Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 15. října 2021 19:31
Reakce na continuity:

Sweet Potato díky. No jsem dost v šoku, že z toho urobili pruchodak. To mi spíš naznačuje, že se mu v té nemocnici asi polepšilo, když ho ukazují půlce republiky. 

​Kdyby se mu polepšilo, neválel by se furt na ARO. Vono to stojí docela dost peněz a je spousta jinejch potřebnejch, který by tam mohli ležet. To za prvé.

Za druhé, kdyby na tom byl skutečně líp, nemusely by si ty onuce vymejšlet takový donebevolající kraviny jako kolik meruňkovejch knedlíků sežral, nebo jak na dalšího vesele mrknul. To by totiž nebylo nic jednoduššího než ho nechat natočit zdravici vděčnýmu národu, klidně v elegantním županu... 

A kde bereš jistotu, že ho někomu ukazujou? Že je někdo uvnitř špitálu, kde zevluje z vokna aby se chvilku zdržel a vypadalo to jako návštěva, ještě neznamená že se ke zdravému nemocnému dostal, natož že s ním mluvil. A jestli dostal, taky mohl stát nad lůžkem a modlit se, aby se dotyčnej na chvilku probral... než ho sestra, navrátivší se z kafépauzy, vyrazila.

Offline continuity
Avatar
33547 příspěvků moje polička 15. října 2021 19:51

barbucha mno v tom článku píšou, že tam bylo celé procesí. Myslím vyhazovali asi pět lidí. A víš jak, tajemství, které znají vic než dva lidi, už není tajemství. 

Já bych i odhadla, že pokud ho připojili na Prométhea, že se dočasně mohl zlepšit. Blbý je, že to není napořád, buď nová játra nebo nic. 

Offline Kan
Avatar
6933 příspěvků moje polička 15. října 2021 19:56

continuity Bože to je strašnej osud, bejt dárce játra pro Zemana. To si v téhle zemi snad nikdo nezaslouží, bejt mrtej a ještě tak blbě prospěšnej.

Online Kokoska
Avatar
28228 příspěvků moje polička 15. října 2021 20:01

barbucha melas tenkrat pravdu, bude / je to s vostudou

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 15. října 2021 20:10

continuity u toho Prométhea, to je tak na týden deset dní, ne? To by pak odpovídalo, proč vždycky potřebovali týden na to, aby se zvetil... Ach jo.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 15. října 2021 20:15

continuity 

Říkám to furt, že čekaj na nový játra. Ale je to asi poslední naděje a ještě pofiderní, anžto v jeho věku a celkovým stavu by si to hned tak někdo na triko nevzal, že jim zůstane na stole.

Torrah 

Fakt že to časově úplně sedí.

Kokoska 

S vostudou... ale až takovouhle? Navíc je otázka, jestli vo tom hlavní protagonista vůbec ví - věčná škoda, kdyby vo to přišel! 

Offline Sweet Potato
Avatar
34792 příspěvků moje polička 15. října 2021 20:15

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. října 2021 20:16

Kan já si myslím, že nová játra nedostane. Taková operace v celkové narkóze by u něj nedopadla dobře.

Offline Černá kočka
Avatar
1314 příspěvků moje polička 15. října 2021 20:21

Evaeva No hlavne transplantaci predchazi minimalne pulrocni abstinence.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 15. října 2021 20:23

Černá kočka Jo, to jsem vlastně taky četla.

Offline Černá kočka
Avatar
1314 příspěvků moje polička 15. října 2021 20:30

Sweet Potato Par dni zpatky bych  nad tim mozna ztratila sproste slovo, ale ted uz si myslim, ze neni potreba brat Jirku vazne.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 15. října 2021 20:31

To Ovčáčkovo skuhrání na twitteru mě naplňuje nadějí... od žalmů přešel k nerudným výkřikům, který ale už nejsou zdaleka tak drzý jako bejvávaly... nějak ho úplně opustila dřívější ironie!

Offline RoSa
Avatar
8177 příspěvků moje polička 15. října 2021 20:47

Sweet Potato a ti uchvatitelé Hradu, to myslí vlekaře s pumpařem nebo jak?

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 15. října 2021 20:49

RoSa 

Nikdo jiný mě nenapadá. Státní vězeň už to taky je, v kómatu a unesen je možná taky. Hele, že von ten Ovčáček začal konečně makat?

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 15. října 2021 20:50

RoSa :D že by až tak? :D

Offline continuity
Avatar
33547 příspěvků moje polička 15. října 2021 20:56
Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 15. října 2021 21:05

Ale takhle ošklivě mluvit o první dámě... ts ts!

Lidé, kteří se už dlouhá léta s panem prezidentem nesetkali, nespolupracují s ním nebo dokonce pana prezidenta nenávidí, se teď najednou tváří jako největší znalci a příznivci Miloše Zemana. Lžou a svědomí nemají.

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 15. října 2021 21:11
Reakce na Sweet Potato:

​hele, já už to nepoznám, je to vtip nebo je to pravej mluvka?

Offline Sweet Potato
Avatar
34792 příspěvků moje polička 15. října 2021 21:19

OliveOyl Pravej.

RoSa Dost výstižně popsal situaci, že