Korejská kosmetika...

02. října 2019 17:36
Offline evax
Avatar
29 příspěvků moje polička 01. května 2024 12:45
Reakce na janis:

Tak jsem neodolala :)...podám info.

​Mohla bych poprosit o nějakou menší recenzi, jaké jsou peptidové vychytávky od Medi-peel? Měla jsem od této značky noční sleeping cream, celkem dobrý, ale až tak zázračný mi nepřipadal, hlavně spotřeba gel-krému je enormně rychlá. Bor-Tox krém jsem měla vzorek, ten bych nechtěla asi ani zadarmo. Zato peptidy vypadají dobře, teď jen jestli mají pozitivní efekt Doufám jsem nepřehlédla, že by tu už recenze byla ...

Offline evax
Avatar
29 příspěvků moje polička 01. května 2024 12:49
Reakce na prďola:

Miru 33lejaby

Mě těší, když lidí přemýšlí i nad tím, co na sebe "plácnou", protože bez toho by se ten kosmetický moloch těžko posouval ku předu. Dnes už si spousta značek dává záležet na tom, aby nabízeli paraben/alkohol/silikon free produkty, což je ku prospěchu všech

Také se hlásím do klubu. Navrch studuju i složení potravin takže ze mne musí mít plno lidí "radost" Ale jsem ráda, že nejsem sama, aspoň co se kosmetiky týká.

Offline janis
Avatar
příspěvků moje polička 01. května 2024 13:05

evax Za mne je ta peptidová řada právě povedená asi ze všeho nejvíc (pokud nevadí, že je v tom trošku silikon). Ta essence je jak řidší krémík, pleť i projasní, dodá malinko i výživu a přišlo mi, že to má i anti-age efekt. Je tak akorát na jaro-léto. Na zimu by bylo dobré asi na to něco ještě dát. Tonik jsem vzala na zkoušku, ten je také fajn, ale ta essence je lepší. To sérum Bor-Tox mne nenadchlo, poslala jsem dál. Noční sérum s bakuchiolem jsem prubla jednou. Tam se mi zdá složení velmi dobré a to jsem si s tím tonikem jako jediné ponechala. Začala jsem si totiž míchat svou kosmetiku. Zkuste pohledat zda někde nemají menší balení. Na FB jsou skupinky, které prodávají korejskou kosmetiku za daleko lepší ceny jak na eshopech. Tak tam si to zkuste sehnat nebo poptat zda mají menší balení na zkoušku.

Offline evax
Avatar
29 příspěvků moje polička 01. května 2024 13:20

janis Děkuju za informace FB skupiny mne nenapadly, FB jde trochu mimo mě - zkusím se podívat. Vzorky občas u něčeho jsou, ale minimálně.