Nejlepší a nejotřesnější parfémové reklamy a kampaně

26. srpna 2014 15:11
Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 26. srpna 2014 15:11

Jelikož nikovky většinou žádný kampaně nemaj, tak to klidně může být v tomhle chlívku...

A co mě inspirovalo k založení?

...Paris, vznášící se nad zemí v paralyzující svalové křeči. Na pozadí něco mezi Disneyho Popelkou a Avatarem. Přirozeně to nejde bez odhalení co nejvíc kůže, protože moderní víly dneska už kašlou na mušelínové hábity a promenují po lesích zabalené jen do kousků alobalu od čokolády, který podél cest pořád někdo odhazuje.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 26. srpna 2014 16:40
Reakce na Hoolinkah:

Paris je příšerná v každý póze a vždycky a všude.

Ale myslím, že dost hrozný budou všechny celebrití záležitosti: dotyčná rozverně hopká/svůdně se vlní před kamerou a na diváka vrhá sexy pohledy, který by vyděsily i Chucka Norrise  - v tom vyniká zejména božská Jennifer Lopez :-))

Bože to je nuda.

Na druhou stranu, uniká mi logika i těžších kalibrů - například co proboha u jemný Mon Jamin Noir (v jinak celkem dobře zvládnutý reklamě) dělá lev?!  To to tak strašně smrdí nebo co? :-))

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 26. srpna 2014 19:50
Reakce na barbucha:

ad) Mon Jasmin Noir a lev: Že by věčné téma Kráska a zvíře ?

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 26. srpna 2014 20:25
Reakce na wendulka:

Můžeš mít pravdu a já jsem asi nedocenila sofistikovaný umělecký záměr - mně lev symbolizuje buď sílu (kteroužto MJN zrovna neoplývá) nebo pověstnou lví klec 

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 26. srpna 2014 20:47
Reakce na barbucha:

Takurčitě. Ale ta Paris mi padla do oka hned, protože jí tu vílu věřím asi tak jako Affleckovi Daredevila.

Ale abych nebyla jen negativní, tady je pro změnu můj oblíbený vizuál.

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 26. srpna 2014 21:01
Reakce na Hoolinkah:

Nevidím obrázek :(, můžeš dát odkaz?

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 26. srpna 2014 21:09
Reakce na unseen:

Hm, zkusila jsem si ho uložit do počítače, kde se ukázalo, že je ten jpeg celej nějakej vadnej. No nic, tak alespoň základ bez tý arabský verze...

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 26. srpna 2014 21:32
Reakce na Hoolinkah:

Díky 

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 26. srpna 2014 21:45
Reakce na barbucha:

Ta reklama je docela hezká, kdyby tam ten lev nezacláněl, trošku mi ta kombinace spoře oděné děvy házející "sexy" pohledy na lvovi závání zoofílií

Jenifer to tam teda moc sluší, i když to je pro mne spíš antireklama! To se opravdu nepovedlo.

Offline moudjahidine
Avatar
328 příspěvků moje polička 27. srpna 2014 21:25

Myny DKNY - dementní název. Dementní vizuál. Dementní flakon. Šilhající low cost Rihanna s příliš rozsáhlým chrupem. Prostě děs.

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 27. srpna 2014 22:21
Reakce na moudjahidine:

a newsletter od Escentualu: "It's not Your NY, it's MYNY!" 

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 27. srpna 2014 22:32
Reakce na moudjahidine:

Čím ji to natřeli? Primalexem?!

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 28. srpna 2014 09:40

Docela žertovná mi připadá Sicily, obecně Dolce&Gabbana mají dobře zvládnutý reklamy a kampaně vůbec...  no aby ne, kdy si vybíraj takový typy, jako božskou Monicu Bellucci nebo neméně božskýho Matthewa McConaughey... a režíruje jim to Martin Scorsese!!

A tak i když se někdy nevyhnou určitýmu klišé (což se stejně v reklamě dá jen obtížně), tak je aspoň na co koukat!

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. srpna 2014 12:16
Reakce na barbucha:

To mi přijde, jako když se u té Sicily a Monicy inspirovali Malenou.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 28. srpna 2014 12:22
Reakce na wendulka:

Tak Monica k Maleně nemá daleko, máš pravdu, to se nabízí (tvůrcům) samo o prostředí ani nemluvě... a jí ten (staroitalskej? sicilskej?) styl prostě sluší, to by byla věčná škoda nevyužít, ne?

Offline Afrika
Avatar
123 příspěvků moje polička 28. srpna 2014 12:23

V reklame na Mon Jasmin Noir sa mi viac páči lev ako uvedené hérečka, keď už vybrali takú špatu, museli to niečím vylepšiť.  Reklama J.Lo je typicky americká, podbízivá a patetická, nepáči sa mi.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 28. srpna 2014 14:05
Reakce na barbucha:

Tak Monica k Maleně nemá daleko, máš pravdu, to se nabízí (tvůrcům) samo o prostředí ani nemluvě... a jí ten (staroitalskej? sicilskej?) styl prostě sluší, to by byla věčná škoda nevyužít, ne?

Ten postřeh s Malenou je přesný!

Tohle považuji ve výsledku za podařenou a velmi originální reklamu.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 28. srpna 2014 14:14
Reakce na barbucha:

Jó, Monica, to je baba! To se někdo má, takovej genetickej materiál...

Já jsem měla hodně v oblibě kampaň na Dior Homme s Judem Law. Zvláště spot od Guye Ritchieho byl hodně povedenej. (A vůbec mi nevadí, že mu zavazuje tkaničky, JEMU bych je zavazovala taky ). Ovšem nechápu, proč další volba padla na Pattinsona. (To je řečnická otázka. Jasně, Twilight...)  Law má víc charismatu v levým malíčku.

Offline Afrika
Avatar
123 příspěvků moje polička 28. srpna 2014 15:00

Reklamu na Sicily s Monicou som teraz prissámbohu  videla prvý raz a v minulosti som napísala o nej toto:(asi mám podobné vnímanie s tvorcom reklamy) 
 

Sicily – kostol v ktorom sa práve koná pohreb a farár sa rozháňa kadidlom,
Sensi – kostol, v ktorom veriacich kropia svätenou vodou a kadidlo cítiť v stenách a starých drevených laviciach

Som vôňa, som tôňa, som tá bez mena.
Bársjako urobíš – banovať budeš.

Napsat příspěvek

Na poličce 12 parfémů 0 miniatur 0 odstřiků 0 vzorků V tužebníku 0 parfémů

 

barbucha  11.08.10 12:50

Afrika píše:
Sicily – kostol v ktorom sa práve koná pohreb a farár sa rozháňa kadidlom,

Když k tomu připočteš tu mrtvolu, tak to máš komplet 

Offline ellie86
Avatar
27 příspěvků moje polička 28. srpna 2014 15:07
Reakce na moudjahidine:

Myny DKNY - dementní název. Dementní vizuál. Dementní flakon. Šilhající low cost Rihanna s příliš rozsáhlým chrupem. Prostě děs

To je Rita Ora ne?