Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline macko.pu banned
Avatar
62 příspěvků moje polička 23. února 2018 13:39
Reakce na dzizisketa:

macko.pu 

U vás jste měli Slovenský štát, tady byl Protektorát a pohraničí bylo součástí Třetí říše. Dřívější Polsko bylo rozděleno na Východní župu, Generální gouvernement a část, co připadla Sovětům, pak zase Němcům, a pak zase (definitivně) Sovětům. Míra kolaborace a hlavně způsob, jakým nacisti kolaboraci využívali, se v každém tomto útvaru lišil. Obecně ale Poláci byli pro nacisty póvl o stupínek lepší než Židé a Romové a Sintové; Češi a Slováci zase ještě o stupeň líp.

​... veď OK, všetko sedí, pre Nemcov sme aj my boli len "untermenschen"

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. února 2018 13:43

macko.pu a co je na tom objevnýho? myslim, že jsou si viny dost vědomí

Offline dzizisketa
Avatar
7440 příspěvků moje polička 23. února 2018 13:44

macko.pu 

Aha, ty to víš, ale nereflektuješ na to. Tak to je teda o dost tristnější, než kdybys o tom neměl ani páru.

Offline macko.pu banned
Avatar
62 příspěvků moje polička 23. února 2018 13:49
Reakce na dzizisketa:

macko.pu 

Aha, ty to víš, ale nereflektuješ na to. Tak to je teda o dost tristnější, než kdybys o tom neměl ani páru.

​neviem, na čo mám reagovať, na tých kolaborantov??? veď mi tým len potvrdzuješ môj príspevok, že budeme sa baviť o vine kolaborantov, ale nemci s tým samozrejme nemajú nič spoločné, to boli kolaboranti na vine vo všetkom

Offline macko.pu banned
Avatar
62 příspěvků moje polička 23. února 2018 13:50
Reakce na Mutziputzi:

macko.pu a co je na tom objevnýho? myslim, že jsou si viny dost vědomí

tak si mysli, ja si myslím niečo iné

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. února 2018 13:52
Reakce na macko.pu:

​neviem, na čo mám reagovať, na tých kolaborantov??? veď mi tým len potvrdzuješ môj príspevok, že budeme sa baviť o vine kolaborantov, ale nemci s tým samozrejme nemajú nič spoločné, to boli kolaboranti na vine vo všetkom

​Já myslim, že ty hlavně vůbec nevíš o čem je řeč

Offline macko.pu banned
Avatar
62 příspěvků moje polička 23. února 2018 13:57

jasné, tebe vadí nejaký hlúpy výrok, za ktorý by si fackala a dávala demisie

mne vadí celý hstoricko -  spoločenský problém, s ktorým nie je celá európa rovnako vyrovnaná, ale neviem ani o čom je reč, jasné

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. února 2018 14:04

macko.pu Evidentně nevíš, ale ano, Poláci se pokouší vyrovnat velice hloupě, jejich hloupost, resp. hloupost jejich představitelů ať neházim kolektivní vinou jako ty, nemá s hlavním iniciátorem nic společnýho, ukázáním prstem na Němce to nevylepšíš.

Offline macko.pu banned
Avatar
62 příspěvků moje polička 23. února 2018 14:10
Reakce na Mutziputzi:

macko.pu Evidentně nevíš, ale ano, Poláci se pokouší vyrovnat velice hloupě, jejich hloupost, resp. hloupost jejich představitelů ať neházim kolektivní vinou jako ty, nemá s hlavním iniciátorem nic společnýho, ukázáním prstem na Němce to nevylepšíš.

​vieš, ty si niektoré veci moc idealizuješ, čo už 

P.S aj ty si mi potvrdila môj pôvodný príspevok, aj ty zľahčuješ nemeckú ZÁSADNÚ rolu vo všetkých smeroch čo sa týka II.svetovej vojny

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. února 2018 14:12

macko.pu já nic nezlehčuju prosim tě, to už plkáš fakt nesmyslně

Offline macko.pu banned
Avatar
62 příspěvků moje polička 23. února 2018 14:15

dobre muci, sme každý na inej strane barikády ale( snáď) to obidvaja myslíme dobre

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 23. února 2018 21:34

macko.pu hele, fakt se trochu dovzdělej, takhle si děláš hroznou ostudu...

Offline SunEclipse
Avatar
3105 příspěvků moje polička 23. února 2018 21:46

macko.pu chápu to správně, že tvrdíš, že to co pravil ten polský pohlavár, nemá ze svý hlavy,  ale namluvili mu to Němci, a nechtějí, aby se to vědělo?

Offline macko.pu banned
Avatar
62 příspěvků moje polička 24. února 2018 10:36
Reakce na nolita:

macko.pu hele, fakt se trochu dovzdělej, takhle si děláš hroznou ostudu...

