Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 06. zaří 2022 08:44

baltik nejspis ne je to voyo a nova fun....a i kdyby bylo tak me to pres nemeckou IP nepusti.

Tabea Praha den a noc.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 09. zaří 2022 14:27

Nová kolegyně. 

Kdo zažil malou kancelář s malou skupinou lidí, tak mě snad pochopí. 

Posunuje věci na mém stole. 

Vystěhovala moje lejstra a nastěhovala tam svoje věci.

Nepořádek z jejího stolu se sesouvá až na můj stůl.

Achjo, jsem jak z té pohádky Kdo seděl na mé židličce a pil z mého hrníčku... No tohle jestli zkusí, dostanu se na Novinky.cz 

Vůbec jsem o sobě nevěděla, jak je pro mě důležitý ten osobní prostor, dokud nepřišla. 

Děkuji za odložení, když jsem to napsala, vidím, že to jsou blbinky. 

Offline moora
Avatar
7549 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 14:29

Mha moc ti rozumim! Sdilim svuj stul 2 hodiny denne a nesnasim to!

Offline Isca
Avatar
4461 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 15:02

Mha To je teda peklo, soucítím. Jak ti vysvětlila vystěhování tvých věcí? Nebo prostě jen tvoje někam vyndala a no comment?

Offline Sweet Potato
Avatar
34844 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 15:44

Mha To nejsou blbinky. To je peklíčko.

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 15:47

Mha soucítím s tebou moc. Narušení osobního prostoru nesnáším. 

Offline Gatita
Avatar
7165 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 15:55

Mha moji mame takhle nova mlada kolegyne vymenila stul. Normalne ji ho vystehovala z pokoje, kdyz tam nebyla, a dala tam ten svuj. Bez zeptani... Lejstra tam nastesti nechala.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46096 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 17:46

Mha  seš chudák, to by byla má smrť!

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 09. zaří 2022 18:47

moora Isca Sweet Potato crazydaisy Gatita viktorka_od splavu

Diky díky za podporu.

Vystěhovala věci a já přišla k hotovemu. Že prý to vypadalo, že to nikdo nepoužívá. Haha. Jsou to věci, které se musí archivovat a musí být v zamčené skříni.

Napoprvé jsem si připadala jako malicherna hysterka, když jsem jí vysvětlovala, že to jsou moje vyhrazené prostory a proto, že dělám s dokumenty, které se dal odesílají, nemůže si dávat hrnek od kávy ke mě na stůl.

Teď ale vidím, že slečna bude mojí školou asertivity.

Já leccos toleruju, vždyť jsem psala o tom, jak ostatní mají v kanclu roztahané horolezecké nářadí, vždycky jsme se dokázali domluvit, ale vlastní stůl... 

Jeden známý psycholog tvrdí, že v domě je nejvíc soukromé místo lednička, tak v práci je to pro mě stůl. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46096 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 18:49

Mha s tou ledničkou to moc nechápu ale se stolem souhlasím. drž se a nedej se

Offline Kokoska
Avatar
28341 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 18:52

Mha nejde s tím stolem trochu šoupnout? Aby aspoň ty její papíry padaly do mezery a na zem? Stavět si hrnek mezi papíry na cizí stůl je docela drzost, to asi bude trochu divná slečna.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46096 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 18:56

Kokoska přijde mi že jsou dva druhy lidí - buď tu teritorialitu respektují a pak funguje vysvětlit jim že "tady to mám občuraný já", nebo vůbec nechápou a pak nefunguje nic. b je děsivý

Offline Karja
Avatar
35914 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 19:19

Mha Já myslím, že se díky ní posunes fakt dál!:-D držím ti palce. 

Edit: Jako psychicky!

Offline Mrakoplas
Avatar
8824 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 20:02

Gatita coze? a jak to dopadlo? Dufam, ze ho nastahovala naspät!

Offline continuity
Avatar
33756 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 20:13

My měli mladého kolegu, který si bral z cizích stolu zápisníky, když neměl do čeho psát. 

V tomhle kontextu je (bez optání) půjčena myš vlastně banalita. 

Offline SunEclipse
Avatar
3110 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 20:57

my máme open space, sdílená místa a na stole nesmíme po odchodu nechávat nic.  Ani vlastní kytky nesmí být kdekoli v místnosti.

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 21:43

continuity kolegům z kanceláře zmizela bílá tabule. Jako chápu, že když tam chodíme 1x týdne a mezitím ji někdo jiný potřeboval ... ale oni na ni měli poznámky z projektu 

Offline brrr
Avatar
10030 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 22:01

Mha Už šest let mám "provizorní" místo v kanclu a nedostazek úložbých prostor si nahrazuju deskou položenou na banánovkách. Když je potřeba tam něco vyskladat, mám to jako důvod, proč si uklidit svoje věci. Teď jsem se vrátila z dovolené a všechny věci na jedné hromadě, protože kolegyně potřebovala místo. Ona za zo nemůže, ale mě dokáže urvat, že mi ten můj chaos, ve kterém jsme se krásně vyznala, shrnula na hednu hromadu. Ta tam tak balancuje na kraji útesu a já teď ještě nějakou dobu nebudu mít čas si to roztřídit a uklidit. Jestli to spadne, tam mě klepne.

No, prostě nemám ráda, kdyz mi někdo hýbá věcma.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 10. zaří 2022 08:31

brrr

Je jedno, jestli jsou to poskládané hromádky nebo pracovní změť, ať na to nikdo nesahá.

Kraj útesu mívám taky někdy vytvořený

Kokoska

Zkoušela jsem pohnout stolem, ale asi je nějaký chytrak prišrouboval. No nic, budu se řídit radami od Karja,

Buď se posunu nebo se posunu

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 10. zaří 2022 08:36

viktorka_od splavu

S tou ledničkou to má být tak, že co nám nejvíc vadí, když přijde do bytu cizí člověk a kam nahlíží.

Většina lidí by prý tipla koupelnu, ale tam návštěvy dost často vodime, ložnice je na předních příčkách, skříňka s lékama a kosmetikou v koupelně taky, ale vede lednice, u ní vadí nejvíc, když ji cizí člověk otvírá a prohlíží.

To řekl psycholog, já myslím, že to nemusíš mít stejné.