Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 18. ledna 2018 15:13

viktorka_od splavu Je krásná, sametová a dobře se nosí.  

Já loni váhala mezi ní a Black Orchid Edt. Vyhrála ta druhá.

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 18. ledna 2018 15:14

viktorka_od splavu LPNR se mi líbí jen jedna ze všech verzí, které jsou.  Tak to chápu. 

Každé z nich určitě najdeš čas a příležitost. Krásné jsou obě..a co ještě máš v plánu? 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45986 příspěvků moje polička 18. ledna 2018 15:23

Renusatko uz jen jeden maly kosatec a pak az ti konecne vratim vzorecky, budu loudit coromandel

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 18. ledna 2018 18:03

viktorka_od splavu Pěkné nákupy. A pokud jde o počet flakónů, letmým nahlédnutím na police zdejších matadorek zjistíš, že s množstvím jsi to zatím nijak nepřehnala .

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45986 příspěvků moje polička 18. ledna 2018 19:41

Fleur no to vim ze ne:-) akorat ted tak najednou (krom flakonu jeste nejake odstriky) a dekuju

Offline razorblade
Avatar
8141 příspěvků moje polička 18. ledna 2018 22:05

viktorka_od splavu ty maaas :) nad l’heure bleue furt premejslim a nedokazu se rozhoupat. Ta vune se mi hrozne libi, ale pripadam si na ni malo zenska a tajemna :D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45986 příspěvků moje polička 18. ledna 2018 22:14

razorblade jee tak nad tim jsem vubec nepremyslela!:-) ale je trochu babickovska.. jenze to ja uz muzu

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 18. ledna 2018 22:25

viktorka_od splavu přiznej barvu, že tys mi na notinu vyfoukla vzorek hiris? 

Jinak L'Heure bleue na sobě snesu, ale zatím ještě není uplne pro mě, o L'Heure de Nuit teda vážně uvažuji. Ale největším zklamáním letosniho roku je pro mě Mitsouko. Tak jsem se na ni těšila, četla o ní, byla jsem přesvědčená, že si budeme rozumět, skoro jsem ji koupila naslepo, protože vzorky nebyly, pokaždé jsem nadskočila, když Lamicka nebo nolita  přidaly nějaký post... a vona je na mně jak štiplavé mýdlo, nevděčnice .

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45986 příspěvků moje polička 18. ledna 2018 22:28

Krehutka nee, koupila jsem u sousedu odstrik. vzorek mam muzu poskytnout:-) spis me vylekalo ze nevidim nikde flakon, nekonci doufam?

mitsouko jr jedna z vuni ktere citim v nocni hodine a ja ji muzu jen ve vedru, jinak zlukly orisky:-(

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 18. ledna 2018 22:42

Těším se z Ormonde Jayne Vanille d' Iris. V první moment mi hodně připomínala Van Cleef & Arpels Bois d'Iris, ale po chvíli je tato se špetkou koření, moc se mi líbí, má šmrnc

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 18. ledna 2018 22:43

viktorka_od splavu tak to ok  (jsem ho měla pár dní v košíku a pak zmizel) Kdybych ji někde uviděla, dám vědět. Pudrovou kosatcovku mám L'Atessu, tak jsem chtěla jen srovnat, ale jestli končí, radši nebudu drásat srdce. Na Heurece mají graf vývoje cen a od září je tam docela vysoký nárůst, což by konci i odpovídalo. Nebo nevím, co Hermes zamýšlí.

A máš tu starou verzi nebo tu po 2014? 

Mitsouko zkusím ještě za teplejšího počasí, ale nevím, no. Asi jsem měla příliš velká očekávání. Jinak po domečku jsem taky toužila a částečně mi to vyplnil novoroční jezisek, který přinesl 50 ml Black Perfecto.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45986 příspěvků moje polička 18. ledna 2018 22:54

Krehutka ona je hiris prave jina, nepudrova. myslim ze novou:-)

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 18. ledna 2018 23:43

viktorka_od splavu Boží nákup. LHB, když sedne, je velkej poklad. Já jsem ji měla, ale bohužel, úplně 100% to nebylo. Velvet Orchid je na mě děsná, ale obecně vzato je to povedená vůně. No a ten Hiris už skončil hodně dávno, ne?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45986 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 08:50

Luna 

Offline Lamicka
Avatar
13329 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 10:06

Krehutka Dala bych ji jeste sanci. Ja ted Mitsouko nosim rada, je na me hodne hrebickova, to mi dela v te zime dobre. Testovala jsem ji na podzim z vzorecku, v poznamkach mam napsano merunky, broskve, les, mydlo. Ted to z z ni necitim tolik. Manzel se me nedavno ptal, jestli jsem byla na svaraku , ze ze me citi koreni, ktere se do nej dava. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 10:51

Krehutka Mně trvalo roky, než jsem k Mitsouko dozrála. Opravdu dlouho jsem jej nemohla vydýchat. Ale zlom nastal a nyní patří mezi mé oblíbené vůně. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45986 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 11:02

 ja mam mozna chladou kuzi nebo co, nebo vadnej nos - ta olejovitost v Mitsouko ale treba i v Opiu mi prerazi vse ostatni a proste vubec necitim co je pod ni. vubec nic jinyho:-( jen kdyz se vylozene zpotim, pak zjistim ze pod tim “deklem” je Vune

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 13:30

Lamicka Dalia viktorka_od splavu Šanci jí dám. Prvních pár minut je úžasná, než se to zlomí a přijde mýdlo (neba jak říká viktorka olejovitost, i ten hřebíček bych možná přiznala). Teď testuji velmi střídmé množství na dvouhodinovém nástřiku anandy. Říkala jsem si, že by to ta ovocno-květinová složka mohla malinko vylepšit.

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 14:25

Už mám!Jdu si přidat i virtuálně...

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 19. ledna 2018 18:16

Panenka V zimě L´Instant miluju, citrusy s medovou magnólií, nádhera!