Čo vás dnes rozosmialo?

11. srpna 2014 15:54
Offline Isca
Avatar
4458 příspěvků moje polička 25. října 2020 11:00

Jennyfor soucítím. Dcera, která poslední čtyři roky bydlela u mě, tu při odstěhování do podnájmu nechala změť rozbalených krabic, igelitek a neidentifikovatelných povalujících se objektů. Při poslední návštěvě , kdy si byla pro nějaké užitečné věci, nakonec po hodině hrabošení ve svém pokoji, kam jsem měla nadále oficiálně zakázaný přístup, prohlásila, že už tam v podstatě není, co by si chtěla vzít. Vzhledem k pozdní noční až časné ranní hodině jsem netlačila zatím na pilu, má půl roku časový limit , pak si slibuju, že začnu být tvrdá

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 25. října 2020 11:19

Isca Ano ano, při stěhování si vyzobal jen to pěkný, stůl, postel, skříň, všechno fungl nový, pár kusů oblečení a počítače. Zbytek, co by mu tam rušil estetiku, mínil mít pořád tady. Odvoz sportovních potřeb, tenisových raket, lyží, kola už jsem prosadila. Ale proč tu mám mít krabice se sešity z pátý třídy, olámaný pravítka, tričko s mikimausem velikost 164.

Tak to zvolna vyhazuju, ale štve mne to, nejsem schopná vzít každou tu krabici celou a vyhodit, musím se v tom hrabat, jestli tam není něco důležitýho, hrozně mne to zdržuje a vysiluje. Nejradši bych mu to fakt hodila celý na hlavu.

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 25. října 2020 11:29

Jennyfor Tak u nás to naštěstí bylo obráceně. Odstěhovali se naši a já tam zůstala s bráchou. Byt byl velký, tak mi bylo jedno, co tam naši kde mají. Potom se prodával a stěhovali jsme se všichni, takže buď vyhodit nebo vzít, nedalo se nic dělat. Zase spoustu věcí mám odvezených na chalupě na půdě a teď se děsím prodeje.

Hlavně já klukům nevyhodila nic důležitého, protože oni v tom mají dost pořádek a vše je v průhledných boxech, takže vidím stavebnici, zabalím odnesu do sklepa. No ale vidím krabici kravin tak to trochu proberu a vyhodím do pytle komplet. Mimochodem čas na přebrání měli měsíc a pořád nebylo kdy.

Včera mě jen dostalo, že když už bylo po všem, tak v tom najednou hrabali celé odpoledne a to čas měli.

Offline Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 25. října 2020 11:32

Ja mám u našich v domě taky stále svůj pokoj a oni se jednou za čas zeptají, co s těmi věcmi  a to to tam mám řádně zredukované po čistce při stěhování z předchozího domu, bylo mi už okolo 20, takže žádní mončičáci a juniorské sportovní náčiní :)

Ale pak se do jejich domu natahala spousta věcí, když se nám se segrou narodily děti, hračky a různé pomůcky, abychom měly zázemí při návštěvách - nastesti toho se rodiče po nějaké době poměrně radikálně chopili :) a už to tam mají zase hezké a volné :)

Offline slniecko admin
Avatar
17590 příspěvků moje polička 25. října 2020 12:57

Sweet Potato cítim s ňou

Offline brrr
Avatar
10023 příspěvků moje polička 25. října 2020 13:16

Jennyfor Tys mu chtěla vyhodit sešity? Aaaa, ty mám taky. Ale já mám všechno uloženo v bednách a ty schované ve skříni. Ovšem dětem by to chtělo protřídit. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34840 příspěvků moje polička 25. října 2020 13:24

slniecko Viď. 
Já teď té starší ((17) nakázala hromadné praní plyšáků. Byly toho zatím tři pračky - máme novou, až 9kg prý. Ne, protřídit je rozhodně nechce. U jednoho každého z první várky mi řekla, od koho a k jaké příležitosti je dostala!

