Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 09. června 2019 16:50

jinx ja rikam myslim na tebe, jsem tu pro tebe, cokoliv konkretniho si rekni... no a pravidelne se ozyvam a ptam se. Spis asi banality, v podstate z bezmocnosti (kamaradka co ji je 30 ma uz podruhe rakovinu).

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 09. června 2019 18:09

jinx Já neříkám nic. Normálně mluvím o (krátkodobých) plánech. Co udělat, co bude potřeba, na co nesmíme zapomenout.

Manžel taky plánuje co a jak se musí udělat.

Prostě se tváříme, že to neexistuje. Ale opatrně našlapuju kolem. Žádný nesmyslný optimismus, stav se zhoršuje, ale opatrně ignorujeme ten krátící se čas. Jen ho šetřím, pořád se ptám, co potřebuje, jestli něco nechce apod. Ptám se, co a jak dělat.

Dneska manžel řekl, že (jeho) tátovi se umíralo líp, protože věděl, že on bude pokračovat a o všechno se postará.

Tak jsem mu řekla, že já se postarám taky. Že jako od něj to, samozřejmě, nebude, ale budu se snažit.

V tu chvíli jsme si podívali do očí a víc nebylo potřeba. Zase jsme pokračovali v běžném provozním hovoru.

Offline Tak Betty
Avatar
5013 příspěvků moje polička 09. června 2019 18:58
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 09. června 2019 19:02

Dadoo ted premyslim, co na to mam rict ja... no, klobouk dolu, je to tezka situace, navic s jednim z nejblizsich

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 09. června 2019 19:03

Lilly_Ku to se mi libi, to mi pripada vecne a adekvatni, diky za odpoved

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 09. června 2019 19:29

Tak Betty jinx Když já si to pořád nějak nepřipouštím. Pořád je tady, pořád mi pije krev :-) 

Jenom prostě nemůže nic dělat, sebemenší námahou se rozkašle a dusí. Tak nic nedělá, jenom polehává a posedává. Ale pořád je, a aspoň řeší, co je potřeba. Vykonat už to musí jiní.

Ale pořád na to všechno nejsem samaSnad mi ji bude pít ještě co nejdéle.

A já mám od stříhání  včera asi zánět šlach na levé ruce. Pekelně to bolí a nmeůžu s ní nic dělat

Offline continuity
Avatar
33841 příspěvků moje polička 09. června 2019 19:37

Dadoo myslim na tebe, drz se. Ono je to hrozne tezke i pro pribuzne a pecujici 

S rukou takto akutne to spis bude jenom pretizene, stejne jako by bolel sval, tak muze bolet i slacha. Setri to, nezatezuj, ani kabelku v te ruce nenos. ani bych to v teto chvili nechladila, ani vzhledem k teplotam nijak nevazala, spis jestli nemas nejake mazani? Kostival, traumaplant, konsky balzam. Muze trvat i tyden, nez to odezni, ale neznamena to nutne pohromu.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 09. června 2019 19:43

continuity Já si to namazala nějakým Flector gelem. Budu mazat dál.

Zítra asi stříhat nebudu. Ale dneska jsem si vyzkoušela nové nůžky a mám z nich ohrombou radost! První buxus je oholen.

Offline continuity
Avatar
33841 příspěvků moje polička 09. června 2019 19:47

Dadoo tak to maz a setri, buxusy pockaji. Slachy jsou blbe v tom, ze jim strasne dlouho trva nez zesili, sval se adaptuje na zatez mnohem lepe a rychleji a pri pretizeni nehrozi tolik pruseru. 

Online Pinot Noir
Avatar
24606 příspěvků moje polička 09. června 2019 20:02

Dadoo Tyhle si chci koupit. Takže můžeš doporučit, jo?

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 09. června 2019 20:02

Dadoo Hlavne to fakt vydrz a zadny "uz je to lepsi", "uz to skoro necitim". Ja kvuli praci nemohla a dopadlo to zanetem slach a ruku jsem poradne nemohla pouzivat pet mesicu, tri z toho jsem v ni neunesla ani pytlik brambor.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 09. června 2019 20:23

Pinot Noir Po jediné zkušenosti, s tou delší lištou, jsem úplně nadšená. Zítra chci zkusit tu druhou lištu, jenom pravou rukou!

Jsou lehoučké, úplně mě to stříhání bavilo.

Já si tu levou namohla velkými ručními nůžkami, tak ty už nikdy!

Tohle je boží hračka, ani jsem neměla pocit, že pracuju

Ale budu opatrná a levou nebudu namáhat! Děkuju za starost

Online viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 09. června 2019 20:26

Dadoo fakt opatrne, at si neodvaris i druhou ruku:-) proti nuzkam je to snadny, ale svadi udelat vsechno naraz a prece jen to namahavy je. 

Online Pinot Noir
Avatar
24606 příspěvků moje polička 09. června 2019 20:33

Dadoo Super, díky. Potřebuju něco na zastřihování okrajů trávy, takže hlavně tu menší lištu. Ale na keře to taky využiju. Už se těším. Třetí den se crcám ručně s tou trávou a už mě to zmáhá

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 09. června 2019 20:59

viktorka_od splavu To nehrozí. Na jedno nabití jedou 50 minut. Pak musí (me) odpočívat a načerpat novou sílu

Pinot Noir No to se nedivím, navíc v tom horku a s břichem. To je potřebuješ nutně a rychle

Online viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 09. června 2019 21:05

Dadoo aha tak já toho mám tak akorát po deseti:-) můžu teda měnit ruce

Online Pinot Noir
Avatar
24606 příspěvků moje polička 09. června 2019 21:43

Dadoo Normálně jsem to měla vždycky za pár minut orvaný jen tak rukama, ale na to teď vůbec nemám sílu. Tak to stříhám nůžkama, ale to je fakt s prominutím děsnej voser. Tak jsem si řekla, že si to udělám pohodlnější i do budoucna . Vtipné je, že jsme ze všech značek před chvílí vybrali zrovna tyhle, otevřu diskuzi a tam tvůj obrázek

Offline continuity
Avatar
33841 příspěvků moje polička 09. června 2019 22:36

Anita Sengupta raketova inzenyrka NASA v Hide parku. Velmi zajimave

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 09. června 2019 23:11

Pinot Noir my máme takový lehký aku vyžínač,  na ty okraje trávníku je to skvělý, nemusí se k tomu ohybat.

Online Pinot Noir
Avatar
24606 příspěvků moje polička 09. června 2019 23:13

Kokoska A byl by odkaz? Nebo název/značka? Děkuju.