design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 31. ledna 2021 13:21

999 toho jsem se bála, my přespolní nejsme v té době v ČR,  ale budu to brát v potaz.

Gatita My máme dva tisky od stejného umělce, na tom jediném jsme se shodli. Mame jeste vybrany obraz, ale ten chci před koupí vidět a do toho nám padla korona. Ale říkala jsem, že už dost a že musíme diverzifikovat, nemůžeme mít všechny obrazy od jednoho.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 01. února 2021 13:40

prosím vás, hledám pěknou a kvalitní postel (dvojlůžko) a kvalitní gauč.

oboje na nožkách, postel z masivu, s čelem ke stěně (nepolstrovaným), může mít kovové prvky. gauč, který se hned neprosedí, potažený látkou, mohl by mít takovou tu adaptovanou lenošku.

naši si koupili pěkný gauč někdy maximálně předloni na podzim, a už je proseděný :/ a to se ani moc nepoužívá, protože oni sedí hlavně v křesle. a tehdy jsme ho byla kupovat s matkou,a vím, že prodavačk říkal, že to je děsně kvalitní gauč s trvanlivým polstrováním. já budu mít jen gauč a budu ho používat dost.

na pohled pěkných věcí je dost, ale nemáte někdo nějakou aspoň roční zkušenost a doporučení?

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. února 2021 13:45

Jiná Realita my máme sedačku od Jecha asi čtyři roky. Prosezená není, podnožku mít může, zvolíš si z různých možností. Teď mají nějaký nový model, co je na vysokých nožkách.

Offline andulka01
Avatar
10705 příspěvků moje polička 01. února 2021 16:31

Evaeva Mám Mazzini Freesia (ta je teda rozkládací, nemá to sofa), přesně rok a spokojenost veliká. Samet se jednoduše udržuje a zatím na něm ani nejsou vidět kočičí drbance. Polštáře jsou možná trochu tvrdší, ale je celkem pohodlná, prosezenost není. Mazzini má i jiné modely.

Offline Resch
Avatar
152 příspěvků moje polička 01. února 2021 16:53

Jiná Realita postel z dubového masivu máme už čtvrtým rokem tuhle: 

https://www.spime.cz/designova-postel-z-masivu-lago

Pán v prodejně moc příjemný, nic nevnucoval, nechal v klidu koukat, ozkoušet, promyslet a co řekl, platilo. Doba dodání byla kratší než slibovali, na vrchu komory bylo neúplně mému oku lahodící dřevo, ale stačila zmínka, komoru odvezli a za týden bylo vyměněno.. Bez příplatku nebo zbytečných řeči.. 

  Sedačku jsme ve starém bytě měli od Bohma, kupovaná na veletrhu se slevou, potah otíratelný, přežila pět let, z toho dva a půl s dítětem. Muž v té době měl něco přes 100kg a prosezení nikde nic, když jsme se stěhovali pryč, byla pořád jako nová, jen se nám bohužel nehodila .. V novém bytě máme naopak naprosto příšernou zkušenost s firmou Sofaland, dodání, jednání, všechno zle ..

Offline continuity
Avatar
33723 příspěvků moje polička 01. února 2021 17:00

Jiná Realita gaučuzu taky doporučit Jech a na postele se podívej na Domestav. Mívali občas slevy, hlavně ale v létě. Nevím jak teď. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. února 2021 17:44

Resch na tuhle postel jsme taky koukali, hrozně se mi líbila, ale chtěli jsme s úložným prostorem a to pak nevyzní. Ale máme od nich alespoň matrace a naprostá spokojenost.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 01. února 2021 18:27

Resch tu mam asi i nekde v zalozkach schovanou,protoze me zaujala.takze drzi,pouzivate to celo?(ja si treba pri nemoci ctu vsede oprena,a na soucasne posteli se to celo uplne rozvrzalo).

