Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 11. července 2018 21:20

Potrefenáhusa Uff jelen, ale čo sa týka vôní tak už viem že sme niekde úplne inde. Mne smrdí aj levandulová škrobenka. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33667 příspěvků moje polička 11. července 2018 21:51

paktofonika von to neni až zas tak uplnej jelen :-)) ale jestli ti smrdí škrobenka, což naprosto nedokážu pochopit, tak to nezkoušej :-))

Ounz vono to určitě neodmašťuje tolik jako klasickej jar, nádobí bych s tím nemyla, ale podlahu s tím vytírám, teď jsem s tím myla okna, takovej ten první nástřel s hadrem od nejhorší špíny. A u těch tekutejch nevim, jak se to dělá, u tuhejch zmejdelnaťuje louh zahříváním a mícháním s nějakým tukem, zde olivovým nebo palmovým olejem. 

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 11. července 2018 21:52

Zina No, hláška z pohádky Vzhůru do oblak, dcera na to kdysi koukala furt do kola. Moc pěkný, jestli jsi na animáky. Já moc ne, ale u týdle jsem si i poplakala. 

Jo a radost mám z dnešní večeře s kamarádkou, dlouho jsme se neviděly, paráda!! 

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 11. července 2018 22:01
Reakce na Gellnerova:

Ounz nojo. Našla jsem je náhodou, protože jeden ten blbec seděl přímo na palici. Jinak by mě to nenapadlo. Jako kdo to může žrát takhle nahusto !

​ehm...diskuze je už jinde, ale....já prosím takhle nahusto  žeru česnek...(taky chilli, cibuli...) no, ale mola bych tam nečekala.

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 12. července 2018 06:05

Potrefenáhusa hmm, to je zajímavý (už mi cuká ruka, že to taky koupim  )

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 12. července 2018 06:06

ice prostě žere česnek rovnou, na hulváta ze stroužku, ani nepřikusuje topinku 

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 12. července 2018 08:47

Ounz  no ale nekdy si ten cesnek a chilli nakrajim do bilyho jogurtu aspon. 

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 12. července 2018 09:44

ice  já česnek moc nemusim (taky mi po něm bejvá těžko) ale moje mamka je schopná tim stroužkem po mikrotopince jezdit tak dlouho, dokud ho tam nevetře celej 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33667 příspěvků moje polička 12. července 2018 09:48

Ounz to já taky, hlavně z obou stran se musí

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 12. července 2018 09:53

Potrefenáhusa  já zvládám akorát česnečku a bramboráky (domácí) .. topinku bez :)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33667 příspěvků moje polička 12. července 2018 09:54

Ounz no a taky si ten česnek musej dát doma všichni (mně teda česnek nevadí, ale nesnášim rozleželou cibuli, jak dá někdo nespotřebovanou půlku do lednice, tak bych ho zabila :-))) Ale i sem někde četla, že cibule se rozkládá strašně rychle, takže by se odleželá už vůbec neměla jíst.

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 12. července 2018 10:00

Potrefenáhusa odleželou cibul taky nesnesu a ano v případě česneku je lepší kolektivní užití 

jinak to o tom rozkládśní nevim, dobrej tip..já se snažim vždycky vybrat takovou velikost , abych ji použila celou..

Offline andulka01
Avatar
10650 příspěvků moje polička 12. července 2018 18:04

Ounz Potrefenáhusa Cibule i česnek u nás jedou ve velkým, nestíhám to nakupovat :-) Takže cibule se teda neskladuje, kupuju schválně různé velikosti a pak vybírám podle jídla. Česnek... ujíždim na jaře na tom čerstvým, mokrým, spolu s malýma novýma brambůrkama, je z toho senzační česnečka. No a teď už vim co budu mít k večeři :-) topinky s česnekem.

A mimochodem si trochu stěžuju - zase jste mi sem hodily odkaz na zajímavej eshop, takže já ještě nezkusila věci z econea a už vybírám mejdla a šampony z mýdloteky. Chjo, přijdu na mizinu, takhle :-)

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 12. července 2018 18:26

ice  no nene!!
Já jsem to zkusila jednou sežrat ten stroužek, páč někdo říkal, že imunita. Tak strašně se mi obrátil žaludek, že jsem se bála, že se uvidíme znova. Ale jinak teda miluju všechno s česnekem. 
Tu půlku cibule mi furt cpe do lednice muž, on hrozně miluje ty různý tlačenky s cibulí. Puchne to a použít se to stejně už nedá. 

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 12. července 2018 18:31

Co mi udelalo radost? Po pul roce jsem nasla velmi dobre uklizeny a uz prohlaseny za ztraceny lak na vlasy od Paul Mitchell pouzity celkem snad trikrat.

Offline stes
Avatar
7332 příspěvků moje polička 14. července 2018 15:50

 Sluzebni cesta do Petrohradu s tak volnou pracovni naplni ze by mohlo byt nekomu i hanba. Krome me

Online Pinot Noir
Avatar
24417 příspěvků moje polička 17. července 2018 16:45

Právě jsem se dozvěděla, že jsem úspěšně složila poslední zkoušku účetní certifikace, je ze mě Účetní expert! Dneska bude játro trpět! 

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 17. července 2018 16:47

Pinot Noir To je taková ta co ji nikdo nikdy neudělal? Teda skoro? Jestli jo, tak tím víc gratuluju! :)

Offline 999
Avatar
17544 příspěvků moje polička 17. července 2018 16:49

Pinot Noir Gratuluju :-). Čím to zapiješ?

Online Pinot Noir
Avatar
24417 příspěvků moje polička 17. července 2018 16:49

Karoleena Finanční řízení - za poslední dva roky ji nikdo neudělal. Před dvěma lety jsem se pokoušela a prolítla jsem taky.