Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 21:43
Reakce na zdensy:

Těším se z Ormonde Jayne Vanille d' Iris. V první moment mi hodně připomínala Van Cleef & Arpels Bois d'Iris, ale po chvíli je tato se špetkou koření, moc se mi líbí, má šmrnc

​Na mně je zase v první moment podobná 28 La Pausa.

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 21:59

wendulka , asi taky, ale po odvanutí hlavy cítím typický ormonde-ovský základ, jako v Sampaquita nebo v Champaca. Nakonec mi ryzí kosatcovky přijdou kapku asexuální, s výjimkou 31RC pochopitelně

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 22:05

zdensy Jj, vím, že styl Ormonde Jayne ti velmi sedí.

Tak ale to je tím, že 31RC podle mě není tak úplně ryzí kosatcovka. Jinak ale vím, jak to myslíš, já v poslední době už taky nemůžu úplně každou kosatcovku.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 22:10

prosím vás, jak je to tedy s tím Hirisem od Hermés? fakt už skončil? i ta druhá várka/reformulace v průhledném flakonu?

Offline RoSa
Avatar
8213 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 22:11

viktorka_od splavu ten je snad furt, ale neni tak pěknej - modrá flaška byla lepší! (mám nasysleno )

Offline RoSa
Avatar
8213 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 22:12

zdensy máš ještě tu vůni z Korsiky? nebo tak nějak... snad si to pamatuju dobře... ta byla krásná!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 22:14

RoSa se tu objevila informace že právě už neni. fňuk. já ten původní neznám:-( ale mně fakt voní jak je... právě proto že to není ta "pravá" kosatcovka

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 22:24

RoSa , nemám, sice krásná, ale v nečekaných okamžicích nepatrně živočišná, slaměnky. Občas přívoním ke vzorku a hned se mi po ní zasteskne, je velmi pravděpodobné, že ji koupím znovu. IMIZA

Offline RoSa
Avatar
8213 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 22:28

zdensy 

ano, ano! měla jsem od tebe vzorek a je krásná!!!

až budeš objednávat, vzala bych si pak od tebe odstřik ráda...

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 22:29

RoSa ,

Offline jerry
Avatar
9019 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 23:13

viktorka_od splavu 

On se Hiris v českých e-shopech vyskytuje jen čas od času. A teď zrovna není.

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 23:45

 ja mam mozna chladou kuzi nebo co, nebo vadnej nos - ta olejovitost v Mitsouko ale treba i v Opiu mi prerazi vse ostatni a proste vubec necitim co je pod ni. vubec nic jinyho:-( jen kdyz se vylozene zpotim, pak zjistim ze pod tim “deklem” je Vune

​Opium mi to nerobí, ale Mitsouko s veľkou radosťou. Ale keby bolo aspoň konzistentné, aby mi to nebolo zbytočne ľúto!!!

Kdeže, z času na čas sa pekne usmejú roztomilé nie celkom zrelé broskyne, len preto, aby som to s nádejou skúsila znova - a na ďalší pokus to bol zase žluklý olej .

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 20. ledna 2018 10:46

jerry tak to jo, pockam:-)

RoSa njn ta cena se mi ale nelibi, pockam teda jestli se zas vynori. zatim mam odstrik a pokud nezmizne neni spech

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 20. ledna 2018 16:47
Reakce na zdensy:

RoSa , nemám, sice krásná, ale v nečekaných okamžicích nepatrně živočišná, slaměnky. Občas přívoním ke vzorku a hned se mi po ní zasteskne, je velmi pravděpodobné, že ji koupím znovu. IMIZA

​Mě by docela zajímala ta jejich nová Rosa di Venti, ale celou stovku naslepo si netroufám a žádné menší balení furt nedělejí.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 22. ledna 2018 09:17

takze posledni v teto serii nakupu:-) kosatce timto momentalne povazuju za prozkoumane:P

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 22. ledna 2018 09:34

Fleur Takhle L´Instant popsat zatím neumím... Je lehce mimo můj dosvadní parfémový šálek kávy a v této oblasti nemám dost načicháno, takže tam skoro nic nepoznám. Vlastně ani vůbec nevím, co mě na něm nakonec zaujalo... Teda vím to, když to cítím, ale nevím, co tu vůni vydává. Magnolie? Ok, zkusím ji tam najít. U kytek jsem ve fázi, kdy poznám, že je tam kytka...  Rozliším maximálně tak růži. Ale neházím flintu do žita, naposledy, když jsem nenacházela kosatec (v L´Heure Bleue) a lískové ořechy (v Méchant Loup), tak mi to děvčata na sraze trochu přiblížila a mám pocit, že čím víc se zmíněnými vůněmi voním a čím víc se pokaždé, když je použiju, soustředím na to, že tam je kosatec respektive lískové ořechy, tak začínám mít pocit, že pomaloučku zjišťuju, jak to voní.

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 22. ledna 2018 10:50

viktorka_od splavu tak to je úlovok, zdá sa mi, že sa už nerobí!

Offline RoSa
Avatar
8213 příspěvků moje polička 22. ledna 2018 10:58

viktorka_od splavu ten je pěknej - moje domácí náhražka Hirisu (až na ten levandulovej úvod, pak už je to fajn)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 22. ledna 2018 11:08

RoSa jojo presne, proto jsem ho poridla dle recenze naslepo a ocekavani splnil nadmiru:-) zacatek je dost ”zeleny” ale citim konvalinky s listim, levanduli ne:-)