Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline notna
Avatar
6544 příspěvků moje polička 17. října 2021 22:02

moora Kokoska Už jsem to tu psala, babičce se u Alzheimera měnil rukopis. A nejdřív to bylo tak, že se musela snažit, aby něco napsala, takže se soustředila a peclive ta písmena malovala. Trvalo jí to příšerné dlouho, než něco napsala, ale bylo krásné čitelné. Pak zapomínala , jak se co píše, to už to písmeno nenapsala vůbec. Dokud si pamatovala, jak to písmeno napsat, bylo pečlivě vyvedeno. Roztřesený rukopis vůbec neměla. 

Tím nehajim tu hradní pakáž. Jen si myslím, že to dělají jinak než že by dokumenty podepisoval někdo místa Zemana.

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 18. října 2021 09:07

Víte jak se tu hromadně vysmíváme popíračům, konspirátorům a antivaxerům? Tak poslední stránky tady jsou teda slušnej úlet. 

Offline SunEclipse
Avatar
3108 příspěvků moje polička 18. října 2021 10:01

MP Meri tak víš co, je to akce a reakce, pokud úřední cestou se dozvídáš jen zjevné lži, nesmysly a becenné bláboly, začneš přemýšlet, co je za tím.  Nebo ty snad věříš tomu, že na tom ARU Zeman je jen proto, že je dehydrovaný a baští tam spokojeně vinnou klobásu?

Offline continuity
Avatar
33715 příspěvků moje polička 18. října 2021 11:05

MP Meri no konšpirátori nechtějí vidět pravdu. My bychom ji naopak rádi znali. 

Nebo jinak, je technicky skoro jedno, co bude se Zemanem do 8. listopadu. Úplně by stačilo kdyby některý z těch Čviriků vystoupil a řekl, prezidentům stav je vážný, ale lékaři zatím předpokládají, že do 8.11. ho dají dohromady, sněmovna se sejde podle ústavy. A když ne, budou všichni včas informováni. 

A přestat z nemocnice vypouštět divná lejstra podle buhvijake priority a nezmysly o jeho jídelníčku. Mě je třeba úplně u p.dele, co měl k večeři. Stejně jako nebylo zajímavé předtím, co povečeřel s Babišem, není to zajímavé ani teď. 

Že z toho chtějí vytriskat, co se dá, to přiživuje tuto situaci. 

Tu vladu ČR potřebuje co možná nejdříve. Řítíme se do pěkného maléru, energetika, není schválený rozpočet, který je v této verzi neprůchozí, hrozí rozpočtové provizorium.  Fakt není na tyto tanečky moc času. 

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 18. října 2021 11:11

No já ani smykem netvrdím, že je mi jedno, že nedostáváme relevantní informace, nebo že mi nevadí, že to celé probíhá akorát tak pro ostudu. Jen si myslím, že dohady o tom kdo koho nutil co podepisovat pod jakými výhrůžkami, detailní analýzy rodinnejch vztahů, včetně toho, kdo koho jak moc miluje (wtf?) jsou v mejch očích už slušná pavlač. 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 18. října 2021 11:13
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 18. října 2021 11:17

continuity ale MP Meri poukazovala na neco jineho. 

MP Meri

Offline Pinot Noir
Avatar
24491 příspěvků moje polička 18. října 2021 11:24

MP Meri tak jsou tu přece osoby, které mají i s britskou královskou rodinou tak blízké vztahy, že přesně vědí o motivacích, pohnutkách, plánech, povahách a vztazích všech členů, takže důvěrně zmáknout malý český rybníček, to už je jen takový snadný vedlejšák. 

Offline continuity
Avatar
33715 příspěvků moje polička 18. října 2021 11:29

jinx nevím na co upozorňovala, ten příspěvek, na který jsem reagovala, byl hodně obecný a já do hlavy nikomu nevidím. 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 18. října 2021 11:38

Jak unikne SMSka? A zrovna taková zajímavá.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 18. října 2021 12:48

continuity tak videt nekomu do hlavy imo neni potreba. 

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 18. října 2021 15:07

pan prezident je v dobrých rukou a Vystrčil se chce jen zviditelnit..

nedávno jsme na přednášce indické filosofie diskutovali na téma kolektivní karma a já jen přemýšlím, za co jako národ máme tohle??

Offline andulka01
Avatar
10704 příspěvků moje polička 18. října 2021 15:12

bram To byla rychlovka, což? Informační hodnota nula, možná bych si troufla říci, že šel až do mínusu, hlavně zdůraznit že "my nic". Prohlášení jak je šokovaný mírou pokrytectví mě celkem dojalo.

Jsem velmi zvědavá na Senát.

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 18. října 2021 15:32

andulka01 no to je jediný štěstí, že se senát snaží fungovat a že v UVN pochopili, že spolupráce s ním je cesta, jak z toho všeho neudělat úplný kabaret. 

Offline Kokoska
Avatar
28317 příspěvků moje polička 18. října 2021 16:39

MP Meri na druhou stranu, když velkou část manželství nežijou dva lidi spolu, aniž by měli nějaký vážný důvod, dost těžko se věří upřímnosti prohlášení o lásce. Kdyby řekla "vážím si ho" nebo "záleží mi na jeho zdraví", znělo by mi to líp.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 18. října 2021 16:47

Kokoska klidně to velká láska být může, obecně teda. Děda s babičkou nežili asi 15 let z třicetiletého manželství, ale určitě se měli hodně rádi. Akorát po pár letech zjistili, že ve společné domácnosti by se asi zabili

Offline continuity
Avatar
33715 příspěvků moje polička 18. října 2021 17:40

No tak je to hotovo. A Mynář to ví od minulé středy. 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 18. října 2021 17:47

continuity Opona pada. A Vystrcil velky palec nahoru. 

Offline razorblade
Avatar
8177 příspěvků moje polička 18. října 2021 17:47

Tak uz vime, proc byl Mynar dnes tak neklidny...

Offline continuity
Avatar
33715 příspěvků moje polička 18. října 2021 17:48

razorblade propásl poslední šanci to ustát se ctí. A to ho ještě vyšetřuje bis nebo vojenská rozvědka? Informace se různí. 

No kdo s čím zachází... Nějak zapomněli holomci, že na ně se ta imunita nevztahuje.