Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Cervanek
Avatar
26. zaří 2018 17:16
Reakce na Renusatko:

Dalia Výborný výběr.

Tauer do těch parfémů určitě přidává nějaké návykové látky .

​To je vic nez jiste. Krom toho potrebuje delsi cas k rozhodovani.

a kdo mu jednou propadne, je ztracen 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 17:19

Cervanek Já se celkem rychle dopracovala ke třem. Určitě to nejsou vůně ke koupi naslepo, ale máš pravdu, kdo mu propadne, je ztracen. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 17:19

Biely kvet Renusatko Děkuji 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 17:20
Reakce na Renusatko:

Cervanek Já se celkem rychle dopracovala ke třem. Určitě to nejsou vůně ke koupi naslepo, ale máš pravdu, kdo mu propadne je ztracen. 

​A které Tě nejvíce oslovují?

Cervanek
Avatar
26. zaří 2018 17:23

Dalia gratuluji k nakupu. Skvela volba Flakon vydrzi dlouho

(jdu se Kandaharskou tez navonet)

@Renusatko a to je ve Vava maly vyber na Tauera - jsou jeste dalsi a dalsi krasky . . . . .

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 17:26

Cervanek Díky, já si právě taky myslím, že by mohla být dobrá... a Vánoce jsou tu coby dup, že. No šrotuje mi to, šrotuje. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 17:30
Reakce na Cervanek:

Dalia gratuluji k nakupu. Skvela volba Flakon vydrzi dlouho

(jdu se Kandaharskou tez navonet)

@Renusatko a to je ve Vava maly vyber na Tauera - jsou jeste dalsi a dalsi krasky . . . . .

​Děkuji.

Jediné, co mě doma trochu zarazilo, když jsem koukla na štítek a četla "eau de parfum". Pan prodavač mi totiž tvrdil, že Tauerovy vůně jsou čisté parfémy.

Cervanek
Avatar
26. zaří 2018 17:35

Dalia pan prodavac asi nevedel.

Ale  u Tauera nejsou koncentrace az tak podstatne, je tomu podobne jako u arabek, ze

prakticky vsechny vune maji silu i edt, kterych je jen par. A vsechny drzi velmi dobre.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 17:38

Cervanek Takže myslíš, že flakon ani nemusím tahat do práce kvůli přiživení? Vydrží vonět celý den? Nebo alespoň do odpoledne?

Cervanek
Avatar
26. zaří 2018 17:42

Dalia Myslim, ze ne, pokud Tva ph vune moc "nepolyka". Tim chci rict, ze minimalne do dopoledne Ti vydrzi a pokud se pak clovek voni 2 - 3 dny po sobe, je ji uz cely nacichly a s nim i obleceni, lozni pradlo, atd.

Momentalne mam jen jeho miniaturu 15 ml, (ktera se bohuzel u nas neprodava a ani k nam neposila) a ta je do kabelky akorat.

Kdybych ji nemela, prelila bych si ji do 5 ml kabelkace a i ten bych mela v kabelce na dlouho.

(mi se flakony tahat nechce)

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 17:44

Dalia  Jsou to jen takové poznámky. První byla Kandaharská růže. Zkoušela jsem ji na srazu, to mám pocit, že ještě ve Vava nebyla. Líbila se mi hned, ale nakonec jsem ji koupila až teď. Je to nádherná vůně. Na mé kůži se rozvine jako mírně zakouřená, kadidlová růže. Připomíná mi Shalimar. Jinak už cítím jen vanilku, tonku a koření. 

Marockou pouť jsem vyzkoušela na papírek a doma se k ní pořád vracela. Potom jsem tam šla právě s Černou kávou, vyzkoušela ji acelou dobu jsem nevěděla, co mě tak nadchlo, až v té kavárně. Zajímavá, kořeněná, květinová, končící ambrou. Při zkoušení se mi nijak zvlášt nelíbila, ale druhý den na papírku zůstala krásná ambrová vůně, kořeněná a nepřeslazená.

