Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline RoSa
Avatar
8201 příspěvků moje polička 11. října 2018 21:39

barbucha to bude velkej průvod - vono je těch kočků jak psů

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 11. října 2018 21:44

RoSa  

Hezkej prekladatelskej orisek 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 11. října 2018 21:49

RoSa když jsem kdysi dávno nastoupila do jednoho velkého hotelu na šestce, jedno z prvních, co jsem si musela zapamatovat bylo, že kdyby volali Kočkovi a chtěli objednat sál/salonky/ cokoli, máme plně obsazeno v každém termínu, který by poptávali. Když jsem se ptala proč, vysvětlili mi, že pořádají rodinné oslavy, kde se jich sejde vždycky hrozně moc a VŽDYCKY se ve finále strašně ožerou, pobijou a zdemolují všechno v dosahu. Oni to pak sice vždycky všechno zaplatili, ale sál byl minimálně na týden vyblokovaný kvůli opravám a akce, které se tam měly konat, tudíž musely být rušeny. A to je hodně nepříjemná věc. Takže v zájmu všech ostatních klientů, po špatných zkušenostech, Kočkovi měli plot. Neprostupný a trvalý.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. října 2018 07:49
Reakce na barbucha:

Mutziputzi 

 To neni zadna tradice. To je jenom ukazka rozezranosti mafiana, kterej si muze vsechno dovolit.

Procesi by si moh usporadat klidne nekde jinde nez v centru Prahy - nebo to jim taky veli tradice?! Ale to uz by nebylo vono, ze jo.

No nic, hlavne ze se predvedou. Stejne jim mladej nevobzivne.

​Světský určitě, mafiáni odkdy prosim tě? Jako Olšany holt na vídrholci nejsou a poslední věta je hnus.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 12. října 2018 12:45

Mutziputzi 

Jaky jiny svetsky meli pri pohrbu uzavirku centra prosimte? 

Jestli jedou jenom na Olsany, to nevim. Jednu hrobku maj v Repich... no mozna jich maji vic.

A hnus je, ze i ten zpovykanej vyhonek kolotocarskyho rodu ziskal diky rodinny vychove pocit, ze si muze vsechno dovolit, procez s sebou musel vzit do hrobu i zcela nevinnyho cloveka. TO je hnus.

(samozrejme ze pri ruznejch bourackach zarvou i nevinny lidi. to jo. ale to je nehoda, ne schvalnost - jako je srat na zakony, vsak proc bych nejezdil v protismeru kdyz se mi zachce!)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. října 2018 12:50

barbucha Všichni co by na to měli a pro který je to důležitý. Pocit že si může všechno dovolit...no tak určitě jel v protisměru schválně, protože si to může zpovýkaně dovolit

Ale jo no, já jsem prostě alergická na tenhle despekt z důvodu původu...

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 12. října 2018 14:51
Reakce na Mutziputzi:

barbucha Všichni co by na to měli a pro který je to důležitý.

​No a ktery to teda byli? Predem diky za objasneni! 

No a puvod tezko prehlidnout, kdyz pochazis z rodiny, jejiz hlava je starej mafian jednou nohou v podsveti a zvyklej vsechno zalepit, v kterymzto duchu vychoval i svoje potomky.

V protismeru se proste nejezdi. Ale mozna ho nekdo nutil? To by teda byla spatnost!

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 12. října 2018 15:53

barbucha stalo se to v noci a vjet do protismeru, hlavne v tech mistech, ted není vubec zadnej problem. Tam se totiz ted neco furt opravuje a jsou tam ruzny zuzeni a objizdky. Na dalnici omylem vjelo uz hodne lidi, tak nevim proc Kocka, byt mi je jeho familie hodne nesympaticka a tenhle funus mi tady vadi, by tam mel vjizdet schvalne. Vlitnout v noci do protismeru je jasna sebevrazda, nikdo by to z frajeriny nedelal.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. října 2018 16:10

barbucha Mne jejich lajfstajl taky nekonvenuje, ale nebyl to o nic vetsi kreten nez jemu podobny jenom proto, ze byl Kocka

Offline stes
Avatar
7340 příspěvků moje polička 12. října 2018 16:18

Ovsem podobni kreteni neotravuji svym pohrbem pulku Prahy, ze

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. října 2018 16:24

stes Myslim, ze to mne na tom dere jako posledni, jediny co by nemuseli, z ucty k tomu druhymu co zemrel, je pohrbivat vinika s touhle pompou

Offline stes
Avatar
7340 příspěvků moje polička 12. října 2018 16:29

Mutziputzi no vzdyt ja to tak myslim...tohle vadi lidem predevsim. zavreny Vinohrady jsou zrovna mne fuč a  vetsine taky

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 12. října 2018 19:31
Reakce na Mutziputzi:

stes Myslim, ze to mne na tom dere jako posledni, jediny co by nemuseli, z ucty k tomu druhymu co zemrel, je pohrbivat vinika s touhle pompou

​No prave. Konecne se shodneme.

Online andulka01
Avatar
10656 příspěvků moje polička 13. října 2018 13:42
Reakce na razorblade:

barbucha stalo se to v noci a vjet do protismeru, hlavne v tech mistech, ted není vubec zadnej problem. Tam se totiz ted neco furt opravuje a jsou tam ruzny zuzeni a objizdky. Na dalnici omylem vjelo uz hodne lidi, tak nevim proc Kocka, byt mi je jeho familie hodne nesympaticka a tenhle funus mi tady vadi, by tam mel vjizdet schvalne. Vlitnout v noci do protismeru je jasna sebevrazda, nikdo by to z frajeriny nedelal.

​Ujížděl od jiné nehody kterou zavinil.
Vjet do protisměru kvůli opravám? Ne, to prostě nikoho neomlouvá. Značky tam jsou, tak mám povinnost jet pomalu a hlavně - přemýšlet u toho. Což on evidentně neudělal.

A souhlas s Mutziputzi , kdyby umřel přirozenou smrtí, po dlouhé nemoci, nebo kdyby to bylo naopak a někdo by ho zabil v autě, pak proti pompéznímu funusu skoro nic nemám. Ale jako viníka nehody kde umírali i jiní, to je fuj.

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 13. října 2018 15:20

andulka01 ja nerikam, ze hoto omlouva, jen ze nikdo mevjede do protismeru schvalne z frajeriny, jak tady bylo nekym podsouvano

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 13. října 2018 15:42

razorblade blbost neomlouvá taky 

Offline RoSa
Avatar
8201 příspěvků moje polička 13. října 2018 18:22

razorblade 

a proč by ne? ruská ruleta - co si pamatuju, bejvala to taková hra znuděný mládeže

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 13. října 2018 21:09
Reakce na razorblade:

andulka01 ja nerikam, ze hoto omlouva, jen ze nikdo mevjede do protismeru schvalne z frajeriny, jak tady bylo nekym podsouvano

​Ze bych to byla ja? 

Vona to neni ani tak frajerina jako spis drzost. Copak tam nejsou znacky?! Ale to by se jima musel chtit ridit, ze jo. A myslim, ze ani s rychlosti si velkou hlavu nedelal, vritil se tam jako blesk. Jako jemu podobny, proste vsadil na to, ze holt v nejhorsim zaplati par (tisic) korun pokuty a bude vysmatej. Tak to prece u nas chodi... dodrzovani predpisu, to je dobry leda tak pro prostej lid.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. října 2018 06:58

to ani nejde do vtipů už

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. října 2018 15:49