Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 04. března 2022 12:09

Karja to je dobré :) Si mi pripomenula, že Koralke začali nejako ryšavieť vlasy a muž na mňa začal hľadieť podozrievavo

Ale prisahám na moju dušu, že neviem kde k tomu prišla!

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 04. března 2022 12:19

betsey krtek vypadá skoro jak dvojče sousedovic dcery, která je celá po tatínkovi

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 04. března 2022 12:29

Sairon tak to sa musí blbo vysvetľovať

Online Karja
Avatar
36054 příspěvků moje polička 04. března 2022 12:44

betsey Tak s tou zrzavosti jsme si to tady jednou vysvětlovaly, že to prostě najednou někde vykoukne ještě od prapředků. Já to mám v pohodě, velkamala je zmenšenina tchýně, ale úplně, ony vypadají jak když bys třeba fotku dala do nějakého programu a ta jí zestarsi/omladí. I nosi teď stejný účes:-D. A malamala je zase hodně po tchánovi,ale tam to musíš hledat, u té starší je to až vtipné;-)

Offline Tak Betty
Avatar
5016 příspěvků moje polička 04. března 2022 12:50

Karja hele, když to musíš hledat, tak podoba se dá aplikovat na kdekoho.

Online Karja
Avatar
36054 příspěvků moje polička 04. března 2022 13:25

Tak Betty Jo tak ona mu podobná je, ale není to tak markantní jako u té starší. Tomu se smějí i sousedi treba, když tchýni vidí poprve. 

Online Kan
Avatar
7094 příspěvků moje polička 08. března 2022 09:56

Všem Vám přeji krásný a pohodový Mezinárodní den žen. 

Offline tina
Avatar
5882 příspěvků moje polička 08. března 2022 13:42

Kan aspoň to počasí je dnes opravdu krásné

Offline Tak Betty
Avatar
5016 příspěvků moje polička 08. března 2022 15:15

Mišík má dnes 75 byl to peknej chlap.

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 08. března 2022 18:52

betsey Karja U mého mladšího syna se přes několik generací projevily gruzínské geny a je úplně jiný, než starší a je opravdu hodně tmavý. Zajímavé je, že to tak má i brácha. Starší holka je světla blondýnka a mladší hodně tmavá černovláska. Jen teda náš mladej je teď občas v podezření v Lidlu, protože tady dole je dětský domov a oni je tam pořád kontrolují

Online Karja
Avatar
36054 příspěvků moje polička 08. března 2022 19:38

Renusatko :-D:-D No jo, geny nezapřes. Dcera má teda takovou světlou pleť, ona je typ Sněhurka, ale ve školce je taková jediná holčička. Mladší má pleť tmavší ale světle hnědé vlasky a oči. No a hlavně jako, přestala jíst tolik mrkve a rázem vybledla, fakt ji to dělalo takovej jakoby zlutej podtón, říkala mi to kamarádka, přišlo mi to jako blbost, pak ji to přestalo šmakovat a fakt jsem to poznala:-D. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 08. března 2022 19:59

Karja jo, ta mrkev to dělá. Ségra byla jedno období úplně oranžová

Online Catherinne
Avatar
9887 příspěvků moje polička 08. března 2022 23:11

Tak jsem s těmi bouchnutými žebry uběhla 24 km. Jako některé kopce jsem musela vyjít, protože víc už dýchat nešlo, ale krásný den s mužem , Berounsko, Křivoklátsko, rumpsteak, vířivka. Co víc si k mdž přát

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 08. března 2022 23:42

Catherinne jsi dobra!

Ja sice MDZ uz dlouho neslavim, ale ted jsem u mamy, tak jsem ji koupila kytku a vyvezla ji na zahradu, tak snad taky mela radost. Bylo fakt krasne.

Online Catherinne
Avatar
9887 příspěvků moje polička 09. března 2022 00:52

Kokoska díky 

Jako fakt jsem, protože jen já vím, přes jakou bolest jedu. Dnes jsem byla velká brzda v rychlosti a to v našem dvoučlenném týmu fakt nebývám

Ale ono to stejně tak bolí když v práci zametám vlasy a taky do ní musím

Maminka si to sluníčko určitě užila, když jsme na chvíli zastavili, tak povídám, jo takhle v závětří na sluníčku by to dneska šlo. Při tom běhu ten studený vítr štípal prsty, občas to bez rukavic, v lese, ani nešlo.

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 09. března 2022 08:05

Catherinne a nemela by sis to nechat zrentgenovat? Nebo aspon od nejake fyzio zalepit?

Online Catherinne
Avatar
9887 příspěvků moje polička 09. března 2022 08:34

Kokoska lepit a stahovat se to nemá, právě naopak, dělat dechová cvičení, jsem se dozvěděla. A znáš lepší  a účinnější dechová cvičení než běh do kopce?

Nad rentgenem uvažuju 

No dnes si dám rovinky 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46142 příspěvků moje polička 09. března 2022 08:37

Catherinne jako jasne, se zlomenyma zebrama se nic nedela, ale zas je ev. lepsi to nechat v klidu srust... tim nechci rict ze to mas zlomeny, ale bych to teda napred zjistila, nez bych riskovala propichnutou plici:-/

Online Catherinne
Avatar
9887 příspěvků moje polička 09. března 2022 08:46

viktorka_od splavu zlomený to určitě nemám, to bych nezvládla dělat co dělám. To možná bylo v tom srpnu, ale myslím, že taky ne, že jsou to pořád naraženiny. Zítra dopoledne mám chvíli volna, tak to možná prubnu. 

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 09. března 2022 08:50

Catherinne nejaky odborny oko by to asi chtelo.