Online Kokoska
Avatar
28328 příspěvků moje polička 25. října 2020 13:32

Sweet Potato a maji plysaci jmena? U nas se taky nesmel vyhodit ani jeden, ze prej si je schovavaj pro deti. A pak jsem po letech slysela Ale fialovyho pejska mu teda do pacek nepucim! 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. října 2020 13:37

Kokoska Sweet Potato já mám svoje plyšáky na chalupě. Ty hezké si vzala mamka a nosí je občas mým synům. Ale ty ostatní taky nedokážu najednou vyhodit. Každý rok vyhodím třeba tři a ty ostatní se vrátí do pytle.

Offline Sweet Potato
Avatar
34840 příspěvků moje polička 25. října 2020 13:37

Kokoska Obávám se, že jména mají, aspoň naprostá většina.

Online Kokoska
Avatar
28328 příspěvků moje polička 25. října 2020 13:41

Evaeva já mám nekolik svych medvidku u dcery, zatim je myslim v plen nevydala. A medvedi se nevyhazujou, donedavna byl v rodine jeden po moji mame a jeden po tatovi, celi olysali, ale dokud se do nich nedali moli, temer posvatni.

Online Kokoska
Avatar
28328 příspěvků moje polička 25. října 2020 13:42

Sweet Potato u nas to byla jmena dost podivna a nezvykla, napr. PFT a PFS

Online Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 25. října 2020 14:16

Jennyfor Tak takhle likviduju pokoj po segre. Desny, ale uz jsem ji krome par srdcovek co milovala vyhodila nebo dala na pudu (nejaka vysvedceni a tak) vsechno. Vzdy po mych apelech, at si to probere, tam hodinu hrabala, vystarala tri veci velikosti do kapsy z toho jednu moji a ty si odvezla domu. 

Ja takovyhle schranovac nejsem, me to nebavi, rozhodne nemam zadne sesity a podobne veci. Nejlepsi je sambo, ten ma presne jednu skrin a docela malou, pak ma jeste skrin ve sklepe na technicke a sportivni veci. A to je vsechno, ten clovek vubec nic nevlastni!!! Vzdycky to proste vsechno vyhodi. 

Offline moora
Avatar
7542 příspěvků moje polička 25. října 2020 15:19
Reakce na Jennyfor:

Renusatko Když se ode mě stěhoval chlapeček do svého upraveného minimalistického bytu, tak si vzal jen pár věcí, aby si to tam "nezanesl spoustou zbytečností" a ty svý krámy mi tu nechal.

​ježíš, já to mám 3x, strašný. jako ať se vodstěhujou, ale buď ať si vezmou svý všecko, nebo ať mě to nechaj zlikvidovat (jako já jsem v tomhle drsná, po výzvě část už letěla  a další poletí vzápětí)

Offline moora
Avatar
7542 příspěvků moje polička 25. října 2020 15:22
Reakce na Karja:

Ja takovyhle schranovac nejsem

​chci s tebou bydlet!

Offline moora
Avatar
7542 příspěvků moje polička 25. října 2020 15:24
Reakce na dynda:

Renusatko 

Já to tak rozumím. Mně je líto každý popelnice, kterou stavím k silnici poloprázdnou.

​přesně!

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 25. října 2020 15:46

Nejsem sberac, a neco jako sesity ze zakladky jsou absolutne mimo me chapani (a ti plysaci a spol vlastne taky:))

Offline Sweet Potato
Avatar
34840 příspěvků moje polička 25. října 2020 16:10

nolita Já vidím zásadní rozdíl, jestli vyhazuju svoje nebo cizí věci. 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 25. října 2020 16:40

Sweet Potato to nejak nechapu, ja pisu o hromadeni...

Offline Sweet Potato
Avatar
34840 příspěvků moje polička 25. října 2020 16:45

nolita Pardon, bylo to obecně, nemělo to být na tebe. Ale asi nikoho z těch výše nepovažuju za skutečného hromadiče.