L'Eau mám jen odstřik - Pěkná, jemná, prachová a kosatcová. Začne rychlým přechodem přes citrusy. Kyselý citrón i sladký pomeranč. Kosatec je prachový a nadýchaný díky pižmu, ambra utlumená santalovým dřevem a vůně tak není sladká. Je to klidná nádhera, kterou bych od Tauera nečekala.

Další už nevidím na koupi, ale kdoví.

 Incense rosé -V tomhle případě bych neřekla, že jde vyloženě o vůni růže. Je to růže v obležení citrusů, hlavně mandarinky. Růže bulharského olejíčku, omamná, ale umravněná sladkým kastoreem, podpořená kosatcem a malinko zastřená kadidlem. V závěru už to ani není o růži, spíš se přikláním ke svěží, mírně sladké, mírně pánské, kolínské.

Orange Star -Začátek...hořký pomeranč, citrusy, až mi to trochu vadí. Hned od začátku někde vzadu vykukuje takový prachový tón. Chvíli je a chvíli není. Odvádí pozornost od hořkosti. Přesto nakonec vymizí. V tu chvíli vede pomerančový květ a první tóny ambry. A to je konec. Dál už je jen pomerančové mýdlo, které trvá strašně dlouho. Když přiblížím nos až úplně ke kůži, tak v tom mýdle cítím čokoládové pralinky s fialkovou náplní a dokonce i kadidlo, ale ve větší vzdálenosti jen mýdlová vůně. 

Les Années 25 jsem zkoušela, ale nějak si vůbec nevybavuju výsledek. 

Cervanek
Avatar
26. zaří 2018 17:48

Renusatko Dalia pockejte devcata, az zkusite dalsi - Tuberozu (Tuberose - Sotto la Luna Tuberose) nebo mate-li rady aldehydy s vanilkou tak Noontide Petals, i jine. Chce to vsak zkusit a nechat rozlezet. Na kazdem se stejne rozkladaji jinak, jako se vsemi dalsimi vunemi.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 17:53

Cervanek No já zkusím jen dostupné ve Vava. K jiným se nedostanu, tak možná dobře

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 18:18

Dalia blahoželám, nech sa ti dobre nosí 

Online alibi blogger
Avatar
3954 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 18:19

Renusatko Cervanek Dalia 

Dali gratuluji, výborná volba. Mě teď děsně láká Tauerová Une Rose Chypre. Krásná vrstevnatá vůně. Můj další parfémový sen.

A Renčo, krásný přehled a popis !

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 18:22
Reakce na Cervanek:

Renusatko Dalia pockejte devcata, az zkusite dalsi - Tuberozu (Tuberose - Sotto la Luna Tuberose) nebo mate-li rady aldehydy s vanilkou tak Noontide Petals, i jine. Chce to vsak zkusit a nechat rozlezet. Na kazdem se stejne rozkladaji jinak, jako se vsemi dalsimi vunemi.

​Třeba paní Lucie rozšíří nabídku. Tuberózu mám hodně ráda, takže bych ji jen uvítala.

Renusatko Děkuji, pěkný rozbor.  Ta Incense Rose je taková lehce dekadentní růže s malou porcí živočišnosti a kouře z kadidla a špetkou koření. Sedí mi.

L´Eau jsem také zkusila na kůži. Ta mě zatím až tak nezaujala. Ano, je příjemná, ale prozatím se do ní nepoženu. Zdá se mi totiž až příliš éterická. Uvidím při dalších zkouškách - mám ji ve vzorku.

A s marockou to mám podobně jako Ty. Stále mi kolem nosu kroužila nějaká velmi pěkná vůně, kterou jsem v butiku jaksi nezachytila. Doma jsem nakonec zjistila, že je to právě tato.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 18:24
Reakce na sisa.b:

Dalia blahoželám, nech sa ti dobre nosí 

​Děkuji, Sisi. 

alibi Libu, i Tobě děkuji.  Une Rose Chypre neznám a ve Vava nebyla. Mívají ji?

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 19:11

slniecko (London)

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 19:14

Dievčatá, vážne ma štvete s tým Tauerom, od neho nič nepoznám 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 19:14

wendulka 

Paráda! (Delina Exclusif, tady to děsně popojelo)