Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 16. dubna 2020 11:28
Reakce na Fleur:

sestra mi ji při procházce s nasazenou rouškou (!) dokonce pochválila.

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 16. dubna 2020 11:29

jerry Tak to sme na tom podobne.

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 16. dubna 2020 11:31

Biely kvet pro mne je Rose America nejkrásnější na sluníčku, nebo ve větru, třeba ti jen zrovna nesedla

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 16. dubna 2020 11:37

alibi Je to možné, ešte poskúšam a uvidím.

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 16. dubna 2020 12:16
Reakce na jerry:

Biely kvet 

Někdo si jde čas od času skočit bungee jumping, my si koupíme nikovku naslepo.

Takto jsem koupila Sorriso, Roseberry a Néa (Néa nakonec šla od dům dál).

​A já zas vyměnila naslepo limitku Ormonde Jayne SENSUAL LOVE. Taky bohužel - snad se někomu ovocně-květinová zalíbí...

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 16. dubna 2020 15:19
Reakce na milacka:

Evanilla Gratulujem k voňavým prírastkom, a daj vedieť, keď vzorky dorazia. Aké si objednala? Na Mon Parfum Pearl som tiež pozerala, má pekné zloženie, ale už som "vyrástla" z kúpy naslepo, viac som bola sklamaná ako spokojná. 31 Rue Cambon som videla v inzercii vedľa, táto vôňa je parfumový skvost. Dobrá voľba, už len, aby bola na poličke, že? 

​Děkuju, moc se těším. 31 RC doma mám, ale taky za chvíli dojde, díky za tip na inzerci Je to jedna z mých top... 5 - určitě. No a vzorky jsem vybírala víceméně z "novinek", co mají na ALZD (novinka pro mě znamená i rok dva nazpět), asi ne moc dobrou metodou - co mě zaujalo podle názvu a flakonu a z toho dál, co mělo zajímavé složení. Kromě té Mon Parfum Pearl tam mám: Van Cleef & Arpels - Collection Extraordinaire - Rose Rouge, Francesca Bianchi - Sex and the Sea Neroli, Les Sœurs de Noé - Jardin de Macarons, Ormaie - 28°, The Different Company - Into the White, Sylvaine Delacourte - Orange Blossom Collection - Osiris a Olyssia, Kilian - Rolling in Love a Jacques Fath Parfums - Fath's Essentials - Lilas Exquis.

Takže velkým tématem je pro mě opět pomerančový květ

Fleur jerry Děkuji moc, včera jsem se fakt potěšila. Zatím práci mám, tak jsem se trochu utrhla, ale je fakt, že u mě je to po dlouhé době. Nějaké nové vůně sice za poslední domu mám, ale byly to dárky. A mám teď chuť zase poznávat něco nového

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 16. dubna 2020 21:59
Reakce na jerry:

Někdo si jde čas od času skočit bungee jumping, my si koupíme nikovku naslepo.

​Dobré přirovnání. Já naštěstí jen podíly Guerlainu, ale že už jich bylo. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 16. dubna 2020 22:00

Evanilla To je dobře, že se ty chutě ke zkoušení vrátí. Ať něco krásného objevíš.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 16. dubna 2020 22:59

Fleur Biely kvet Evanilla velká gratulace k parfémovým přírůstkům.

Biely kvet třeba ji teplejší počasí prospěje a zalíbí se ti

Evanilla na Mon Parfum Pearl pozor... je silně návykový... jeden z mých nej objevů z poslední doby... nechápu, jak jsem bez něj mohla doteď žít

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 17. dubna 2020 08:39

Evanilla 

Je skvělé vidět Tě nově parfémově namotivovanou!

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 17. dubna 2020 11:18

Korsičanka dodatočne všetko najlepšie k narodeninám  priznaj sa, čo si si kúpila? Ja ešte nič, ale asi neodolám a kúpim Nishan Tuberóza 

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 17. dubna 2020 11:26

sisa.b Ježíš né, to je hrozná darda i pro mě A vidíš, celého 5. dubna jsem přemýšlela, kdo kromě dětí v různých školách a Darinčiny mamky má se mnou narozky Tak hodně zdraví, spokojenosti s linií a spoustu krásných vůní! Ostatní už máš

Nejhezčí tuberóza je od Pierra Guillauma TUBÉREUSE COUTURE!!! (Pro mě teda hned po Kriminálnici:)))

Tu si kup - a není tak drahá - do 100 Euro/50ml.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 17. dubna 2020 11:29

Korsičanka ja ale tú od Nishane strašne dlho chcem (odkedy mi milacka z Prahy vzorku priniesla)

A ďakujem veľmi pekne

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 17. dubna 2020 11:30

sisa.b A nechceš radši nejdřív můj vyzkoušený odstřik?

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 17. dubna 2020 11:32

Korsičanka nie nie, je za skvelú cenu, už som x-krát oľutovala aj ten tester, čo som nevzala

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 17. dubna 2020 11:37

sisa.b Tak jo, ale nesmíš si pak ani postěžovat:)

Já už jsem to tu psala, snad klapne Parfait de Rôses od Lancome:) A odstřik Shalimaru extraitu je doma a Bouquet de Paris větší odstřik taky někdy dorazí:)

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 17. dubna 2020 11:40

Korsičanka ja teda bojujem s tým, že buď kúpim tento, alebo vôbec nič Keby som nehľadela na cenu, tak vezmem Helenu, ale toľko prachov teraz, keď som v karanténe, fakt nechcem dávať.

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 17. dubna 2020 11:41

sisa.b V karanténě? Jako na ošetřovačce u dětí? Klidně bych ti ten odstřik nechala jen za poštovné k vám:)

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 17. dubna 2020 11:47

Korsičanka hej, na očr som a už mi z toho hrabe

A za takú cenu ho nemôžem prijať. Keď sa niekedy stretneme, tak odkúpim, nech nemusím v kabelke vláčiť plný flakón

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 17. dubna 2020 11:53

sisa.b Ani jako dárek?

Sice tě úplně chápu, ale ani nevíš, jak já bych své vnoučky pomuchlala...Ach jo