Čo vás dnes rozosmialo?

11. srpna 2014 15:54
Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 01. června 2022 22:36

Lama_z_Lana Tak to je jiná situace, když to explicitně slíbili.

Musím ovšem uznat, že být tam poté jako kmenový zaměstnanec university bylo skvělé, právě díky tomuhle přístupu. Jako pro mě bylo zjevením, že se ve společnosti neřeší co kdo dělá a jak v práci. Tam se zásadně vedou společenské řeci o tom, kde byl kdo na rybách, na treku, na lodi, na kole, jak si to užil a práce je nezajímavé téma.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46101 příspěvků moje polička 01. června 2022 22:37

Lama_z_Lana tak jestli sis to svoje pracovní nastavení sbalila a přivezla s sebou, tak jen doufám že tě brzy opustí

Online Lama_z_Lana
Avatar
6127 příspěvků moje polička 01. června 2022 22:45

Jimik já už pokukuju po jiné praci. Teda furt nevim, co bych jako vyhorelej akademik asi mohla delat Myslela jsem, že "Dobby dostane ponožku" už teď v říjnu, ale bude si muset počkat ještě rok.

Nemám na to povahu a pozoruju, jak mě to ničí. Psychicky i fyzicky. Vůbec se za poslední rok nepoznavam. 

A jak dlouho jsi v tom Norsku nakonec byla? 

Offline continuity
Avatar
33761 příspěvků moje polička 01. června 2022 22:49

Lama_z_Lana já teda ve vědě nikdy nedělala, ale taky mám práci, kde můžu dělat od nevidím do nechápu a klidně i víkendy. Teď tlak je celkem silný. A jediné, co vím,že to musíš změnit ty sama, protože ono to nakonec v nové práci může být úplně stejné. 

Zkusila bych se trochu nakazit od těch seveřanů. 

Online Lama_z_Lana
Avatar
6127 příspěvků moje polička 01. června 2022 23:02

continuity no pro mě teď priorita vyřešit to bydlení. A to teď v HK není prdel takže se jeden musí otáčet aspoň jako dva

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 01. června 2022 23:12

Lama_z_Lana Jenom dva roky, ale fakt mi to otevřelo oči v tom, že se tady u nás často honíme jako čoklíci a jde to i jinak. A continuity má pravdu v tom, že to je hodně o vnitřním nastavení a prioritách. 

Offline Karja
Avatar
35920 příspěvků moje polička 01. června 2022 23:29

Jimik Ty jo, to je hezký. Musím se přestěhovat! 

Offline continuity
Avatar
33761 příspěvků moje polička 01. června 2022 23:34

Lama_z_Lana jenže ono to tak nefunguje, že čím víc děláš, tím víc uděláš (a tím víc vyděláš). I u pásu to má své limity, natož při duševní práci. 

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 02. června 2022 00:00

Karja Tak všude chleba o dvou kůrkách, ale tohle nadřazení osobního života nad práci fakt umí . Teda ještě musím předeslat, že to bylo před všemi krizemi a covidy, teď už to asi taky nebude taková selanka.

Online Lama_z_Lana
Avatar
6127 příspěvků moje polička 02. června 2022 06:38

continuity no u nás právě i jo - odměny za články, granty, výuku cizinců, výuku kombi studentů o víkendech...a ten systém je prostě nastaven "bohovsky", to už jsem psala jak se nám to rozkládá do 5 let (clanky)...no mám toho už plný zuby. 

Offline marieu
Avatar
4485 příspěvků moje polička 03. června 2022 19:56

Vsunu se do vlákna s naší ranní momentkou, u nás se začalo nadávat. Velká naléhavě: "mami, mami, Áňa řekla strašnou, úplně strašlivou věc, ale já to vůbec nemůžu říct nahlas, tak jsem ti to napsala"

žalovat se nemá, ale hlásit se to musí. Řvali jsme s mužem smíchy.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 03. června 2022 20:11

marieu kde jsou ty časy, kdy jsem sakra považovala za nejhorší nadávku na světě

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 03. června 2022 21:52
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46101 příspěvků moje polička 03. června 2022 21:59

marieu

to mi pripomina jak jsem kdysi hodila sve vubec nejlepsi kamaradce do schranky dopis s vytkou ze je zradce a jeji maminka to prisla resit s moji maminkou

Offline marieu
Avatar
4485 příspěvků moje polička 04. června 2022 09:24

viktorka_od splavu tak to je síla! Co provedla??

Offline tina
Avatar
5876 příspěvků moje polička 04. června 2022 16:16

marieu a koho tím počastovala? Předpokládám tedy, že plaza doma nemáte....

Offline marieu
Avatar
4485 příspěvků moje polička 04. června 2022 17:38

tina žádný řev ani stížnosti nenásledovaly, držela jsem se osvědčeného méně (vědět) je více (klidu).

Online Lama_z_Lana
Avatar
6127 příspěvků moje polička 04. června 2022 19:38

Já nevím, kde plevelit...tak dnes konečně neprší, prošla jsem celé město a je opravdu krásné

Zatím jsem měla cest poznat pouze část kolegu, ale přivítali mě mezi sebe moc dobře. Začínám věřit. Že to tu nějak zvládnu

A už mám perinu, nemám nervy, ještě že existuje ta ikea  

Online Luna
Avatar
10449 příspěvků moje polička 04. června 2022 20:35

Včerejší výtvarka mě dost rozsekala. Jeden kluk řekl, že udělá komiks. Super, tak si říkám, že se mrknu, o čem to bude. A on zcela vážně pronesl: To je komiks o mé babičce. Ona nenávidí zvířata a střílí po netopýrech z luku. Šipky s přísavkama.Já se jdu s tím svým výtvorem bodnout, tohle bude trhák.

Offline OliveOyl
Avatar
1713 příspěvků moje polička 04. června 2022 20:45

Dnes mě rozesmál pohled do dceřiny knihovny