Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline Korsičanka
Avatar
12844 příspěvků moje polička 25. listopadu 2018 16:04

Fleur Máme to zas podobné

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 25. listopadu 2018 16:16
Reakce na Fleur:

​Rose Absolue byla krásná, ale pro mě už příliš sladká.

Ovšem čím déle tu všichni o té Rouge Rose píšete, tím víc mě začíná lákat. Celá tahle kolekce od VCA je povedená, takže by nákup naslepo neměl být takový risk. Nejít si tenhle týden pro Une Rose chyprée, tak snad rovněž podlehnu .

​Celou kolekci neznám, ale ty, které jsem poznala, považuji za skutečně povedené. Ráda bych se časem vrátila k Bois d´Iris a už dlouho chci vyzkoušet Gardénii P. Nezkoušela jsi ji, prosím? A případně také Ambru Imperial?

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 25. listopadu 2018 16:21

Dalia Stella také ne. Nicméě teď, jak se tu zjevila Fleur a projíždím jí poličku a vidím její Upper ten for Her, tak Rose Rouge je zhruba taková ten typ růže, ale bez kadidla. Tento Lubin byl na můj vkus nakonec sladký až pířliš, i když jinak byl první, o kterém jsem vážně uvažovala. Ovšem taky to přirovnání není úplně přesné. Fakt jen velmi rámcově. Stejně tak bych mohla ze sladkých malinových růží jmenovat svou Les Frivolitées, ale ta už je zase svěžejší. Ve čtvrtek ji zajdu zkusit pro jistotu zkusit ještě jednou, pak bych už snad mohla být schopná říct víc. A mě samotné to usnadní rozhodnutí, zda vyzvednout.

Edit: Ambre Imperial je plochá ambrovka. Za tu neutrácej. Ale Gardénia Petale je moc pěkná. To byla první negardéniová gardénie, o níž jsem vážně uvažovala, než jsem poznala tu od Kriglera.

Offline Korsičanka
Avatar
12844 příspěvků moje polička 25. listopadu 2018 16:52

wendulka Taky mám tu Červenou zamluvenou, ale nejprve zkusím a podle toho (ne)vyzvednu. Nejsme my dvě stejné filuty?

Offline Fleur blogger
Avatar
6092 příspěvků moje polička 25. listopadu 2018 16:57

wendulka Máš pravdu, že Upper Ten for Her je také sladká vůně, ale zase to tam trochu brzdí právě ty ostatní zemitější složky, takže mi to ve výsledku vyhovuje.

A proč já se tu vůbec jitřím, když mám předsevzetí spíše redukovat !

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 25. listopadu 2018 17:10

wendulka Děkuji za postřehy. Ambru bych chtěla poznat, ale o nákupu neuvažuji. Já mám ambrovky ráda spíše na přivonění než na nošení. Ale gardénii bych časem ráda, až něco spotřebuji. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6092 příspěvků moje polička 25. listopadu 2018 17:17

Dalia Zrovna v téhle ambrovce je víc tonky.

Offline Luna
Avatar
10445 příspěvků moje polička 25. listopadu 2018 19:23

Dalia Jestli je podobna Rose Absolue od YR, tak me to zajima, tu jsem mela moc rada.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 25. listopadu 2018 19:42

Luna To zatím nevím.  Ale během vánočních prázdnin se pokusím něco o ní napsat. Já ji totiž do Vánoc nerozbalím. 

Offline ISON
Avatar
327 příspěvků moje polička 25. listopadu 2018 20:15
Reakce na razorblade:

Panenka ja jeste zoufale shanim fille en aiguilles a gris clair, ktera se mi zda, ze uplne konci? (na SL webu jsem ji nevidela), protoze hlavne bez GC prestane muj zivot mit smysl :D :D :D

​Gris Clair mají na onlineparfem.cz

Mně se podařilo Fille en aiguilles sehnat před pár měsíci, než z českých eshopů úplně zmizela. Teď bych si jinak rvala vlasy vzhledem k tomu, že má jít do té drahé řady. A teda jestli končí Gris Clair, tak jsem taky nahraná

Offline razorblade
Avatar
8180 příspěvků moje polička 25. listopadu 2018 20:24

ISON jeee, dekuju :) ja s nim teda nechci strasit, ale na webu sl jsem ho vubec nenasla v zadny rade :/

Offline ISON
Avatar
327 příspěvků moje polička 25. listopadu 2018 20:35

razorblade Ajajaj, to by fakt bylo špatné! Typově podobná mi přijde ještě Lalique Living (ale víc mátová než levandulová a s menší výdrží) a Balmain Homme, i když ta už šla víc do pánska a taky to holt není přesně Gris Clair.

A pak tu ještě ve fóru někdo zmiňoval jakousi levanduli od Ferrari, že je tam podobnost, ale tu jsem vůbec nezkoušela.

Offline razorblade
Avatar
8180 příspěvků moje polička 25. listopadu 2018 21:00

ISON living mam a prijde mi uplne jina. Nic podobnyho gc jsem nikdy necejtila. Holt si ji koupim do zasoby jako sergenoire :sd

Offline ISON
Avatar
327 příspěvků moje polička 25. listopadu 2018 21:23

razorblade Serge Noire... přemýšlím, jestli ji taky potřebuju, celkem mi voní, ale není to must-have. Navíc vůní mám spoustu. Ale asi bych se nebránila, zvlášť, pokud v budoucnu nebude k sehnání

Offline Fleur blogger
Avatar
6092 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 07:41

ISON Pokud tě brzdí jen to, že máš "spoustu vůní", mrkni se na poličku wendulka nebo Korsičanka a hned budeš mít pocit, že nákup pár flakónů Serge Noir a Gris Clair je rozumnou investicí, ne-li přímo nutností. Pro objektivitu dodávám, že Korsičanka disponuje sklepem .

Offline Luna
Avatar
10445 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 07:49

Fleur To by ovsem byla skvela ilustrace: Korsičanka misto zavarenin rovna do sklepnich regalu parfemove flakony. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6092 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 08:16

Luna No, je to de facto alkohol, tak proč ne... Jiní lidé tam mají zásoby chlastu .

Offline Luna
Avatar
10445 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 08:22

Fleur A ja tam mam kola! Zivot neni fer.

Offline Korsičanka
Avatar
12844 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 08:26

Fleur Luna I vy dvě! Dělat si legraci ze staré baby, na to vás užije, co?

À propos: zavařenin tam mám pár taky a...lahvinky zas můj chlap

Offline Luna
Avatar
10445 příspěvků moje polička 26. listopadu 2018 09:06

Korsičanka Zatouzila jsem po navsteve.