Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 12:23
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 12:26

viktorka_od splavu Pěkný přírůstek.  Z práce si jdu vyzvednout "bílou kostku" (Narcisa). Na cestě mám NR L´Absolu a For Her Edt (ten neplánovaně díky jedné milé dámě). 

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 19:06

 alibi  Tak to byla rychlost. Úplně to ale chápu, pořád je to moje nejoblíbenější a jsem moc ráda, že si ty odstřiky taky můžu přelít do flakónu. Pořád to vyjde o hodně levněji.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 20:17

Renusatko děkuji . pro mě by byl flakon naprosto nedostupný, do ciziny nejezdime z různých i finančních důvodů a když už bychom uškudlili, tak by na vůni nezbylo. 

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 17. ledna 2019 17:38

Dnes dorazily...

Shalimar Cologne

Van Cleef & Arpels Feerie edp ( přiznávám, že hlavně kvůli flakonu, dokud se dá sehnat... nutně ho "potřebuju"... vůně tak na domácí relaxaci)

A hlavně Simone Cosac Osé  ... zkoušela jsem ji minulý týden a od té doby jsem bojovala sama se sebou. Včera jsem to vzdala a odklikla.

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 17. ledna 2019 21:04

Na ceste od Cervanka mam Gris Clair, ktery si potrebuju nasyslit co nejvic, putuje ke mne Bapteme de feu a uz od vcerejska si uzivam Encens et lavande... ja proste budu celej zivot chuda :D

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 17. ledna 2019 21:39

razorblade Já taky..., ale budeme bohaté vůněmi

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 08:30

Korsičanka Paris razorblade  Snad všechny neskončíme u Chocholouška 

Já měla předsevzetí do nového roku (skoro) nic nepořizovat, vydržela jsem to 15 dnů . Takže mi radost udělaly dva přírůstky na poličku - Santal Royal a Black Perfecto, oboje v dárkové sadě. A vlastně vůbec nelituju, předsevzetí na Nový rok jsou na houby 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 08:52

daniela  předsevzetí na Nový rok jsou na houby 

ANO!:)

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 09:44

Paris Na Osé jsem koukala na Notino, sice moc nejsem na květinovky, ale moje máma ano - tak uvažuju, že pořídím jako dárek, snad by se dalo i takto "naslepo" pro někoho, kdo rád šeřík? Vlastně jsem Osé očichávala na jerry  a fakt to byl šeřík 

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 18. ledna 2019 09:53

daniela  no, já už mám na Chocholouška slušně našlápnuto. Já si dávala předsevzetí, že nesmím objednat nic 1.1. ... jak na Nový rok.... to jsem zvládla vydržet, ale nevím, jak to zafungovalo. K 17.1. mám 3 nové flakony a 1 odstřik.

Osé na slepo... jestli je na květinovky, tak snad ano. Je to hlavně o šeříku, trochu nasládlém, podbarveném mandlemi... tedy na mně a teď v chladnu.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 18. ledna 2019 10:15

razorblade ale budeme bohaté duchem, protože si umíme udělat radost. Někdo tuhle schopnost nemá... a to je teprve chudák. :-)

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 10:54

Paris Děkuju, ještě to promyslím - i ten flakón vypadá krásně (dárkově) 

Offline Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 13:07

Dnes som si vyzdvihla Shalimar Cologne tester aj s vrchnáčikom! 

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 13:15

daniela Osé je koncentrovaná krása. Zatím nejautentičtější šeřík, se kterým jsem se setkala. Vlastně tam vůbec necítím mandle. Je to velmi čistá, éterická vůně, s úžasnou výdrží, a vlastně za docela rozumnou cenu. Krásná krabička i flakón, opravdu taková "dárková" vůně.

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 13:38

Hanka H Hmm, jsem hodně zviklaná ho mámě koupit (i ta barva je její oblíbená). Pro mě ale Osé nebude, šeřík se mi líbí jen v Lilac Love, jak je tam zamíchaný do té kakaovo-vanilkové kaše  

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 13:40

Biely kvet Tak to je super, objednávala jsi na Elnino? (dobré vědět, že má víčko, já zaváhala s objednávkou, protože jsem nechtěla jen plešatý tester)

Offline Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 13:42

daniela Na Elnino, tiež by ma nepotešil bez vrchnáčika. 

Offline jerry
Avatar
8967 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 14:24

daniela Paris 

Osé jsem si původně loni na jaře koupila jako jarní vůni, ale už na podzim jsem zjistila, že i v chladnu je moc pěkná.

Mamince ji kup, určitě bude mít radost - tohle je dárek luxusní na pohled i na počich.

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 18. ledna 2019 15:50

Hanka H  jerry Pravda, vypadá to na dobrý dárek.

Edit - objednáno (v Notinu už na mě čeká make-up, tak když už tam půjdu...