Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 05. února 2019 20:07
Reakce na Fleur:

Sweet Potato Když vůni uváděli, tak ve výkladní skříni butiku v Palais Royal visely zavěšené bagety (manžel mě tam tehdy táhnul v domnění, že je to pekařství ).

​Toto, toto!!! Toto by mali dávať do výkladov parfumérií, aby som sa tam dostala aj keď idem s mužom. Jedlo!!!

Offline jerry
Avatar
9010 příspěvků moje polička 05. února 2019 22:07
Reakce na slniecko:

​Toto, toto!!! Toto by mali dávať do výkladov parfumérií, aby som sa tam dostala aj keď idem s mužom. Jedlo!!!

Ideální by byly pověšené šišky uheráku

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 05. února 2019 23:48

slniecko jerry By se chlapi pěkně naprdli, až by zjistili, že kde nic, tu nic

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 06. února 2019 11:20
Reakce na jerry:

Ideální by byly pověšené šišky uheráku

Korsičanka pozri, teraz v mnohých parfumérkach dostanem pri pokladni cukrík (asi ako odmenu u doktora ), ak mám so sebou deti, dostanú aj tie....no nemohli by tam mať pre chlapov ten uherák rovno nakrájaný?

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 06. února 2019 11:28

slniecko Fakt? Tak to určitě mohl 

(já v parfumerkách totiž nic nekupuju, jen v 1907 a tam nám přeci dali rovnou Mikuláše)

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 07. února 2019 08:18

Dalia blahoželám k Fifi  Odkedy mi manžel vylial plný flakón, tak ma stále máta. Tento rok už bude hádam aj moja.

Chloe Love som viackrát chcela predať, ale vždy príde na mňa chvíľa ,keď ju potrebujem (aj keď je to raz za rok). Ja som si ju zaobstarala ako lacnejšiu náhradu za Soavissimu, ktorú som si na materskej nemohla dovoliť. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 07. února 2019 08:34

sisa.b Děkuji!  

Jak se podařilo Tvému muži vylít Fifi?

Chloé Love mám ráda, i když ji také nosím jen sporadicky. Občas ale přijde chuť na nějakou echt pudrovku.  

Kromě Fifi mi během posledních dnů přibyl ještě Allure Sensuelle, byť jsem byla poměrně dlouho rozhodnutá se k Chanelům nevracet. Dobře jsem však udělala, protože si ho teď náramně užívám. A tomu zase odpovídá spotřeba - od neděle do středy padlo půl odstřiku, který jsem měla ještě před pořízením flakonu.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 07. února 2019 12:56

Dalia ešte na susednom webe sa robil hromadný nákup - jednu vlnu som dokonca organizovala ja. Bola tuším po 30€? výpredaj z nejakého FR obchodu. Vzala som si ako slepáka len jednu. Boli to EdT so šróbovacím balónikom, ktoré pretekali. Ukazovala som to kamarátkam a dala som si ju do nočného stolíku. Manžel mi ten flakón v stolíku prevrátil a kým som na to prišla, tak v ňom ostalo pár kvapiek  Takže hromadný nákup nakoniec dopadol tak ,že Fifi mali všetci, okrem mňa.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 07. února 2019 13:26

sisa.b Ale zase ti nádherně voněl noční stolek, že?

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 07. února 2019 14:28

Korsičanka to áno, veľmi dlho, len mi z toho bolo smutno

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 07. února 2019 14:36

sisa.b To znám, sestro Když mi vypadl na dlažbu parfém Pětky za 2500 rakouských šilinků. Plačky jsem ho vytírala houbičkou na nádobí a ždímala s prachem do hrnku...roku 1994.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 07. února 2019 17:44

sisa.b Hromadného nákupu jsem se tenkrát také účastnila a jedna toaletka byla pro mě. Ale ohřála se u mě jen krátce a prodala jsem ji nebo vyměnila ... už ani nevím. No dnes bych to už neudělala. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 07. února 2019 19:36

Dalia sisa.b Já měla Fifi původně od Ef z Francie. Taky jsem ji poslala dál, ale právě po jednom srazu jí mám zase v tužebníku.  

Offline Beverly
Avatar
příspěvků moje polička 07. února 2019 19:49

Renusatko Jestli ti stačí odstřik, ráda posloužím. 

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 08. února 2019 08:19

Korsičanka joj, to muselo bolieť!

Dalia veď u teba sú pravidelne takéto zmeny  Ja sa nejak neviem vzdať ani tých, ktoré takmer nepoužívam. Vždy mi potom chýbajú. 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 08. února 2019 09:12

sisa.b zmeny mám rada aj ja, keď sa mi nejaká vôňa znepáči, vzdám sa jej, už s tým nemám problém ako kedysi, uvoľní miesto ďalšej. A keďže som nerozhodná, predstav si, že mám doma 100 parfumov. Obdivujem všetky ženy tu, ktoré majú takúto zbierku a ráno vedia, čím sa navoňajú. 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 08. února 2019 09:21

milacka Není co obdivovat, zlato:) Normálně máš na určitou vůni náladu Ale pravda je, že si nevzpomeneš na všechny

(nebo se mi nechce do sklepa)

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 08. února 2019 15:32

milacka tak vzdať sa parfumu, ktorý už mi nevonia, alebo sa mi z nejakého dôvodu znepáči, to viem aj ja. Ale nebudem posielať preč parfum len z dôvodu, že po ňom siahnem raz za rok, keď sa mi stále páči. Potom by som musela opakovane kupovať, ako napr. naša Dalia  

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 08. února 2019 15:56

sisa.b To už je takový můj folklór.  Ale lepším se! Už jsem s prodeji hodně zbrzdila.

Offline Luna
Avatar
10438 příspěvků moje polička 08. února 2019 16:26

Korsičanka Ty jsi sklepmistr. Ja se priznam, ze jedno z mych parfemovych prani, je videt ten tvuj sklep. Aspon na obrazku.