Komplimenty

09. srpna 2014 04:19
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. ledna 2020 11:15

barbucha Však já už párkrát o tom velkém balení přemýšlela, ale ještě na něj nedošlo.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 26. ledna 2020 11:20
Reakce na barbucha:

 Ale ten VdN č.p. je moc krásnej teda.

Offline Janulik03
Avatar
16660 příspěvků moje polička 26. ledna 2020 11:39

barbucha no mam predstavu co sa mi paci, klasika shalimar je pre mna krasna vona ale nikto mi je nepochvali

chanel 5 mam a to vyslovene je pre mna top a okolo skor negativne reakcie. 

Arabky mam kopu vzoriek tie milujem v lete. 

Ale to co vy tu spominate , hlavne popisy sposobuju ze to asi potrebujem. Momentalne ziadny zraz by som nestihala a aj tam by som nemala co ponuknut. 

Ked mi pridu vzorky su v takych malickych tobolkach nedaju sa streknut. Existuju aj take miniflakoniky velkych parfemov? Aby to sj prkne vyzeralo? 

Vidis aka som v tomto blba? 

Jo a to co teraz mam v ikonke som dostala od muza ze je to krasna  vona a je. Paci sa mi. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 26. ledna 2020 11:50

Janulik03 

Miniaturky parfémů existujou, ale ty nemaj rozprašovač, to ti nepomůže Naopak některý vzorky je mají, když je objednáš přímo u značky, nebo i Notino takový prodává například.

Chanel 5 by ti měla sedět, to jsem si myslela hned... ale reakce okolí dokáže člověka řádně otrávit, to znám!

No a co teď nosíš je výhra: pokud se líbí manželovi i tobě - to je ideální situace!

Offline Janulik03
Avatar
16660 příspěvků moje polička 26. ledna 2020 11:56

barbucha mne sa strasne paci botega kozena vona ale tu vobec nemozem pouzivat lebo boci odo mna cela rodina. A pritom ma osllvila v obchode okamzite. No tak to lrn ked idem prec sama. 

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 26. ledna 2020 11:57

Janulik03 Mne by k Tebe pasovala vôňa od Dior Addict edp. Krásna vanilka je to, výborná výdrž a myslím, že aj pre okolie to bude prijateľné. Hoci negatívnym reakciám voči No 5 nechápem, tak krásna vôňa.....ale čudujem sa, že vôbec nejaké reakcie k nej boli, ja ju takmer necítim, edp o niečo viac ako edt, ale je dosť slabá, priam éterická. 

No a ten Dior máš možnosť vyskúšať v ktorejkoľvek Fann parfumérii, mohla by Ti sedieť. 

Momentálne ju majú v 30 ml flakóne za rozumnú cenu na Elnino.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 26. ledna 2020 12:31

Janulik03 Reakce okolí jsou někdy děs, ale já jsem si zvykla se vonět pro sebe, pokud to opravdu není alergie u člověka, který se mnou je půl dne, tak to neřeším. Zase okolí o té mojí mánii ví a moc to nekomentuje. Doma naštěstí máme stený vkus, takže asi vůně, která by se mi líbila a manželovi vyloženě ne, není. A jinak si myslím, že podle parfémů, které tady zmiňuješ, máš vkus dobrý. Já bych v okolí někoho takového naopak potřebovala, kdo by pěkně voněl. Nemyslím doma, tam to je dobré, ale v tom pracovním kolektivu.

Offline Janulik03
Avatar
16660 příspěvků moje polička 26. ledna 2020 12:52

Daridari nooo tak to si dam poslat sby som zistila ako vonia.  Vidis ja by som potrebovala fakt poradcu. Na oplatku poradim ohkadom ventilov vidnych, plynovych a Na kolesa aut vsetkym. No a teraz poznam uz aj druhy masa  a onedlho mozete sa objednat  ku mne na pedi . Bude zlavicka

Offline Janulik03
Avatar
16660 příspěvků moje polička 26. ledna 2020 12:53

Renusatko ty si mila vzdy. No vydkusam este nehake sj ked vravia ze ked som vonala orgovanom tak som  ti bola ja mama

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 26. ledna 2020 14:00

Janulik03 Chceš to risknúť bez vyskúšania? Ak nemáš možnosť kde vyskúšať, môžem Ti poslať zvyšok v mojom flakóne, nový som už objednala, takže tento rada poskytnem. Môže byť, že sa Ti nebude páčiť, kupovať na slepo flakón je zbytočné. 

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 26. ledna 2020 14:05

Janulik03 ale na zraze nemusíš ponúkať absolútne nič.

Offline Janulik03
Avatar
16660 příspěvků moje polička 26. ledna 2020 14:49

Daridari nie ale objednam vzorky, nikam safyzicky uz zas nedostanem nikam. Si mila

Offline Janulik03
Avatar
16660 příspěvků moje polička 26. ledna 2020 14:50

slniecko tak inak ani vedomosti o parfumoch. By som sa teda od vas nieco priucila

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 26. ledna 2020 15:09

Janulik03 Naozaj mi to nerobí žiadny problém, lepšie ako hodiť prázdny flakón do koša je poslať Ti ho s pár kvapkami na vyskúšanie. Zo vzorky to nikdy tak nevyskúšaš, pokiaľ nie je s rozprašovačom. 

Ak teda budeš chcieť, napíš mi sz  s adresou a behom týždňa pošlem

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 26. ledna 2020 15:34
Reakce na barbucha:

jerry 

Pokračuj... to se tak krásně poslouchá!

Hele ale je to fakt jediná, která se - na mně - líbí snad úplně všem. A já díky tomu ani nemam potřebu (kromě občasnýho záchvatu rozežranosti samozřejmě) shánět něco jinýho... 

​Extrait 23 Faubourg na tobě taky voněl úžasně.

Mně to komplikuje skutečnost, že kamarádkám, v práci i doma voní každému něco diametrálně odlišného, takže pokud bych se chtěla zavděčit, musela bych změnit vůni i třikrát za den, což opravdu nejde.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 26. ledna 2020 16:02

Fleur 

Extraitu ještě tak dvě kapky mám (ale co budu dělat, až mi dojde?!) 

Já se ani nechci zavděčit - samozřejmě komplimenty jsou vítány vždycky... ale ať si vezmu cokoliv jinýho, tak všichni mlčej (kromě drzýho mladýho pána, u kterýho si to mlčení toužebně přeju ). 

Offline Janulik03
Avatar
16660 příspěvků moje polička 26. ledna 2020 16:53

Tak som to prrzerala a co poviete na tento dior? Podla zlozenia sa mi velmi pozdava. 

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 26. ledna 2020 16:58

Janulik03 

Je DOKONALÝ

(i když používám různé vůně, toto je moje srdcovka, signature, mám doma několik prázdných flakonů, ani mi nejdou prodat, dát pryč...)

Offline Janulik03
Avatar
16660 příspěvků moje polička 26. ledna 2020 17:20

Miru ano? Super pisem na zoznam

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 26. ledna 2020 21:25

Miru 

no dokonaký byl ten úplně první ... tento je, téměř dokonalý