

tarra Za mě ne. Je tam spousta věcí, který nedávájí smysl, i když byly vysvětlený (a některý ani nebyly). Lidi dělají věci, který by v reálným životě neudělali, jenom aby to odpovídalo rozuzlení.

Postavu Jodie Foster lidi často srovnávají s Mare of Easttown. Jestli jsi to neviděla, pusť si tohle, je to o milion procent lepší.

Offline tarra
Avatar
285 příspěvků moje polička 21. února 2024 09:20

coralline Díky, Mare of Eastttown jsem viděla, tak asi vážně nemá cenu si kazit dojem.

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 21. února 2024 21:32

Mně se to moc líbilo. To šílený prostředí. Všimly jste si, jaký měli kolikrát jednoduchý dveře u domu? I prosklený. V té zimě? Jodie na konci vypadala líp než na začátku. Představitelka Navarrové je ve skutečnosti šampionka v boxu. 

Několikrát se tam opakovalo, že ona se probudila. To jsem myslela, že se nějak vysvětlí.