Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 07. března 2019 13:29

slniecko Poslední březnový :-)

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 07. března 2019 13:31

Garfie to bude skvely vylet 

Offline 999
Avatar
17582 příspěvků moje polička 07. března 2019 15:38

Garfie To je super :-).

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 07. března 2019 16:40

Garfie to už tak rýchlo nezorganizujem, ale dobre vedieť, ďakujem. U nás kvitnú až v apríli. A začínam mať o ne straach, lebo som si v poslednej dobe napočúvala niekoľko nabubralých rečí  o "invazívnych druhoch", akoby to v parkoch nejako vadilo.

A šťastnú cestu prajem!

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 07. března 2019 16:43

slniecko Děkuju moc! I ostatním, budu tam jen tři dny, ale budu podávat hlášení! :-)

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 09. března 2019 09:38

Já jsem si včera strašně užila svůj historicky první karneval (no, ten pokus o karneval kdysi v družině, kdy jsem šla za prapodivnýho cowboye v dědový vestě... ignoruju ). A vzhledem k tomu, že jsme masku a vůbec účast vymyslely ze dne na den.. a k tomu UMÍSTĚNÍ v TOP 3.. no božínku 

Offline Sweet Potato
Avatar
34835 příspěvků moje polička 09. března 2019 09:40
Offline Samantha
Avatar
1761 příspěvků moje polička 09. března 2019 09:48

Gellnerova 

Maškarní miluju. Bohužel, naposledy jsem měla příležitost v deseti letech, kdy mne vystrojili za muchomůrku...

A já tolik chtěla jít za cowboye...

Offline Lamicka
Avatar
13360 příspěvků moje polička 09. března 2019 09:56

Gellnerova  

Samantha ja maskarni jako dite nenavidela, zato ted  obcas jdeme ve vsi, kde bydli kamaradka a byva to super 

Offline Bowle
Avatar
568 příspěvků moje polička 09. března 2019 10:06

Přítel mi k MDŽ přinesl z práce malý banánovník .

Offline 999
Avatar
17582 příspěvků moje polička 09. března 2019 10:27

Gellnerova Úplně se mi vybavily vzpomínky na maškarní.... Je to super zábava. Třeba na jeden ples na vysoké škole, kam nás dorazilo pět spolužaček převlečených za pionýrky. Originální kroje, na hlavě stejné paruky a přes obličej takové ty papírové masky anděla, ze série čert, mikuláš. Absolutně k nepoznání, pětkrát stejný debilní výraz. Takže celý večer jak utržený ze řetězu, chodily jsme pro profesory, dělaly bordel... Ve škole mi pak jeden vyučující řekl, že mě s kolegama poznali hned, prý podle nohou . To nechápu, měly jsme ty hnědé bavlněné punčocháče...

A na další maškarní jsem šla s kamarádkou, byl to ples školy, kam chodily naše děti. Původně jsme tam nechtěly jít, neměly jsme masky. Když jsme to řekly před kamarádkou, vyndala ze skřiné dva nádherně zdobené kompletní obleky pro muslimské ženy, originály, které její babička koupila někde v SH. Ples jsme si užily, na závěr jsme se dozvěděly, že se nedaleko koná další, tentokrát normální ples vojenského generálního štábu asi pro 1000 lidí. Přišlo nám jako super nápad tam zajít . Takže dvě věrohodně vypadající muslimky, kterým koukaly jen oči, na plese plném generálů. Dodnes nechápu, jak je možné, že nás tam pustili, bez vstupenek, prostě se ochranka vyděšeně rozestoupila a nechala nás nacupitat k baru...

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 09. března 2019 11:06

999 To je perfektní... podle nohou... bez vstupenek...

Online Pinot Noir
Avatar
24484 příspěvků moje polička 09. března 2019 12:23

Gellnerova Před dítětem jsme chodili na maškarní každoročně, většinou s nějakou skupinovou maskou, to je nejlepší. A zrovna teď jsme na cestě do mého rodiště, večer je tam maškarní, já teda budu trčet s pupkem u rodičů, ale muž jde s bandou za retro plavce v těch koupacích úborech 

Offline Tak Betty
Avatar
4978 příspěvků moje polička 09. března 2019 12:56

Pinot Noir vím,že si pár outfitu  masek dala na MP. Bylo to vtipný, líbilo se mi to.

Online Karja
Avatar
35861 příspěvků moje polička 09. března 2019 13:00

Gellnerova My jsme letos pripravovali snad celej unor, vzdy o vikendu odpoledne:-D. Dite v kocarku spalo v lese a ja u kamarada v garazi vyrabela masku:-D. Ale byl to strasne nepohodlny kostym, nevydrzela jsem ani do pulnoci, ale strasne moc lidi se s nami fotilo, proste hvezdy, nevadilo by mi to byt VIP chvili, snazila jsem se teda fotku zpenezit za dvacku, ale nikdo nedal!

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 09. března 2019 18:40

Pinot Noir Já vím, myslím Kiss a hipíci, ne? Vzpomínám, že jsem záviděla . Tady teda žádný takovýhle geniální, promakaný kostýmy nebyly. Pár Des dios muertos (nebo jak se to píše) malůvek, pár upírů, jeden fantom opery. 

Karja .. a co to bylo????? Řekni, pošlu ti dvacku!

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 09. března 2019 19:24

Gellnerova Ja chci jit za rok za tohle:

Moje trauma z detstvi, carodejnice jamamba, tak bych se s tim vyporadala.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 09. března 2019 19:27

Luna i moje trauma z detstvi

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 09. března 2019 19:48

Jamambaaa!!!!!!!! Já jsem se toho taky strašně bála. Dívka Jukiko :D 

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 09. března 2019 21:46

Ja pojala jako maskarni (pracovni) ucast na Other Dress Show minulou sobotu... Celkem jsem ve steampunkovem kostymu kostymu zapadla (ac to nebylo predem dohodnute, sla v nem i druha vizazistka :) )