Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 10:51
Reakce na sisa.b:

Když, musíš, tak musíš.

Korsičanka Medicinální? No možná EdP lehce, ale extrait Fate mi právě přijde hladký.

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 11:08
Reakce na wendulka:

Vendulko, děkuji!

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 11:24
Reakce na Poéma:

Tak to mně ani neříkej, že něco, co se podobá  Miss Dior Chérie existuje. Já sice ještě původní doma mám, tak 1/4 ve flakonu ( šetřím a střežím ji jako oko v hlavě  a pořád voní nádherně ), ale pokud by tohle byla náhrada za ni, tak to bych byla šťastná jako blecha. Už jsem jukala na jejich stránky a dá se poslat i k nám ( nebo jsi ji pořídila odjinud?).

A abych nebyla OT, tak mně minulý týden dorazil už druhý flakon Mon Guerlain, s touhle vůní jsme si tedy sedly jako pihel na hrnec.

  Mám to s MG stejné a jsem ráda, že patříš k jeho obdivovatelkám. 

A abych také nebyla OT, tak mně poličku obohatil půvabný "domeček" LPRN Couture. 

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 12:00
Reakce na Dalia:

Dari, já v něm mám totiž svoji kdysi velmi oblíbenou Moscow, a když ji přestali vyrábět, tak mně ji "skoro" nahradila Mon.

Gratuluji k domečku! Já si ještě žádný nepořídila, ale kdyby do něj vlili u Guerlainů třeba právě Moscow, no to bych neváhala ani vteřinu.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 12:29
Reakce na Poéma:

Co se týče domečků, tak do těch jsem blázen už léta. Mám dva - LHB a teď nově ty "malé černé". A mým letitým snem je, abych právě v domečku měla Magic, Shalimar a Insolenci.  Ale to se mi asi nesplní.

Děkuji ... 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 13:28
Reakce na Dalia:

  Mám to s MG stejné a jsem ráda, že patříš k jeho obdivovatelkám. 

A abych také nebyla OT, tak mně poličku obohatil půvabný "domeček" LPRN Couture. 

Jak se liší Couture od těch ostatních??? Stále o tom přemýšlím, že ji vyzkouším. Ty ostatní šatičky se mi zdají moc jásavé (až na ten poslední černočerný domeček:))

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 14:41
Reakce na Korsičanka:

Mirko, já je nemám vůbec načichané. Kdysi jsem zkoušela Edp, ale moc si ji nepamatuju. Toaletku neznám.

Couture se mi zalíbila už před časem a teď na ni došlo. No a černý domeček také zatím neznám.

Offline misha17
Avatar
41 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 14:51
Reakce na Korsičanka:

Couture sa od ostatnych lisi hlavne tym ze je  krasne malinova :) nieje az taka ulepena a synteticka ako ceresnova LPRN.

Tie najnovsie saticky cierne este nepoznam, musim to napravit.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 14:52
Reakce na misha17:

Díky za vysvětlení, popídím se:)

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 14:54
Reakce na Dalia:

Můžeme vyměnit vzorky, máš-li se jak dostat na poštu...?

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 14:55
Reakce na wendulka:

No, já měla od Martuly právě extrait A slovo HLADKÝ mi k němu nepásne:)

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 15:00

Dievčatá, čierne šatičky určite vyskúšajte, za mňa sú tie najkrajšie zo všetkých a asi konečne budem aj ja jeden domček potrebovať  

Korsičanka čo znamená mediciálny?  Fate EdP sa mi páči a extrait by som veru rada vyskúšala.

Dalia blahoželám k novému prírastku 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 15:07
Reakce na sisa.b:

Všude čtu, že černý domeček = krásná vůně. Složením se mi líbí. Když bude možnost, určitě vyzkouším ráda. 

Korsičanka S poštou právěže problém mám. Tady, kde bydlím, není. Musela bych kvůli tomu jezdit jinam a tomu se teď raději vyhýbám, kvůli imunitě. Nemám auto, všude jezdím busem. 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 15:52
Reakce na Dalia:

Jasně. Tak až budeš ok, zaobchodujeme:)

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 16:05
Reakce na sisa.b:

Gratulujem k nakupu a prezradis, kolko si za 540-ku dala?

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 16:11
Reakce na Korsičanka:

MiJa, vzorku Couture Ti mozem priniest do BA. Mam v 30 ml domceku EDP a vonu vobec nenosim. Dobre ze ste ju spomenuli, musim ju niekedy prevetrat.

Vcera som telefonovala so Stefanom. Nove vone pojdu von az v 01, 02/2018. Doslova povedal, ze stavu uz maju doma, ale este vybavuju papiere.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 16:14
Reakce na Micuska:

Ďakujem  Stála ma necelých 120€, dal sa mi na ňu uplatniť aj arome kupón. 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 16:20
Reakce na Micuska:

Díky za vzorek i za zprávu o nových Evčiných vůních, zlato. Říkali, že "zrají " už před měsícem:) Aspoň na některou ušetřím

Další vzorečky ti připomenu až příští víkend - jak jsme se dohodly, ju? Ty nic nechceš???

Taky jsem Š. psala, ale k mailu sedne, až bude mít čas

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 16:22
Reakce na sisa.b:

To si dobre kupila, cena neskutocna. Pojde pod stromcek, alebo sa chystas vybrat darcek od Jeziska v 1907?

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 02. prosince 2017 16:26
Reakce na Korsičanka:

Jasne, so SZ pocitam, ako sme sa dohodli. Potom Ti napisem, co by som chcela ja.