Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline 999
Avatar
17617 příspěvků moje polička 05. července 2022 23:42

Koncert byl parádní a vlastně mi udělalo radost, že nám všem dali mobily do kapsiček, takže nikdo nevopruzoval tím, že si něco fotí, nebo natáčí :-).

Offline Garfie
Avatar
24042 příspěvků moje polička 06. července 2022 05:31

999 To je super hezký zážitek, paní, koncert i kapsička!

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 06. července 2022 08:12

marieu tohle taky miluju...tyhle nahodilý konverzace s cizími lidmi (jako tedy ne,ze se vykecávám s každým a furt)..např.jen tak třebas pochválit servírku,jak je šikovná,ze to neupustí a ona se rozpovídá..je to milý a lidi na sebe o bčas prásknou strašně zajímavý věci..

Offline dzizisketa
Avatar
7493 příspěvků moje polička 06. července 2022 08:17

Děkuji za reakce na fotku, je taková antistresová Takhle pohromadě jsme se viděli poprvé po půl roce, v lednu rodila ségra a pak v březnu jjá. 

Garfie ségra má ty děti o kousek starší, první o tři měsíce a druhé o dva. Takže jsou fakt stejně staré.

SunEclipse mně se taky líbí, jsou to Vasky.

Offline Malenge
Avatar
4284 příspěvků moje polička 06. července 2022 08:22

dzizisketa ta fotka je

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6134 příspěvků moje polička 06. července 2022 13:03

SIS a F5

Pravidelná dávka adrenalinu. 

Offline Mulen
Avatar
4281 příspěvků moje polička 06. července 2022 13:12
Reakce na Lav:

Mě dnes potěšilo, že jsem brzy ráno na Hlavňáku viděla (skoro určitě) Mulen a závistivě musím uznat, že jí to moc sluší i v turistickém. 

​jezis, diky Ale doufam, ze me nikdo neuvidi, az se budem dnes vracet. Hned prvni den jsem zakopla a doslova "ryla drzkou v blátě " a citim se vubec dost uváleně

Offline Lav
Avatar
381 příspěvků moje polička 06. července 2022 13:46

Mulen Tak já se dnes nikam nechystám, takže neboj.

Offline slniecko admin
Avatar
17627 příspěvků moje polička 06. července 2022 15:12

999 toto je super!!! Ja sa čestne priznám, že nielen na koncertoch, ale aj v galériách a múzeách sa vždy pýtam, či sa smie fotiť....a keď nie, tak sa mi uľaví. Lebo si to môžem vychutnať ako zážitok a nemať v hlave stále "čo ak Ti bude ľúto, keď si si práve TOTO neodfotila".

Offline 999
Avatar
17617 příspěvků moje polička 06. července 2022 16:19

slniecko My jsme si to nedávno říkaly se ségrou, že už to nebudeme dělat. Ona byla na koncertu svojí dcery a až zpětné si uvědomila, že si neužila, jak krásně zpívá, protože ji natáčela.

Offline slniecko admin
Avatar
17627 příspěvků moje polička 06. července 2022 16:42

999

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 06. července 2022 18:41
Reakce na Maureen:

marieu tohle taky miluju...tyhle nahodilý konverzace s cizími lidmi (jako tedy ne,ze se vykecávám s každým a furt)..např.jen tak třebas pochválit servírku,jak je šikovná,ze to neupustí a ona se rozpovídá..je to milý a lidi na sebe o bčas prásknou strašně zajímavý věci..

 me ted poprosil takovy stary pan jestli si muze vyfotit kone a pak se rozpovidal, jak kdysi jezdil drezury, no skvely

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 06. července 2022 21:41

viktorka_od splavu no a tyhle příběhy starých lidí jsou top...kdysi mi jeden starý milý pán vyprávěl,jak bydlel vedle Resslovy ulice a zažil zátah okolí kostela Cyrila a Metoděje po atentátu na Heydricha....a jedna stařenka,co chodila týden co týden každý pátek ke kadeřnici a taky si koupila kytku....že si chce jeste užít života..jako mladé děvče byla v Terezíně...ale o tom nechtěla moc mluvit

Offline Tabea
Avatar
4733 příspěvků moje polička 06. července 2022 21:45

Mně jedna paní tady ze sousedství jednou vyprávěla, jak byli v sedmdesátkách s manželem v Afgánistánu. On tam byl pracovně. Sjezdili kde co. Bylo to strašně zajímavý, akorát samozřejmě děti začaly mrčet, že chtějí jít. Doufám, že ji teď někdy potkám a domluvim se s ní na drink, až budu mít děti na prázdninách. 

Offline Kan
Avatar
7089 příspěvků moje polička 06. července 2022 22:01

Maureen Já měla nedávno v květinářství jednu paní, která si přišla "spravit voko" a u umělých kytek říkala, že to nemůže ani vidět, protože se tím živila za komárů, měla aranžerskou školu a v zimě doma tu umělku skládala dokupy. Já mám ty zákazníky a jejich příběhy tak ráda a je mi fuk, že nic nekoupí.

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 07. července 2022 08:03

slniecko 999 já byla před měsícem na Imagine Dragons a všichni měli mobil nad hlavou, že přes ty ruce nebylo nic vidět. Já natáčet nic nechtěla, právě abych si to užila, nakonec jsem neodolala a dvě krátká videa jsem si udělala. A teď jsem za to fakt vděčná, protože jsem se nejen při příjezdu , ale taky na odjezdu jsem se tak vytočila neexistující organizací dopravy, že jsem dojela domů celá znechucená. A jen díky těm dvěma videím si připomínám jak to bylo vlastně super.

Offline Len
Avatar
2243 příspěvků moje polička 08. července 2022 07:09
Reakce na 999:

slniecko My jsme si to nedávno říkaly se ségrou, že už to nebudeme dělat. Ona byla na koncertu svojí dcery a až zpětné si uvědomila, že si neužila, jak krásně zpívá, protože ji natáčela.

​To mi připomnělo zážitek z Louvru. Monu Lisu si všichni fotili z x úhlů a myslím, že spousta návštěvníků si ji vlastně ani neprohlídla. Koukala jsem na to divadlo asi 10 minut. Přišel člověk, spatřil zdálky obraz, vytáhl mobil, fotil a fotil a pak odešel. 

Offline Jitka77
Avatar
1155 příspěvků moje polička 08. července 2022 09:48

Sairon 999 Len Já jsem byla v květnu na Dream Theater a ještě ráda jsem si dohledala na YouTube pár videí, co se vlastně dělo na scéně, jelikož jsem v půlce první skladby upadla do rauše (čistě hudebního) a zbytek nevím takže i ty kamery se občas hodí.

Offline 999
Avatar
17617 příspěvků moje polička 08. července 2022 09:55

Len Já takhle pozorovala Korejce v Benátkách. Oni to město viděli jen přes hledáček kamer. 

Offline 999
Avatar
17617 příspěvků moje polička 08. července 2022 09:57

Jitka77 To mě stačí ta emoce, ten nepřenosnej zážitek :-).