​... no to hovorí tá pravá, ktorá si nevidí ďalej ako za nos 

Offline macko.pu banned
Avatar
62 příspěvků moje polička 24. února 2018 10:40
Reakce na SunEclipse:

macko.pu chápu to správně, že tvrdíš, že to co pravil ten polský pohlavár, nemá ze svý hlavy,  ale namluvili mu to Němci, a nechtějí, aby se to vědělo?

​ty by si prekrútila všetko

ja len hovorím, že ten výrok nestojí za reč, že robiť vedu z ničoho to je teraz naozaj móda, (nakoniec aj barbucha k tomu tu dala správne príspevky a v podstate s nimi súhlasím)

ja len hovorím že je dobré, že poliaci taký zákon schválili, to neboli polské koncentračné tábory, ale nemecké

P.S. a polské velvyslanectvo v Izraeli poomalované hákovými krížmi nám nevadí, že????

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. února 2018 10:52

macko.pu Všechny zákony co omezujou svobodu slova jsou super...

Jinak si někde najdi kolik polskejch židů bylo zavražděno aniž by potkali jedinýho Němce, to že o tom shůry zakážou mluvit Poláky viny nezbaví, až 100 tisíc židů, je drzost se takhle distancovat, je možný o tom polemizovat, ale zakázat o tom mluvit???

a P.S. ještě bych vyhostila velvyslance

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 24. února 2018 10:58

Já se vám všem fakt divím, ze na toho mucka ještě reagujete.

Nejlepší cesta je takové tupce ignorovat.

Halasně tu prasknul dveřmi a odešel za lepším do pekla. Tam mu to dlouho nevydrželo,  otravoval tam a tak ho vymazali a dostal výstrahu. Tak zase prelezi rychle sem.

A vy mu nahrajete na mlýn, když s ním očekáváte nějakou smysluplnou debatu. Nemá smysl pokoušet se o nemožné a dávat prostor hlouposti.

Offline macko.pu banned
Avatar
62 příspěvků moje polička 24. února 2018 11:11
Reakce na Dadoo:

Já se vám všem fakt divím, ze na toho mucka ještě reagujete.

Nejlepší cesta je takové tupce ignorovat.

Halasně tu prasknul dveřmi a odešel za lepším do pekla. Tam mu to dlouho nevydrželo,  otravoval tam a tak ho vymazali a dostal výstrahu. Tak zase prelezi rychle sem.

A vy mu nahrajete na mlýn, když s ním očekáváte nějakou smysluplnou debatu. Nemá smysl pokoušet se o nemožné a dávat prostor hlouposti.

​ajéééjej, figurka nám tu ešte chýbala, choď sa venovať niečomu čomu aspoň trochu rozumieš

Offline barbucha blogger
Avatar
30568 příspěvků moje polička 24. února 2018 11:14

Mutziputzi 

Ty seš moc militantní, jak se sáhne na Židy  Hele, ale on přece jmenoval mezi těma konfidentama, o kterejch se "smí" mluvit, i Poláky...

Navíc argumentovat tím, kolik lidí který národnosti zahynulo, není moc chytrý. To bys nesměla ani pípnout například o ruskejch konfidentech, vůbec. Prostě se našli všude.

Fakt je ale, že od příslušníka národa, kterej je svým antisemitským postojem známej, to nezní nijak objektivně a bezelstně, to máš pravdu. Němci by si to myslím nedovolili, vyčítat jinejm, že "oni přece taky" (spolupracovali s fašounama).

Offline macko.pu banned
Avatar
62 příspěvků moje polička 24. února 2018 11:16
Reakce na Mutziputzi:

macko.pu Všechny zákony co omezujou svobodu slova jsou super...

Jinak si někde najdi kolik polskejch židů bylo zavražděno aniž by potkali jedinýho Němce, to že o tom shůry zakážou mluvit Poláky viny nezbaví, až 100 tisíc židů, je drzost se takhle distancovat, je možný o tom polemizovat, ale zakázat o tom mluvit???

a P.S. ještě bych vyhostila velvyslance

​muci, ty si strašne radikálna, ty by si išla cez mŕtvoly, ešte že nie si politička, alebo si???? 

poliaci majú spoluvinu, ale hlavná vina je na nemcoch, o tom niet pochýb, (ale o pár rokov sa budeme učiť niečo iné, samozrejme, liberálna rakovina zožerie aj pravdivý pohľad na dejiny)

P.S. hovorí ti niečo jad va-šem??? tak sa pozri medzi Spravodlivými medzi národmi, ľuďmi, ktorí zachránili židov od smrti, ktorý národ tam mám najviac hrdinov, môžeš hádať