Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline continuity
Avatar
33614 příspěvků moje polička 26. zaří 2022 12:01

Sweet Potato já jsem v tomto, čim starší, tím radikálnější. Zajištění bezpečnosti a demokracie se nedá outsourcovat. Buď se občané angažují a pak jim kdekdo rád pomuze nebo se postará někdo jinej, ale ten si to zařídí podle sebe.

Offline Liesel
Avatar
1438 příspěvků moje polička 26. zaří 2022 14:53

Honzejkovy komentáře jsou, alepoň pro mě, někdy "zvláštní". Každopádně teď srovnává nesrovnatelné, nemůže hodnodit současnou situaci a období u nás v 50-70 letech. Pokud chce něco srovnávat, tak ať si porovná 2. světovou válku a současnou válku na Ukrajině. Představa, že bychom s otevřenou náručí vítali němce (vojenskou službou povinné, mobilizované, ...), když napadli Polsko, je pro mě naprosto nepředstavitelná...

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 26. zaří 2022 15:09

Online Karja
Avatar
35806 příspěvků moje polička 26. zaří 2022 16:10

Liesel No jasně, hlavně se tady můžou lidi zbláznit z ženských z dětma, ale chlapi zdraví, v nejlepších letech (nooo chápu, že v tom Rusku je to trochu posunutý ten nejlepší vek), ať se zaridej jak uměj. Zrovna nedávno jsem četla článek jak se jeden český odsouzený skrýval roky v Africe;-)

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 26. zaří 2022 17:21

Sweet Potato 

Proc by to nebyla pravda? To jsou jejich typicky bolsevicko kagebacky metody!

A navic, v rusku je mozny vsechno! 

https://twitter.com/Gerashchenko_en/status/1574338276013608960?t=2a6yg-1gzm5p0j-p6wmEKw&s=19

continuity

To je pravda zese jim to kapku sype. Kazachstan je s tim pripojenim vych. Ukrajiny poslal do prdele, Dagestanci delaj strasnej bugr, vyzyvaj k demonstracim a nasilnymu odporu, i ten Kadyrov uz mele z posledniho a brzo mu nekdo ty Prada botky sunda (i s hlavou).

Offline continuity
Avatar
33614 příspěvků moje polička 26. zaří 2022 17:48

barbucha príslovie píliť si pod sebou konár naberá nový rozmer.

Offline andulka01
Avatar
10658 příspěvků moje polička 26. zaří 2022 18:04

barbucha a tak i u nás byl jeden takovej expert, na Kladně to bylo, chodil tam krást železo z konstrukce až to na něj spadlo. Taky fakt mozek. No, pak už ho nepotřeboval.

No konečně už by Puťku mohly menšiny kopnout do p... a pak by jen koukal, kolik mu zbude etnických rusáků a jak že je to Rusko vlastně velký. Vždyť ta mobilizace se zvrhla v normální mešinové genocidy.

Offline madluša
Avatar
118 příspěvků moje polička 26. zaří 2022 18:12

Černá kočka nevím tedy konkrétně, co to bylo za vrtulníky, ani jestli s tím přímo souvisí, ale kolem naší hranice se Slovenskem hlídkuje policie a přelétají vrtulníky, protože pátrají po Syrských uprchlících (konkrétně Mikulčice, kde jsem byla, ale bude to i jinde)

Offline continuity
Avatar
33614 příspěvků moje polička 26. zaří 2022 18:20

andulka01 přesně tak, kromě Ukrajiny decimuje taky národnostní menšiny. Z nějaké vesnice odvedli všechny muže. To je šílené, nejenom jednotlivě, ale i z pohledu těch národů. 

