Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 25. července 2018 15:35

Korsičanka ale di.. ja zavidim vam vsem co na vas ty “kolektivni” voni. ja mam ve vsech velblouda

Offline Biely kvet
Avatar
4027 příspěvků moje polička 25. července 2018 15:39
Reakce na Korsičanka:

viktorka_od splavu Těžce závidím Ale já zas byla ve Vava a...kolektivní Tauer je můj

​A ktorý je ten kolektívny Tauer? Aby som mala o čom rozmýšľať....

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 25. července 2018 16:20

Biely kvet L`Air du Désert Marocain

Dalia To bezpodmínečně musíš.

Offline Biely kvet
Avatar
4027 příspěvků moje polička 25. července 2018 16:22

Korsičanka Donesieš kapičku do Blavy? Alebo ju majú aj tam? 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 25. července 2018 16:25

Biely kvet Nemajú To už je 3. vůně, co pro tebe budu mít:)

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 25. července 2018 16:28

viktorka_od splavu Však velbloud je mňam, ne? Můj muž ho t<am cítí ze vzorku taky. To jsem zvědavá, co řekne při mém nástřiku A Miriam sím, sím, vyměním za něco- 5ml - dáš? Vybirej

Offline Biely kvet
Avatar
4027 příspěvků moje polička 25. července 2018 17:31
Reakce na Korsičanka:

Biely kvet Nemajú To už je 3. vůně, co pro tebe budu mít:)

​Už končím s požiadavkami a vopred ďakujem! 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 25. července 2018 17:35

Biely kvet Tak jsem to nemyslila:), abys mi děkovala. jen mě těší tvoje dychtivost Mám to podobně.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 25. července 2018 17:40

Korsičanka nechci smrdet jak vembloud nooo.. jasneze, vymenim

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 25. července 2018 17:53
Offline Biely kvet
Avatar
4027 příspěvků moje polička 25. července 2018 17:54
Reakce na Korsičanka:

Biely kvet Tak jsem to nemyslila:), abys mi děkovala. jen mě těší tvoje dychtivost Mám to podobně.

​Ja mám také obdobia, keď si myslím, že už mám parfémov nad hlavu a som znechutená sama zo seba. Hovorím si, načo toľko míňam....a potom ma to zase chytí a túžim skúšať a kupovať, skúšať a kupovať.    No a teraz mám to druhé obdobie.  U mňa to súvisí s celkovým psychickým naladením. Ale keď nad tým tak premýšľam, parfém si niekedy nerozvážne kúpim, aj keď som príliš smutná (a chcem si pozdvihnúť náladu), ale aj vtedy, keď sa cítim dobre (a chcem si ten pocit posilniť). Teším sa na Teba a všetky dievčatá, ktoré stretnem v Bratislave. 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 25. července 2018 18:02

Biely kvet Myslím, že to máme všechny, které jsme propadly vůním, stejně. Někdy  a jindy  Vždycky, když si pořídím novou, říkám si, že jsem ji nemusela kupovat. Ale ta touha předtím je strašná  wendulka  uklidňovala, že to kolem 100 parfémů skončí, ale u mě to nějak nefunguje. To bych musela získat dojem, že už všechnu krásu světa mám

Offline Biely kvet
Avatar
4027 příspěvků moje polička 25. července 2018 18:47

Korsičanka Mne sa už zdá aj tých 24, ktoré mám, priveľa. Ale vždy niečomu podľahnem. Ešteže sa dá sem-tam dačo predať. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 25. července 2018 18:53

Biely kvet Já se naučila před nákupem nové vůně víc přemýšlet a dokážu déle počkat. Ale zároveň už nepociťuju výčitky svědomí jako dřív. Když už se rozhodnu, tak se vší radostí a vědomím, že to tak chci. Nemám už tolik potřebu zkoušet všechno možné nové, spíš mě třeba láká poznávat určitou značku. 

Takže u mě ano, přišlo zklidnění, zároveň si však dokážu vůně nějak víc vychutnat (asi absence jakýchkoliv výčitek) a jsem náročnější na prožitek. Je mi jedno jestli je vůně za pět set nebo tři tisíce, kvalitu spatřuji jinde než v ceně, ale musí mě prostě bavit. V tom jsem náročná.

Vlastně mohu říct, že do vůní investuju ráda, protože ony mě velmi "podržely", když mi bylo nejhůř. 

Offline Biely kvet
Avatar
4027 příspěvků moje polička 25. července 2018 19:23

Dalia Veľmi pekne si to napísala. Ja tiež netúžim poznávať všetky nové parfémové výtvory. Páči sa mi myšlienka byť verná tým svojim značkám a podrobnejšie ich spoznávať. Podobnú tému som kedysi založila na Arome, ale nemala som na ňu žiadne ohlasy. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 25. července 2018 20:33

Korsičanka Gratuluji k nákupu. Já bych se už nedělila. Nosím jí teď pořád. Nakonec jsem ráda, že mi zbyla. 

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. července 2018 20:49

Korsičanka No jo, když já si neuvědomila, že půjdeš do toho důchodu a tudíž budeš mít více času na parfémové roupy. Ale ještě nad Tebou nelámu hůl.

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 25. července 2018 20:53
Reakce na wendulka:

Korsičanka No jo, když já si neuvědomila, že půjdeš do toho důchodu a tudíž budeš mít více času na parfémové roupy. Ale ještě nad Tebou nelámu hůl.

​Jo jo, teď teprve nabrala MiJa vítr do plachet

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 25. července 2018 20:56
Reakce na Biely kvet:

Dalia Veľmi pekne si to napísala. Ja tiež netúžim poznávať všetky nové parfémové výtvory. Páči sa mi myšlienka byť verná tým svojim značkám a podrobnejšie ich spoznávať. Podobnú tému som kedysi založila na Arome, ale nemala som na ňu žiadne ohlasy. 

​no ale to je škoda, nechceš to zkusit znovu tady? mně se třeba hodně líbí a baví mě poznávat nové a nové (a samozřejmě ty staré) vůně Guerlain, a třeba Renusatko sbírá Amouage... mohlo by se to ujmout

a popsala jsi to úplně přesně, já jsem parfémům propadla sice přednedávnem, ale pozoruju na sobě stejné příznaky

Offline Biely kvet
Avatar
4027 příspěvků moje polička 25. července 2018 21:05

viktorka_od splavu   Porozmýšľam, možno by to nebolo márne.