Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 22. února 2019 14:08

viktorka_od splavu Proto je lepší stanovovat si těch hranic několik, ne jen jednu.

A Rouge Avignon je dobrá vůně.

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 22. února 2019 14:10

... zbadala som poodchýlené dvere do knihovne. Bola som na zámku, police s knihami siahali až po strop. Zostala som stáť v nemom úžase. Takýto pohľad ma vždy fascinuje.....a zrazu som ho zbadala - starý bielovlasý pán sedí v kresle a plní si fajku tabakom. Musí to byť fajnový tabak, krásne vonia. Keď ma zbadá, elegantným pohybom pokynie ku kreslu naproti a ja si doň - trochu zhypnotizovaná - sadám. Zacítim jemnú pižmovodrevitú vôňu. Fascinuje ma jeho pohľad.....pohľad jasnomodrých studených očí, v ktorých sa zároveň s chladom zračí porozumenie. Deja vu....toto som už niekedy zažila, ja ho poznám....ale odkiaľ, na to si neviem spomenúť, mám pocit, že ho poznám odjakživa...Pozeráme na seba bez slov a pritom s nevídaným pochopením. Zrazu zaveje vietor, záclony sa rozhojdajú a dnu prúdi čerstvý vzduch prevoňaný jazmínovou vôňou...jej spojenie s jemným tabakom je neuveriteľnľ sexi....Starý pán vyberie z vesty hodinky, pozrie sa na ne a nebadane sa na mňa usmeje. Vtom precitnem a uvedomím si, že sa musím ponáhľať domov, aj keď najradšej by som zostala... Pri dverách sa ešte otočím, chcem sa rozlúčiť. Vidím však už len prázdne starožitné kreslo. Keby sa okolo mňa nevznášala tá opojná tabaková vôňa s jazmínom, myslela by som si, že sa mi to celé snívalo. Akosi podvedome tuším, že naše stretnutie bolo posledné. Ale nikdy naň nezabudnem....vďaka vôni Jasmin et Cigarette a vďaka @Luna.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 22. února 2019 14:20

Biely kvet Pěkná vzpomínka...a úplně jiné vnímání vůně než popelníkové popisyAsi taky vyzkouším.

viktorka_od splavu Gratuluju! I k načaté druhé straně

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 22. února 2019 14:24

Biely kvet velmi dojemné , krásně napsané ,

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 22. února 2019 14:26

viktorka_od splavu aspoň nejsem sama ;) a moc gratuluju 

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 22. února 2019 14:27

Korsičanka alibi Ďakujem, dievčatá, mám pocit, že tá vôňa príbehy píše sama...

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 22. února 2019 14:28

Biely kvet můj příběh k ní by nebyl vůbec poetický :D 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 22. února 2019 16:53

viktorka_od splavu pěkný nákup. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 22. února 2019 19:30

Biely kvet teeda to je krása

wendulka Korsičanka alibi Renusatko děkuju. pochopitelně další jsou na cestě... simvás už mi nic neposílejte! 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 22. února 2019 19:43

viktorka_od splavu Myslíš jako...nezkoušet?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 22. února 2019 19:58

Korsičanka nepokoušet! tvoje Suerte je jedna z nich. a to co mám teď na sobě o čem jsem před časem tvrdila že to nikdy, NIKDY - tak to bude další v pořadí. protože zlatá Dalia mi přibalila k Rouge Avignon ještě tenhle odstřik

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 22. února 2019 20:01

viktorka_od splavu Ta se mi taky líbí, ale mám vzorek EDP a EDT je prý ještě lepší

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 22. února 2019 20:15

Korsičanka já mám taky vzorek edp, nebo možná už nemám, protože to bylo blé a fuj skoro jako se dělá vedle na rozinky v štrůdlu a teď edt a od rána váhám jestli je strašně divná nebo divně strašná nebo snad strašně krásná... no za c samozřejmě

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 22. února 2019 20:27
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 22. února 2019 21:10

jakmile jsem prekrocila pomyslnou hranici poctu flakonu > 1 stranka na policce, tak se neovladam

​Krásná fotka!  ... a zdravím svůj exflakon.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 22. února 2019 21:14

Dalia taky tě zdraví:-)) ještě jednou moc děkuju, moc se těším že si ji v létě užiju, odstřik jsem loni skoro vypotřebovala je to pro mě skvělá vůně do horka

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 22. února 2019 21:19

viktorka_od splavu A já děkuji za Pětku.  Omlouvám se, zapomněla jsem napsat, že v pořádku dorazila. A děkuji i za vzorek, který jsem sice ještě nezkoušela, ale ovoněla a vypadá dost zajímavě. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 22. února 2019 21:29

Dalia teda to jsem moc ráda, díky za zprávu, já to balila v hrozným fofru a jak jsem pak slyšela jak to tam šplouchá měla jsem strach jestli dorazí v pohodě:-)

a vzorek jsem obratem zapomněla co to bylo, ale vybírala jsem co jsem si myslela že by se ti mohlo líbit

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 22. února 2019 21:34

Korsičanka nepokoušet! tvoje Suerte je jedna z nich. a to co mám teď na sobě o čem jsem před časem tvrdila že to nikdy, NIKDY - tak to bude další v pořadí. protože zlatá Dalia mi přibalila k Rouge Avignon ještě tenhle odstřik

​Ktorá je to tá NIKDY....?

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 22. února 2019 21:35

viktorka_od splavu Vzorek je vůně Lune Féline.