Korejská kosmetika...

02. října 2019 17:36
Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 13. ledna 2022 05:37

Momentálně z korejské kosmetiky používám:

IUNIK Calendula complete cleansing oil

Heimish All Clean White Clay Foam

Elizavecca Aqua Hyaluronic Acid Watter Drop Cream

Haruharu Wonder Black Rice Hyaluronic Cream 

Purito oční krém

Purito Centella Unescented Serum - zatím jen ze vzorku, ale výborné!.

...a pak již dříve zmnovanou Whamisu(v současnosti dopotřebovávámLotion Original, Tonikum Deep Rich)

...a ještě pak - nekorejské The Ordinary(matrixyl, buffet, retinoid)

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 13. ledna 2022 07:24

U mňa zatiaľ z korejskej kozmetiky vedie Missha, každý jeden výrobok splní presne moje očakávania. Ale samozrejme, rada skúšam aj nové veci, zatiaľ sa mi páčili výrobky od Purito, Heimisch a Holika Holika.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 13. ledna 2022 07:31

Daridari 

...od Missha jsem měla tento mycí gel a super!.

(Proto jsem hledala adekvátní náhradu a ten od Heimish je velmi podobný, a také bezvadný)

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 13. ledna 2022 16:55

Mám chuť vzskúšať niečo a dochádza mi očný krém. Ja už dosť potrebujem protivráskový (opuchy, vačky, kruhy ani tak nie). Čo bz ste mi odporučili?

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 13. ledna 2022 17:50

Miru Tento zrovna nepoznám, ale od Missha som mala kompletnú celú bordovú radu aj zlatú.

To vrstvenie produktov mi nesmierne vyhovuje a prospieva mojej pleti. V takomto zimnom počasí, keďže mám prekúrený byt a vonku je zima, moja pleť bola vždy dehydratovaná. Teraz je úplne vláčna, dokonca, ak sa náhodou aj zabudnem nakrémovať, žiadne blbé pocity na tvári nemám. 

Ja som fakt nadšená

Od Heimish mám zatiaľ prvý výrobok, ale je skvelý,Artles Glow base, je to 2 v 1, podkladová báza s SPF 50+. Perfektne rozjasní pleť, výborný pocitovo. Odporúčam.

Už mám v koši od Purito to sérum, ktoré si mala zo vzorky. Je prosím Ťa mastnejšie alebo aká je konzistencia?

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 13. ledna 2022 17:55

slniecko Ja mám z kórejských najobľúbenejšie dva, oba od MISSHA. 

Jeden je zlatá rada MISA GEUM SUL VITALIZING EYE CREAM, ten je taký mastnejší ale výborný, stačí máličko a je tam 30ml.

Druhý tiež som mala opakovane je MISSHA Bee Pollen Renew EYe Ampouler, je to koncentrovaná očná ampulka. 

Čo som skúšala iné kórejské značky očné krémy, boli dosť slabé pre mňa. 

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 13. ledna 2022 19:52

slniecko Benton Fermentation Eye cream, je příjemný a vidím, že to oční okolí vypadá dobře a hydratovaně.

Jinak teď v zimě používám ne korejský, ale super oční krém Eye love. Večer silnější vrstvu jako masku a krásně se vstřebá.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 14. ledna 2022 05:07

Daridari 

...to sérum není mastné, je to taková hustější a pomale tekoucí voda. Když se roztírá na pleti, působí velmi mírně lepkavě. Ale ve chvíli se vcucne a tu pleť vyhladí a jemně zmatní.

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 14. ledna 2022 06:10

Miru Díkasi by to mohlo byť pre mňa vhodné

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 14. ledna 2022 17:19

Daridari blackviolet vďaka!!! Pozriem sa na ne, a ak tie značky náhodou majú u nás v predajni kórejskej kozmetiky, tak skúsim vydyndať vzorky.

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 14. ledna 2022 17:52

slniecko Kde máme kamennú predajňu kórejskej kozmetiky?

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 15. ledna 2022 22:01

Daridari Skin Café v Centráli

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 16. ledna 2022 08:40

slniecko Jasné, úplne som zabudla na ten obchodík......bola som tam keď ho otvorili asi dva krát, ale dosť je to tam predražené....aspoň vtedy bolo. Ja som tie moje krémy vrátane tých očných objednávala vždy cez eshopy.

Offline evik77
Avatar
757 příspěvků moje polička 21. května 2023 11:07

Aktuálně jsem odzkoušela Ginseng Essence Water - pleť je matná, krásně tonizovaná, koupím znovu. Ginseng serum - také jsem spokojená, i když ze začátku je pleť malinko lepkavá, ale vpije se. Haruharu krém je super, pleť je hydratovaná, vypjatá. 

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 31. října 2023 09:13

Nezkoušel jste náhodou někdo od

MISSHA Chogongjin Geumsel Jin Essence?

(složení má, myslím, pěkné. Při nejmenším bohaté...)

Offline janis
Avatar
příspěvků moje polička 03. února 2024 10:07

Můžete doporučit denní krém jaro-léto na sušší pleť 60+? Mám od Whamisa hydratační, je fajn, rychle se vpije do pleti, je lehounký, ale pleť domazávám...děkuji.

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 03. února 2024 11:13

janis Benton Má ceramidy, cholesterol a mastné kyseliny, je lehounký a krásně se vstřebá.

Offline janis
Avatar
příspěvků moje polička 03. února 2024 12:57
Reakce na blackviolet:

janis Benton Má ceramidy, cholesterol a mastné kyseliny, je lehounký a krásně se vstřebá.

​Děkuji, vypadá hodně dobře. Ještě se mi tam zalíbil PURITO BB krém s pupečníkem :)

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 03. února 2024 14:23

janis Ten bych dala asi až po krému, na hydrataci sušší pleti nebude samotný stačit.

Offline janis
Avatar
příspěvků moje polička 03. února 2024 16:31
Reakce na blackviolet:

janis Ten bych dala asi až po krému, na hydrataci sušší pleti nebude samotný stačit.

​Ano, tak to i dávám. Máte s ním zkušenost? Je fajn?