Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline continuity
Avatar
33666 příspěvků moje polička 18. července 2022 22:39

jerry takže je levnější zaplatit pokutu než zaparkovat jak se má?

No potěš koště.  

Offline jerry
Avatar
9015 příspěvků moje polička 18. července 2022 22:47

continuity 

Záleží na tom, jestli přestupce zaplatí blokovou pokutu nebo to riskne přes správní řízení. Risk by v tomto případě mohl být zisk.

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 19. července 2022 10:05
Reakce na continuity:

U nás se teď naplno rozjela dovolenková sezóna, takže všichni, kterým je líto nechat nějaké procento z ceny dovolené za parkování na letišti, obsadili všechny příjezdové cesty do Šárky. 

​Proč ty káry vůbec nenechaj doma, přece i z tý Šárky nebo okolí se musej na to letiště ještě nějak dostat, se všema kuframa...

Offline andulka01
Avatar
10690 příspěvků moje polička 19. července 2022 11:52

barbucha jak jsem dost proti politice modrých zón v jednotlivých čtvrtích, tak tohle taky nechápu. Vždyť autobusový spojení na letiště je zrovna v Praze úplně v pohodě. 

Offline continuity
Avatar
33666 příspěvků moje polička 19. července 2022 11:55

barbucha tak to jsou lidi různě z ČR, ty spzetky jsou výběr všeho. Já tak nějak chápu, že se potrebuji na letiště dostat ve tři ráno, ale parkování považuji za náklad na dovolenou a ne za zbytny výdej, který lze všelijak obabrať

Offline continuity
Avatar
33666 příspěvků moje polička 19. července 2022 11:56

andulka01 mně se teda zónami docela ulevilo a to i v případě, že potřebuji zaparkovat mimo svoji čtvrť. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 19. července 2022 12:23

continuity 

Jasně že z různejch míst, ale že by jich bylo tolik z oblastí, odkud nejede (do Prahy) vlak ani autobus? Navíc kdo má blíž do Vídně/Německa/Polska (to jest kromě Prahy každej ), letí tam odtud anžto to má i levnější. Ale zajímavý je, že v cizím státě si auto kdekoliv nechat netroufne.

Offline Sweet Potato
Avatar
34822 příspěvků moje polička 19. července 2022 13:46

barbucha Chápu, že se třeba budou špatně vracet vlakem třeba v noci a kdo ví kam. Ale parkování na letišti je skvělý vynález a nepřijde mi extra drahé. Ovšem pokud letěj nějakýma extralevnýma letenkama, chápu, že se jim to platit nechce. Čímž parkování kdo ví kde neomlouvám!

Ostatně, my to před tou Itálií podcenili, všechna parkoviště byla vyprodaná. Tak pokud to někdo plánujete, rezervujte dopředu.

Offline continuity
Avatar
33666 příspěvků moje polička 19. července 2022 13:53

Sweet Potato no to je přesně ono. Letenka za pětikilo, parkování zadarmo a ty externality ať si zaplatí někdo jiný. 

Offline Kokoska
Avatar
28280 příspěvků moje polička 19. července 2022 14:38

continuity presne, kdyz uz davam ty prachy za dovolenou, parkovne pricitam. Ale podrazili, ne ze ne. A docela by me potesilo, kdyby pro rezervovane parkovani byl vyhrazeny nejaky oddil, takhle clovek jezdi jak blbec, nez najde misto.

Kdysi jsme vyuzivali celkem levne parkoviste kousek od letiste s tim, ze nas na terminal a po priletu na parkoviste odvezli. Ale zacali to nejak flakat a po priletu jsme nekolikrat cekali dost dlouho. A vyvrcholilo to tim, ze nam v pul druhy v noci hledali na jejich parkovisti auto snad pul hodiny. Od ty doby si platime primo na letisti, at nejsme na nikom zavisli.

Online RoSa
Avatar
8212 příspěvků moje polička 19. července 2022 17:08

continuity 

vy tam nemáte ANO- buňku?

Offline continuity
Avatar
33666 příspěvků moje polička 19. července 2022 17:15

RoSa no však tímhle ta diskuze začala.

My máme prosím pěkně dost problémů s našimi lokálními politiky, kteří reaguji na dotazy občanů dost WTF způsobem. A hlavně máme modré zóny, takže nemusím běhat s deskami po sídlišti, ale vyřeší to městská policie

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 19. července 2022 17:27

RoSa 

To je dobrý aneb bonzákem snadno a rychle

continuity 

Mě by zajímalo, kde se furt berou ty ceny. V životě jsem za pětikilo neletěla a že jsem se za posledních 10-12 let nalítala jak čert...

Přece tím spíš, když mam letenku za pár šupů a výrazně ušetřím, tak si můžu dovolit parking i podplatit vrátnýho, aby mi tu káru ještě i umyl

Offline Kokoska
Avatar
28280 příspěvků moje polička 20. července 2022 00:21

barbucha na nekterych parkovistich to mas v cene! A sice zaplatis malo za letenku, ale pripocitaj ti do letistni taxy i vzduch, ktery na letisti vydejchas.

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 20. července 2022 06:25

Sweet Potato kdyz jsem brala nase do svedska, tak parkovani bylo drazsi nez letenka pro jednoho ale porad za dobrou cenu. Navic na praking na letisti se daj casti vychytat slevovy kody

Offline Kokoska
Avatar
28280 příspěvků moje polička 20. července 2022 08:35

razorblade ja hlavne chci to auto po navratu najit na miste a v dobrym stavu, ne ze mi ho nekdo objede klicema, urve zrcatko nebo odtahne.

Offline Aranel
Avatar
4503 příspěvků moje polička 20. července 2022 11:23

jerry continuity Tenhle "pokračující přestupek" a závratnou pokutu myslím řešila MP Meri ...?

Jinak nevím, co bych dodala, že lidi si myslej, jak nejsou chytrý, no.

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 20. července 2022 13:35

Kokoska muj bejvalej bytnej, docela znamej clovek, kterej vlastni x bytu nejen v cesku a obecne je asi dost bohatej, mi vzdycky chlubive vypravel, ze kdyz s pritelem jedou na mesic do sveho letniho sidla na kanary, tak parkujou u letiste v lipsku na nejakym sidlisti, protoze prece nedaji asi 100 euro za parkovani!

Offline Kokoska
Avatar
28280 příspěvků moje polička 20. července 2022 13:40

razorblade jo, jeste by mohl dodat Vis, co za to muze byt piv?