Offline Resch
Avatar
152 příspěvků moje polička 01. února 2021 19:10

Jiná Realita já si tam taky čtu opřená, i muž, občas vlhké vlasy.. k tomu se tam teď naučil chodit skákat malej  šprot - necelý dva roky, takže se za čelo drží a dělá si tam v nestřežených momentech trampolínu (a ta šestiletá to musí samozřejmě napodobovat) a pořád čelo jako nový. K tomu muž ve svých nejlepších létech měl 120 kg, já stěží 60 a nerozvrzala se nerovnováhou. Fakt jsme spokojeni, jedna z mála věcí, u které ani teď po letech nelitujeme. 

Offline Resch
Avatar
152 příspěvků moje polička 01. února 2021 19:15

Evaeva jj, matrace od nich máme taky. My právě pod ní toho úložného prostoru moc nechtěli, takže tam máme uprostřed mezi středovým nosníky jednu tmavou Skubba krabici z Ikey na náhradní ložní prádlo (druhá věc je, že kolem postele není tolik místa,aby se z pod ní pohodlně vytáhnul třeba šuplík, takže postel plně vyhovuje a udržuje prostor opticky vzdušný)

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 01. února 2021 19:27

Jiná Realita gauc muzu doporucit boconcept.  

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 01. února 2021 19:31

jinx ne ze bych si nevybrala,ale uz je to mimo castku,kterou jsem ochotna za gauc dat.zas nemam tak krasny prostor,aby si takovy gauc zaslouzil:)ale snad poprve se mi libi kozeny gauc(ty konakove)

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 01. února 2021 19:35

Jiná Realita tak kdyby sis to treba rozmyslela, tak vis, kam se podivat, maji pohovky moc pekne ...:) zase to neni vec na chvilku a vyplati se koupit peknou a kvalitni. A hezky design, ten jech vyse, schvalne jsem rozklikla, a pobavil :)

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. února 2021 20:12

Resch v paneláku je ten úložný prostor k nezaplacení, navíc tenhle je takový zadarmo. Ale kvůli téhle posteli jsem se rozmýšlela ho oželet. Ale ještě že jsem to neudělala, když vidím, co tam všechno máme. Šuplíky taky nemáme, vyklápíme nahoru, jsou tam věci jako helmy a spacáky.

Offline Anema
Avatar
830 příspěvků moje polička 02. února 2021 16:41

Konečně bychom se chtěli pustit do přestavby ložnice, proto bych se chtěla zeptat, jestli někdo nemáte dobrou zkušenost s nějakou firmou na vestavné skříně v Praze a okolí. Pax z Ikea nám tam bohužel nepasuje, byla by to skříň přes celou krátkou stěnu, která má trochu nestandartních 2,9 m.

Online DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 02. února 2021 17:05

AnemaNám vestavěné skříně dělali tady https://www.skrine-komandor.cz/ a žádný problém se nevyskytl.

Offline Karuna
Avatar
příspěvků moje polička 02. února 2021 18:21

Anema nam taky komandor a v pohode

Offline Anema
Avatar
830 příspěvků moje polička 02. února 2021 20:14

DruI Karuna Děkuju moc!

Offline chocholka
Avatar
102 příspěvků moje polička 03. února 2021 17:29

Máte prosím někdo kolejinčky na záclony už zabudované ve stropě? Ráda bych nějaké reference, jestli si to mám pořídit. Přijde mi to jako fajn věc, zvlášť, když mi sambo řekl, že žádný garnýže do nových zdí vrtat nebude

Offline Samara
Avatar
příspěvků moje polička 05. února 2021 08:19

Jiná Realita Postel s velkym celem mam, taky v ni furt sedim oprena, ktera se ani nehne a mam ji, ale je od truhlare na zakazku, velka masivni, vesli jsme se do 30.000 vcetne dvou stolecku k ni a montaze, coz mi tenkrat prislo drahe, dneska nelituju. Ledvina, nekde u Loun.