Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Online viktorka_od splavu
Avatar
46017 příspěvků moje polička 18. července 2018 12:58

alibi 

Offline Korsičanka
Avatar
12832 příspěvků moje polička 18. července 2018 13:12

viktorka_od splavu Pokušitelko!

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 18. července 2018 19:39

alibi viktorka_od splavu A to já zas můžu Habanity obě.  Krásné přírůstky!

Offline Renusatko
Avatar
11579 příspěvků moje polička 18. července 2018 19:47

viktorka_od splavu Já ji chci prosím vyzkoušet. Bílou už jsem zkoušela na srazu, tuhle neznám. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46017 příspěvků moje polička 19. července 2018 09:49

Renusatko jasny, neni problem. ja jsem dnes sama doma tak se chystam ze ji statecne zkusim na sobe:-) pokud preziju, tak ti ji donesu jo?:-P

a dnes dorazil posledni nakup a ozdobicky  jsou komplet:-)

Offline Korsičanka
Avatar
12832 příspěvků moje polička 19. července 2018 10:08

viktorka_od splavu K černé Habanitě nepotřebuješ statečnost, je krásná Jen mlíčko k ní je strašné, ale to ty nepoužíváš, tak do toho!

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 19. července 2018 10:25

viktorka_od splavu Twilly má tak miloučkej flakon, ten klobouček!!  Fakt škoda, že mi vůbec nevoní, už jsem přemýšlela, že si ji koupím jen na koukání, ale furt nevim, jestli to není roztaženost... :) 

A jak tady o té Habanitě píšete, tak mám taky nutkání si ji koupit nebo aspoň vyzkoušet, existuje vůbec nějaká jiná vůně, ke které by se to dalo přirovnat? Nějaká aspoň trochu mainstreamová, kterou bych teoreticky mohla znát?

Online viktorka_od splavu
Avatar
46017 příspěvků moje polička 19. července 2018 10:27

Korsičanka krásná? když já nerada pudr, a pudrové vůně (samozřejmě záleží na zpracování, ale ty tradiční s takovou tou vůní jak kdysi čpěla z pudřenek to teda) - no a pudropižmové to je přímo pekelnost sama. jenže jsem zvědavá jak se pak rozvoní, jestli teda... mě ta moje povaha šťouravá fakt jednou zabije

Online viktorka_od splavu
Avatar
46017 příspěvků moje polička 19. července 2018 10:29

Karoleena tak zrovna Twilly mi docela voní, ale krom toho flakonku mě neuchvátila, je taková obyčejná. no ale půlka z 30 ml za pár korun... nekup to, že;-) jednou nepudu na oběd..:P

Offline Korsičanka
Avatar
12832 příspěvků moje polička 19. července 2018 10:47

viktorka_od splavu Pudr v ní teda nemám, ale 100% souhlasím s recenzí od daniela 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46017 příspěvků moje polička 19. července 2018 10:49

Korsičanka jo, to bude to "erotické dusno" = pudropižmo. dětský zásyp na ne-dětských intimních partiích. já su taková přízemní osoba holt;-)

Offline Korsičanka
Avatar
12832 příspěvků moje polička 19. července 2018 11:00

viktorka_od splavu Ty jsi především velká kecka A prej že nepatříš k virtuozkám

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 19. července 2018 11:51

viktorka_od splavu hehe :)) koukám, že na tvar flakonů máme stejný vkus :D

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 19. července 2018 12:23
Reakce na Korsičanka:

viktorka_od splavu K černé Habanitě nepotřebuješ statečnost, je krásná Jen mlíčko k ní je strašné, ale to ty nepoužíváš, tak do toho!

​Myslela jsem, že právě to mlíko k Habanitě Ti voní, a proto si jej nechala. A jinak máš pravdu - Habanita je krásná, krotká, pudrová utěšitelka. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46017 příspěvků moje polička 19. července 2018 12:25

alibi 

Online Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 19. července 2018 15:25

viktorka_od splavu Gratulujem k nákupu! Ten Caron na tej tmavej ploche svieti ako slniečko....a ešte sa chcem opýtať, na tej Habanite nie sú tie ozdoby na flakóne plastické? Mám dojem, že na tej predchádzajúcej foto i na mnohých iných, ktoré som videla, sú tie postavy inak zobrazené.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 19. července 2018 15:33

Biely kvet Dovolím si odpovědět za Viktorku. Plasticky ztvárněné postavy jsou na flakonech Habanity objemu 50 nebo 75 ml. Na třicítkovém jsou ve stejné rovině s povrchem. Jsou lesklé a zbytek povrchu flakonu je matný (u těch třicítek).

A u bílé Habanity je tomu stejně.

Online Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 19. července 2018 15:34

Dalia Ahá, ďakujem.Tebe sa Habanity páčia? Aký je rozdiel medzi bielou a čiernou? 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 19. července 2018 15:40

Biely kvet Ano, líbí se mi moc!  Rozdíl je mezi nimi velký. Černá je pro mě nositelná i teď v letních vedrech. Bílou si schovávám na babí léto a podzim. Vkládám Ti sem své dojmy i s obrazovým doprovodem. 

Habanita (Molinard)

V tónech černýho blues …

Když je noc hebká jak černý samet a voní sladce jak pudr na nahém těle, když sladkosti předchází pár hořkých chvil a vůně květin houstne tmou, když je vzduch obtěžkán kouřem z pryskyřic a sladkou vanilkou, tak čas zastavím a tóny černýho blues nechám se nést za tebou …

Nádherná a hustá sladce pudrová vůně, která měkce objímá mé tělo i duši a dává prostor krásným snům.

Habanita L´esprit (Molinard)

Kouzlo podzimních múz …

Když barvy měknou v tiché mlze a vzduchem voní oříšky, když poslední růže na truc času zdobí svět a já cítím samet krásy jeji pod bříšky, když prsty těmi, co hladím květ, mohu se dotknout tvého tepla, pak veškerý život je tady jen a teď …

Decentní sladkost do oříškova laděná s lehkou stopou růže a zemitého pačuli. Elegantně romantická vůně do chladnějších dnů. Krásná!

Online Biely kvet
Avatar
4025 příspěvků moje polička 19. července 2018 15:44

Dalia  Ooooch, zase tak krásne napísané ......ani nemám slov! ĎAKUJEM!