Rajčatové lístky, bazalka

29. května 2015 21:54
Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 29. května 2015 21:54

Neumím si představit vůni postavenou výhradně na těchto složkách, ale vhodně zakomponované dokáží parfém přiblížit dojmu autentické zahrádky, nebo ho alespoň učinit v záplavě květin a ovoce originálním.

Kromě DKNY Woman s výrazným rajčatovým listem a AA Mandarine-Basilic, která má bazalku přímo v názvu, mě v poslední době zaujala vůně Hameau de la Reine od Historiae, v níž jsou rajčatové lístky propojené s květinami.

Offline slniecko admin
Avatar
17586 příspěvků moje polička 30. května 2015 00:21

In Love Again od YSL, nie je uvedený v zložení, ale som presvedčená, že tam paradajkový list je.

Offline Trillian
Avatar
177 příspěvků moje polička 30. května 2015 18:58
Reakce na Fleur:

Neumím si představit vůni postavenou výhradně na těchto složkách, ale vhodně zakomponované dokáží parfém přiblížit dojmu autentické zahrádky, nebo ho alespoň učinit v záplavě květin a ovoce originálním.

Kromě DKNY Woman s výrazným rajčatovým listem a AA Mandarine-Basilic, která má bazalku přímo v názvu, mě v poslední době zaujala vůně Hameau de la Reine od Historiae, v níž jsou rajčatové lístky propojené s květinami.

Dlhé roky bola moja najobľúbenejšia vôňa Nina Ricci Les Belles de Ricci Liberte Acidulee , ktorá vynikala práve uvedenými zložkami. Škoda, že už sa nevyrába.

Offline opoponax
Avatar
108 příspěvků moje polička 30. května 2015 19:09

Zelená Les Belles bola jedinečná...

krásna je aj: Eau de Campagne (Sisley) a pekelne zelená! :-)

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 30. května 2015 20:14
Reakce na Trillian:

Ano, nevyrábí se už tak dlouho, že jsem na ni skoro zapomněla! Také jsem ji měla ráda.

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 02. června 2015 12:31
Reakce na opoponax:

Zelená Les Belles bola jedinečná...

krásna je aj: Eau de Campagne (Sisley) a pekelne zelená! :-)

Eau de Campagne jsem chtěla přidat na seznam. Velmi originální, ale nositelná "zeleň rajčatová" i s bazalkou :)

Dlouho jsem uvažovala o koupi, ale AA Mandarine Basilic mi na osvěžení úplně stačí.  Za lepší cenu

Offline WildOrchid
Avatar
19 příspěvků moje polička 02. června 2015 21:15

ninu jsem si taky zamilovala, ale mam jen miniaturky. Jednu na prodej, a zatim ji nikdo nechce, tak uvazuju ze ji nakonec vypotrebuju :D

Jinak mi prijde ze rajcatovy listy citim v Cacharel Promese, mam jen vzorecek, ale navonela jsem se z nej uz nekolikrat a vzdy ty listy citim zretelne.

Z drazsich vuni Huitieme art Aube Pashmina

Offline opoponax
Avatar
108 příspěvků moje polička 02. června 2015 22:07
Reakce na Mitzi:

AA Mandarine Basilic vyskúšam, vďaka za tip. :)

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 02. června 2015 22:18
Reakce na opoponax:

Zkoušej rychle, dokud je. Z internetových parfumerií nebezpečně mizí, vypadá to, že se přestala vyrábět.

Já jsem loni naštěstí doplnila zásobu (poslední kus z europarfémů, šarže 2013)

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 02. června 2015 23:14
Reakce na Mitzi:

Nestraš mě, to je moje relaxační vůně, co bych si bez ní počala?

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 02. června 2015 23:24
Reakce na Fleur:

v kamankách ji vídám, ale obávám se, že je to jen doprodej. Schválně se příště podívám na ročník.

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 02. června 2015 23:42
Reakce na Mitzi:

Nebyl by problém najít vůni s mandarinkou, nebo vůni bazalky, ale v tomto propojení byl právě Guerlain unikátní. Na jejich webu stále figuruje.

Offline slniecko admin
Avatar
17586 příspěvků moje polička 03. června 2015 15:14

No, akurát mi prišiel do schránky leták od Yves Rocher s novou radou "citrón a bazalka":

http://yves-rocher.sk/osviezujuci_sprej_na_telo_citron_a_bazalka

Online domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 04. června 2015 08:01
Reakce na Mitzi:

Zkoušej rychle, dokud je. Z internetových parfumerií nebezpečně mizí, vypadá to, že se přestala vyrábět.

Já jsem loni naštěstí doplnila zásobu (poslední kus z europarfémů, šarže 2013)

Ne ne, AA Manadarin Basilic se stále vyrábí, (min. začátkem roku ještě ano). To jen internetovým parfumériím vyschl (třeba jen dočasně) zdroj.

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 04. června 2015 20:14
Reakce na domenica:

Díky za uklidnění, byla by to škoda!

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 06. června 2015 10:45
Reakce na domenica:

To je MOC dobře