Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 16:18

Dalia 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 16:19

Biely kvet Myslila jsem si, že by se Tajemství Červeného ráje k tobě hodila nejvíc  - radit bych si však netroufla

Offline Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 17:37

Korsičanka  To som rada, uvidím. Prvýkrát som ich skúšala s tebou vo Vavavoom, pamätáš? Mala som vtedy pred tebou rešpekt, ja som sa v ničom nevyznala a ty si už toľko toho o parfémoch vedela......  Ale už si neviem presne vybaviť, aká bola ktorá. Vtedy mi učarovala Freudian Wood a milujem ju dodnes. 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 24. ledna 2019 17:43

Biely kvet Taky se mi líbí a vůbec začínám mít ráda i vůně, kterým říkám "klidné"

Vidíš, jak ses posunula a sama se už vyznáš Tehdy jsme tam hodně zkoušely všechno možné:)

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 09:22

Mám na cestě Santal Royal, moc se na něj těším, a překecaly jste mě na nasyslení Serge Noire

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 09:41

Panenka Gratuluji k oběma! Ke mně putuje Fifi a také se moc těším.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 15:23

Dalia Blahopřeji! Máš nový flakon?

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 30. ledna 2019 15:55

Korsičanka Ještě není u mě. Děkuju!  Ano, nový flakon z ALZD.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 01. února 2019 09:37

Rituals Fleurs de L'Himalaya - slepák a dopadlo to dobře.

A mám ohromnou radost, že jsem pro kamarádku jsem sehnala Chloé Love edp. Je to její signature a zatím neobjevila náhradu. Prosím, nenapadá vás podobná vůně, kterou by mohla vyzkoušet?

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 01. února 2019 09:39

Paris Fleurs de L'Himalaya sis pořídila pro sebe? 

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 01. února 2019 10:35

Dalia  ano, pro mě. Nechala jsem se nalákat tvou recenzí. Díky. :-)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 01. února 2019 10:37

Paris Takže se Ti vůně líbí?  Mně osobně splňuje požadavky na optimistickou a zároveň elegantní květinovku velmi ženského výrazu.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 01. února 2019 10:54

Dalia líbí.  Dnes mně dorazila, tak zatím testuju. Ale první dojem je dobrý. Lehká příjemná květinovka. Ty já můžu. 

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 01. února 2019 14:30
Reakce na Paris:

Rituals Fleurs de L'Himalaya - slepák a dopadlo to dobře.

A mám ohromnou radost, že jsem pro kamarádku jsem sehnala Chloé Love edp. Je to její signature a zatím neobjevila náhradu. Prosím, nenapadá vás podobná vůně, kterou by mohla vyzkoušet?

​V tej cenovej hladine sa tak trošku blíži My Name od Trussardi, ale nie je to to isté.

Ale je tej vône večná škoda .

Medzi nikovkami a exkluzívkami by sa možno voľačo našlo...

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 01. února 2019 15:04

slniecko děkuji. My Name jí navrhnu, ať vyzkouší. Jestli máš nějaké typy i mezi nikovkami nebo exkluzivkami, budu moc ráda. 

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 01. února 2019 18:06

Paris nádherná púdrovka je Ashlemah od Bvlgari (a potom z rovnakej kolekcie majú ešte púdrové tóny Calaluna a Amarena) , teraz novinka Blanc Poudre od Heeleyho, ale je menej kvetinová a menej sladká, Ibitira od Xerjoff, Infusion de Mimosa od Prady (tá vlastne by asi aj mohla byť cenovo únosná, prípadne Infusion d´Iris, ale ten je taký trochu chladnejší, odosobnenejší), La Tulipe od Byredo, ale ten je zas viac do kvetinova, než do púdrova, Mademoiselle Guerlain prípadne Le Bouquet de la Mariée alebo Le Plus Beau Jour de Ma Vie tiež od Guerlaina - ale sú sladšie, Sensuel od Lalique, Skiron  od S4P, alebo Teint de Neige od Viloressiho, ale pri týchto dvoch zase chýba tá kvetinová časť.

Hm, keď na ten zoznam pozerám, tak asi úplne najviac ten Ashlemah Bvlgari, Mademoiselle Guerlain a Sensuel Lalique.

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 01. února 2019 18:23

Paris slniecko Ještě bych přidala tip na Nuit d'Amour od Guerlain.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 01. února 2019 18:56

Paris Narciso Poudré 

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 01. února 2019 19:11

slniecko daniela Dalia vy jste úžasné. Moc vám děkuji.  Určitě ji vše předám a doufám, že najde plnohodnotnou nástupkyni za Love. Ta jí fakt sedí. Teď má sice flakon, ale pravděpodobně už poslední... ale aspoň získala trochu času na vyzkoušení a hledání. Sama právě říkala, že už bude muset začít hledat. Za vaše tipy bude nadšená. Ještě jednou díky moc. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 01. února 2019 19:19

Paris Takže Chloé, Love se už fakt nevyrábí?  Škoda jí!