Úprk Russu do Gruzie je už jen třešnička. Teď Putler zakázal ztažení jednotek z Chersonu, takže je tam nechal prakticky vyhladovět. Fakt stratég. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 26. zaří 2022 19:50

andulka01 

No vsak s genocidou maji rusaci uz dost zkusenosti, to jim slo vzdycky dobre, zejmena s vlastnima narodama.

continuity 

Hele tresnicka... nakonec aby Putler jeste nechtel pripojit i Gruzii s argumentem, ze tam zije spousta rusaku a jsou tam ohrozeny! Ted by mel prilezitost... Gruzinci by meli neprodlene zavrit hranice a ty rusaky co tam uz jsou, razne vykopnout!

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 26. zaří 2022 19:57

barbucha souhlasím s tebou.

Dokud měli válku jen v televizi, tak jim nevadila. Dokud umírali druzí, nevadilo jim to.

A teď najednou utíkají? Mají strach jen o sebe.

Jsou hrozbou, pro každou zemi, která je přijme, protože za chvili budou mít pocit, že patří jim.

Jak řekl klasik : Rusa z Ruska dostaneš, ale Rusko z Rusa nikdy. 

Ať táhnou domu a dělají s tím něco sami. 

Rozhodně nepřijímat! 

Offline andulka01
Avatar
10658 příspěvků moje polička 26. zaří 2022 20:00

barbucha Dadoo taky jsem za nepřijímat. Ty ruský enklávy jsou evidentně nebezpečný každý zemi. Jo, 15 000 jich prý zdrhlo do Finska, si Finové dost zahrávají...

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 26. zaří 2022 20:47

Ja doufam ze u nas budou mit rozum a nebudou je sem poustet (jako kdyby jich tu nebylo uz tak dost). Nejen ze s tzv. uprchlikama prijde i spousta agentu, co to tady budou rozesirat jeste vic... ale to bychom je museli i zivit, coz je pro me jako danovyho poplatnika strasna predstava (dat byt jen korunu na rusaka!) Nekdo z Pobalti rek rovnou, ze neveme ani nohu (Lotyssko nebo Litva, ted nevim). Neni divu, taky maj svoje zkusenosti - a my bychom ty nase nemeli zapominat!

Online Kokoska
Avatar
28258 příspěvků moje polička 26. zaří 2022 20:54

barbucha zrovna jsem chtela napsat, ze sem nebo do kterekoli zeme chlapci hrdinove asi nezdrhaji za prací.  

Offline RoSa
Avatar
8202 příspěvků moje polička 26. zaří 2022 21:07
Offline JanieB
Avatar
532 příspěvků moje polička 26. zaří 2022 22:15

Jak to tady ctu, zacinam byt rada, ze u nas na malem meste na jizni Morave to ani ANO, ani SPD ani komunisti vubec nezkouseji a kandidovali sami vesmes normalni inteligentni lidi za vesmes normalni strany ;) Vsecky okrsky zhruba takto...

Offline Marielle
Avatar
příspěvků moje polička 26. zaří 2022 23:22

barbucha nestihám dočíst (já, děti c+ vnuci c- Ale nejvíc nemocní ) ale určite nepřijímat! Kokoska za prací ... to ne   chápu, že je to ironie

Offline continuity
Avatar
33614 příspěvků moje polička 27. zaří 2022 12:10

Druhá nejlepší armáda světa. Nafasuji uniformu a rezavou zbraň.

Zbytek je na nich.

https://twitter.com/bayraktar_1love/status/1574476679539527680?t=q9sAgsMq4DxlAldR9MIXgA&s=19

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 27. zaří 2022 14:40
Reakce na Sweet Potato:

https://twitter.com/nikorepi/status/1573597245282422791?s=46&t=yZ4KoDuBeXLnFBAR_I5_Yw

​Dík za odkaz, sjíždím to už třetí den. U části "rozdáme všem zbraně, a uvidíme, co bude" mě teda dost mrazí. Přeju si moc, aby to v SS(SR) konečně  bouchlo, ale jestli se zadaří, tak to může být, zvlášť ve středoasijských částech, náročný.