Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 19:18

sisa.b Já ho do dnešního dne také neznala.  A jsem moc ráda, že jsem ho poznala. Vůně má vskutku skvostné. Přivoněla jsem ke všem, které ve Vava mají a kromě jedné, jsem je i všechny zkusila přímo na sobě. Jedna jediná mi vyznívala příliš pánsky, než abych ji na sebe stříkla.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 19:19

sisa.b (Tauer)

Jsme na tom stejně.

Zatím.

Online wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 19:23

Dalia Moc gratuluju! A ta druhá fotka je boží!

Ellen Díky. Jakmile ji odfotím, podělím se, jak jsem slíbila.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 19:28

wendulka Děkuju, Vendulko. 

Cervanek
Avatar
26. zaří 2018 19:37

alibi nedivím se, tato Chyprovka 08 se Andymu opravdu povedla.

I hodně sladká "marmeláda" No 10 - Une Rose Vermeille se krásně rozleží.  (je to "mor" objevovat Tauera)

Myslím, že ji paní Lucie normálně nemá, ale dá se objednat, podobně tak objednala Orange Star - 09 či Les Anées 25. Paní Lucie je opatrná, což dobře chápu, každý obchodník chce mít to, co ví, že vždy prodá.

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 19:46

Cervanek Vermeile neznám, a pokud vím, tak paní Lucie plánuje rozšiřovat sortiment už velmi brzy. Ale jako první  mluvila o Vanille flash, dala na Tauerovu radu

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 19:48

Renusatko Naprostý souhlas! Návykové látky

Dalia Chtěla jsem ti po koupi napsat, žes měla ještě přemýšlet nad Marockou. Ale mám i Kandahárskou Růži a je zas jinak krásná. Times Square též vlastním a myslím, že ani ta nebyla šlápnutím vedle.

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 19:51

Dalia une rose chypre ve Vavavoom není, ale pokud paní Lucii požádáš, tak je ochotna cokoli z ji nabízených značek objednat. Jen u Tauera jsou omezení - mini ani ty vůně vyhrazené pouze pro jeho e-shop ji nepošle. Je zásadový 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 19:54

Korsičanka Marockou si v budoucnu asi pořídím. Je opravdu velmi příjemná! Times Square musím ještě v klidu prozkoušet.  Ale zaujala mě.

alibi Po mini neprahnu a tu Une Rose bych nejprve musela zkusit. Naslepo se do Tauera skutečně jít nedá. 

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 19:58

Dalia Hlavně si na něj musíš zvyknout. Chypré Růže je zpočátku tak ostrá, že jsem ji po nějaké době poslala dál. Ale o Vermeileské jsem dlouho uvažovala.

A Vzduch Marocké Pouště ve vedru, to je teprve slast!

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 20:03

Dalia Korsičanka  Tauer naslepo určitě ne jak říká MiJa

Offline slniecko admin
Avatar
17514 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 20:11
Reakce na alibi:

Dalia une rose chypre ve Vavavoom není, ale pokud paní Lucii požádáš, tak je ochotna cokoli z ji nabízených značek objednat. Jen u Tauera jsou omezení - mini ani ty vůně vyhrazené pouze pro jeho e-shop ji nepošle. Je zásadový 

​Ktoré sú vyhradené len pre jeho e-shop?

Cervanek
Avatar
26. zaří 2018 20:31

alibi Vanille Flash je z řady Tauerville a to teda asi též zhřeším.

Připomíná mi Tobacco Vanille, ale ta od Andyho je hladší a líp drží.

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 20:42

slniecko miniatury paní Lucii odmitl poslat, taky Tauer Mag je dostupný jen u něj na eshopu. Les Annees už prý není a přitom u sebe na eshopu ji ještě  prodává. Taky mýdel má pry omezené množství a neposílá je každému obchodníkovi, v tom má paní Lucie výhodu . No a Stories vůbec jinak než v jeho přítomnosti nekoupíš 

Offline Luna
Avatar
10426 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 22:37

Korsičanka Kušte s těma Tauerama! Já ještě ani jednoho nemám.  A co jsem na alibi očichala tu Rosé chyprovku, tak se obávám, že už mám dopředu utracenou první výplatu.

Dalia Kandahár je nádherný, místní starousedlice mi ho lehce znechutily, ale za mě je to opravdu skvělý nákup a rozhodně si ho zasloužíš!

Online viktorka_od splavu
Avatar
45844 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 22:43

Luna počkej ty kandaharskou furt nemáš?!?! asi jsem ti dostatečně nezdůraznila že Barvy-laky jsou kompliment!

Offline Luna
Avatar
10426 příspěvků moje polička 26. zaří 2018 22:45

viktorka_od splavu No nemám! Ale blýská se snad na lepší finanční časy, tak do konce roku jednoho Tauera dám, to zde slibuju!

Offline slniecko admin
Avatar
17514 příspěvků moje polička 27. zaří 2018 00:42

alibi aha, lebo pátrala som mu na webe, že ktoráže to kolekcia. Takže hej,stories som nenašla ani tam vôbec, no a z ostatných dobre chápem, že proste sú to nejaké vybrané vône z rôznych kolekcií, ktoré zásadne idú iba priamo od neho?

Ako také, že mini a Mag, to chápem.

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 27. zaří 2018 06:11

Luna To jsou nejhezčí okamžiky, když si člověk vybírá z několika různých vůní Já šla tehdy do Vava pro Kandahárskou, popř. že objednám Vermeilleskou, a odnesla jsem si Marockou

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 27. zaří 2018 07:08

Luna Čím Ti ji znechutily?

Mám ji dnes na sobě v práci a cítím se v ní skvěle. Voní krásně a podtrhuje svou přítomností slunečný podzimní den.