Čo vás dnes rozosmialo?

11. srpna 2014 15:54
Offline Sweet Potato
Avatar
34835 příspěvků moje polička 04. března 2020 12:22

coralline Asi jo

Offline jerry
Avatar
9024 příspěvků moje polička 04. března 2020 14:10

continuity 

To bys měla fotku dát do outfitového vlákna ke zhodnocení, zda je to vhodný outfit do divadla.

O barevném vyladění doplňků ani nemluvě

Online continuity
Avatar
33705 příspěvků moje polička 04. března 2020 14:13

jerry

Tak treba to bude za pár měsíců módní trend. 

Online rasaNori
Avatar
7734 příspěvků moje polička 04. března 2020 14:26

Sestra u detske lekarky, odchazela jsem od dr a ona rika: do pytle s rouskou a ja na ni copak a ona tak spiklenecky, ze jim hygiena naridila nosit rousky porad tedkon ale ze ona na to kasle protoze maj jenom ty klasicke a ty jsou stejne k prdu... A pry budou chodit kontroly z hygieny ze se to dodrzuje

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 04. března 2020 16:26

Něco mimo aktuální situaci koronasituaci, odposlechnutý výsek konverzace cca pětileté holčičky s tatínkem:

Holčička  (zvýšeným naléhavým hláskem) :------a jsou hodní?

Tatínek (rozvážně): No, nejsou tak hodní, jak si někteří lidé myslí. - Ale jsou velmi chytří. 

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 04. března 2020 16:33

Isca Ale kdo?? Jsem zvědavá!

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 04. března 2020 16:38

Garfie No to je právě to!

Spěchala jsem kolem nich na šalinu, a zaslechla jsem v poklusu jen toto, a teď to ve mě hlodá! 

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 04. března 2020 16:43

Isca Šmarjá, ty ses nezeptala?  Já tipuju delfíny...

Offline Sweet Potato
Avatar
34835 příspěvků moje polička 04. března 2020 16:45

Garfie To by sedělo

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 04. března 2020 16:48

Garfie No zpětně lituju, že jsem se nezeptala Ted mi hlavou krouží představa nějakejch blíže neidentifikovanejch bytostí, které nejsou tím, čím se zdají být, a nevím, z které strany to mám čekat! Delfíni by mě asi uklidnili

Online dzizisketa
Avatar
7456 příspěvků moje polička 04. března 2020 17:12

Trpaslíci. Ti se navíc i strašně rychle množejz. 

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 04. března 2020 17:26

dzizisketa 

A vlezou všude

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 04. března 2020 20:55
Reakce na rasaNori:

Sestra u detske lekarky, odchazela jsem od dr a ona rika: do pytle s rouskou a ja na ni copak a ona tak spiklenecky, ze jim hygiena naridila nosit rousky porad tedkon ale ze ona na to kasle protoze maj jenom ty klasicke a ty jsou stejne k prdu... A pry budou chodit kontroly z hygieny ze se to dodrzuje

​kdyz uz i hygiena vydava nesmyslny prikazy tak to je tedy sila.

V praci pred mesicem hygienicky skoleni a sam hlavni hygienik rekl,ze kdyz vidi nekoho s rouskou (proti korone)se musi smat.

To uz se v cechach fakt vsichni zblaznili....?

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 04. března 2020 21:30

Zarinya Hele, zblaznili se I v Britanii, prej nakupujou jak zhavi:-D. Na novinkach je clanek, ze typek tri dny shanel testoviny;-)

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 04. března 2020 21:39

Karja ale jo,no.Ja taky nevericne koukala na prazdny regaly v dm a kolegyne hlasily nejaky prazdny regaly v supermarketech.Ovsem kdo jinej by mel nejlip vedet,ze rousky nicemu nepomuzou,kdyz ne hygienicka stanice??

Ja pracuju v nemocnici a nikdo tam v rouskach nechodi.Jen je na dverich plakat at si lidi myji a desinfikuji ruce.Desinfekce tedy mizi ostrelhbite,ale to je v poradku.

Offline Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 04. března 2020 21:47

Zarinya Jo takhle jsi to myslela. No tak snad v tom taky nebudeme jediny!

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 04. března 2020 22:34

a nebylo to myšleno tak, aby zdravotníci, kteří s potencionálně nemocnými přichází do kontaktu častěji než ostatní, a mohou to tedy pravděpodovněji chytit, neohrožovali ty pacienty? nic ke konkrétmímu případu nevím, takže jen dotaz... ale tahle interpretace mě napadlo jako první... 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 05. března 2020 05:02

Zarinya Ja som včera v rúške videla predavačky v obchode. Mne je to ale jedno, na rúšky som pocas roku zvyknutá, takze par ľudí naviac ma nijak netrápi. 

Vcera ale kolovali vtipy o austrálii, kde nastala nákupná panika a vykúpili všetok toaletný papier.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. března 2020 06:27

nolita Taky mi vyžadování roušky u zdravotníků přijde jako docela systémový nařízení, aby nenakazili ostatní případně, nevim no.

Mam pocit, že ne že nastala panika u blbejch Čechů co naletěli iDnesu, ale takový typycky čecháčkovský teď bude se vysmívat co kdo jako dělá a jak je to k hovnu, že je úplně blbej...klasicky v krizi je zde každej docent, aktuálně epidemiolog. Některý situace mi přijdou úsměvný, viz nedávno zmiňovaná neúčast na uzavřené oslavě v době kdy zde bylo pacientů nula, ale takový to Hele blbec v roušce...úplně si nemyslim, minimálně ať si každej dělá co chce, že.

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 05. března 2020 19:23

Nedá se úplně říct rozesmálo....ale je to milý.

Policejní adept na Magnesia Litera