Čo vás dnes rozosmialo?

11. srpna 2014 15:54
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. června 2019 09:44

barbucha Jaroš mi přijde poslední dobou jako pan Chytrolín, názor na všechno, myslim, že je necharizmatickej sám o sobě a radit někomu, no ňák nevim komu...

Možná se potřebujem Babiše zbavit, ale ne teď, nový volby by vyhrál opět s přehledem, opozice se neshodne, nic zásadního nenabízí než že utáhne Agrofertu kohoutky...nevim no

Online barbucha blogger
Avatar
30604 příspěvků moje polička 12. června 2019 09:55

viktorka_od splavu Mutziputzi 

No jako pro začátek zbavení se Babiše přece neni špatný, ne? Dyk kurnik šopa přived celej stát na mizinu... a aby zaplatil všechny sliby plus dotace pro Agrofert ze státního rozpočtu, bude muset zvednout veškerý daně (a přidat další), že budem jen zírat...

Takže jako rychlá úleva by to bylo nanejvejš žádoucí.

Jaroš je nemastnej neslanej, jak říkávala moje matka: noky v mlíce. Tudy cesta asi nepovede.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. června 2019 09:59

barbucha Babiš určitě nepřived stát na mizinu, to je nesmysl a přesně ta blbá demagogie, když řiká, že Agrofert platí mnohem víc na daních než bere dotací, tak nelže, ty dotace jsou etickej ne ekonomickej problém. Možná nešetřil a neinvestoval v době konjunktury, ale mizina je blbost.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 12. června 2019 10:04

barbucha ne to fakt neni dobry. nestaci vedet co nechces.

Online barbucha blogger
Avatar
30604 příspěvků moje polička 12. června 2019 10:05

Mutziputzi 

Ježišmarja ty už taky - jako von - směšuješ státní a agrofertí prachy?! Jako kolik platí daní je mi fuk. Ale podivej se jaká je sekyra v rozpočtu už teď (a to jsme pořád eště v tý konjunktuře!), jak těžce se sháněj prachy na to nejpotřebnější... a jak je už teď krátěj všude možně. To neni žádná prosperita, to je bída s nouzí. Po x letech laskavé anopéče.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. června 2019 10:10

barbucha Směšuju dotace - součást příjmu Agrofertu a daně který Agrofert odvádí do rozpočtu, nevim co je na tom nesměšovatelnýho, bilance pro řekněme veřejnej zájem je prostě jasná. Můžeme se bavit o nesmyslech ala dotovaná doprava, ale sekyru v rozpočtu už převzali...jako hele tohle je fakt přesně ta impotentní demagogie opozice, pro jistotu znovu opakuji, že Babiše nevolim a s jeho voliči se na toto téma radši nebavim samozřejmě, mam jenom jedny nervy.

Online barbucha blogger
Avatar
30604 příspěvků moje polička 12. června 2019 11:53

Mutziputzi 

Sekyru už převzali, to je pravda - ale ta vznikla v letech krize (a těsně po ní) - teď když panuje všeobecnej blahobyt (v podstatě), od toho roku 2014 když to Babiš převzal, se ale nijak znatelně nezmenšila. Tomu neříkám péče správného hospodáře.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. června 2019 11:58

barbucha Vidiš, už polevuješ, začly sme přivedením na mizinu, a to je to vo čem mluvim, ta Babišova kritika by měla bejt věcná, objektivní a přesná, prostě neni, ty Burešové a debilní říkanky a vůbec, to je střečkování, žádná vize co dál jinak.

Online barbucha blogger
Avatar
30604 příspěvků moje polička 12. června 2019 12:10

Mutziputzi 

Však humor, ne? Smějící se bestie

Vono to přivedení na mizinu neni až tak daleko vod věci, dyk co za ty prachy máme?Utrácí se plnejma hrstma, ale kde to je vidět? Na D1?

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 13. června 2019 09:42

Ve vedlejším tématu zmínila barbucha plemeno psů jack russel - protože se v psech nevyznám, hledala jsem ho na netu a našla takovýhle pěkný stolek

https://www.bonami.cz/p/prirucni-stolek-kare-design-jack-russel

Offline Sweet Potato
Avatar
34837 příspěvků moje polička 13. června 2019 09:55

daniela  Co na to ochránci zvířat?

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 13. června 2019 09:57

Sweet Potato Ještě tam mají surikaty

Offline Kokoska
Avatar
28321 příspěvků moje polička 13. června 2019 10:12

barbucha Zvýšili mi důchod :D

Stát na mizině, takže nejvyšší čas podle opozice zrušit EET, aby si živnostníci mohli zase strkat peníze do kapsy a neplatili z nich daně?

A uvědomuješ si, že dotaci na Čapí hnízdo schválila Kalouskova vláda? 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 13. června 2019 10:20

Kokoska I při svém vytříbeném smyslu pro humor nejsem schopna říci, zda se o něj jedná

Online slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 13. června 2019 10:22

daniela šišmarjá a manželov synovec sa ženil v sobotu...som prepásla šancu na vskutku nezabudnuteľný svadobný dar !!!

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 13. června 2019 13:44

Mutziputzi vystihlas mé pocity :-)

Online Samantha
Avatar
1765 příspěvků moje polička 13. června 2019 13:51

daniela 

Dyť to vůbec nevypadá jako JR

Ale zase je to pěkně asexuálně vypracováno...

Online barbucha blogger
Avatar
30604 příspěvků moje polička 20. června 2019 13:49

Musim říct, že se královsky bavím u Ovčáčkova twitteru. Na ty jeho žvásty se nedá příčetně reagovat... pročež mu tam lidi začli ke každýmu jeho tvítnutí sázet strašlivý, nedá se to říct jinak, píčoviny.

https://twitter.com/PREZIDENTmluvci/status/1141660516202491904

Offline Sweet Potato
Avatar
34837 příspěvků moje polička 20. června 2019 13:51

barbucha Jo, to je vydařená taškařice. Doufám, že ses nezdržela

Online barbucha blogger
Avatar
30604 příspěvků moje polička 20. června 2019 13:53

Sweet Potato 

Mě nic ještě pitomějšího nenapadá!