Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 09:00

Mutziputzi Souhlas.

Offline Spinifex
Avatar
65 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 09:27

"Z hlediska vyššího principu mravního: Vyhodit květiny, které ESTbák pohrdající demokratickými principy položil k památníku boje za demokracii a svobodu, není vandalismus."  

Online continuity
Avatar
33624 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 09:39

Lamicka spis tam sel pod rouskou tmy. Docela to ocenuji , ze tam neprovokoval, kdyz je kolem hodne lidi. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46054 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 09:56

Spinifex nesouhlasim. sebrat kvetiny od pamatniku a hodit je to kose je proste vec kterou slusny clovek neudela. pro zmenu zas jednou souhlasim s Mutziputzi 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 10:11

Spinifex Kde pohrda demokratickymi principy prosim te?? Jednou je premier a jako premiertam polozil kytky, kdyby to neudelal, zas to bude spatne.

Ja jsem alergicka na tyhle davy, devalvujou tim veskerou opozici proti nemu svym idiotskym chovanim...a podobnejma "vzletnejma" blabolama.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 11:13

Mutziputzi souhlasim, Spinifex je se svym pripodobnenim mimo ...

Offline Garfie
Avatar
23903 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 11:59

Mutziputzi  Přesně, taky jsem se ráno rozčílila. 

Offline Spinifex
Avatar
65 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 12:03

Offline Garfie
Avatar
23903 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 12:14

Lamicka continuity Prý tam šel v noci, protože brzy ráno odjel za synem do Švýcarska.....

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 13:46

continuity Garfie spis jestli tam nesel v noci, aby ho zase lidi nevypiskali... (to jsem s tim nesouhlasila, stejne jako nesouhlasim s vyhazovanim vencu do kose) 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 13:50
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 13:52

Lamicka a je to zase spatne, Forum24 pise, ze nejede za synem, ale jede ovlivnovat svedka! Cim dal vic jsem presvedcena, ze mame premiera jakyho si zaslouzime...

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 14:06

Mutziputzi Co je spatne? Ted to nejak nechapu.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 14:11

Lamicka no ze jede za synem, zadny lidsky pochopeni, proste Bacha, jede ovlivnovat svedka...nemyslela jsem tebe, to co jsem cetla jinde

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46054 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 14:46
Reakce na Garfie:

Lamicka continuity Prý tam šel v noci, protože brzy ráno odjel za synem do Švýcarska.....

​jsem prvne myslela ze to je for

Mutziputzi jako vyjadreni debilni, na druhou stranu jaktoze si vzpomnel az ted ze ma synka, vypada to ze ho nevidel jak je rok dlouhy, nezajem, ani nejel hned kdyz ho vystrachali ale az kdyz situace jaksi vrcholi. blby dosti.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 14:50

viktorka_od splavu Kdes na to přišla, že si až teď vzpomněl a nezájem? 35 letý synek se snad s otcem klidně rok vidět nemusí, ne každý je "srostlý s půdou". 

Online domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 14:52

Mutziputzi 

No, já bych lidsky chápala, že otec jede za synem (nahonem teda), ale tady syn dává najevo, že je ochoten vypovídat... z procesního hlediska se jedná o spolupachatele... působení na dosud nevyslechnuté svědky... maření trestního řízení... nic? Pořád tam máš to lidský pochopení? Za tohle se dává koluzní vazba. Jsem zvědavá, jestli policie, až dořeší kytky v koši samozřejmě (ten akt mě samozřejmě otrávil, mj. i proto, že zakalil tu absurditu premiérova nočního kladení květin), bude konat konečně i tady.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 14:58

domenica Pokud vím, tak procesně spolupachatelé proti sobě vůbec vypovídat nemusí, v případě, že by spolu žili v jednom domě bys frkla jednoho do vazby? Pořád mám lidský pochopení samozřejmě, jede otec za synem, tahle ostrakizace je trapná, i kdyby jel ovlivňovat svědka, stále jede otec za synem, a co jako.

Offline Garfie
Avatar
23903 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 15:02

domenica Včera policie na tiskovce řekla, že se o spojení se synem Babiše pokouší stále neúspěšně. Babiš prý včera prohlásil, že si se synem v noci psal a zvažuje, že ho navštíví, letěl dnes brzy ráno, takže dost narychlo teda, ale jak říká Mutziputzi, furt je to otec....

Online domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 17. listopadu 2018 15:08
Reakce na Mutziputzi:

domenica Pokud vím, tak procesně spolupachatelé proti sobě vůbec vypovídat nemusí, v případě, že by spolu žili v jednom domě bys frkla jednoho do vazby? 

​To je na posouzení jednotlivého případu. Vzpomínám si na konkrétní kauzu, kdy vyšetřující orgány zakázaly stíhanému stýkat se se svým otcem, obviněným ve stejné kauze. Syn podal stížnost k Ústavnímu soudu a neuspěl z důvodu, že hrozilo nebezpečí, že bude mařit trestní řízení. 

Jako já jim nebránim aby se setkali, mě jenom šokuje ta nekonečně dlouhá nečinnost a laxnost policie v celém případu. Kdyby Slonková s Kubíkem nenatočili ten rozhovor (jakkoli mám ke způsobu provedení pár výhrad), tak by se to snad táhlo až do rozpliznutí...