Komplimenty

09. srpna 2014 04:19
Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 10. února 2020 10:26

Renusatko Já vím. Je to fakt asi do nebe volající, když už se mi to stalo i v Poděbradech na rtg. Asi o tom musíme psát někam jinam (do bulváru?), aby si to uvědomili ti "postižení".

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 10. února 2020 11:29

Korsičanka Renusatko 

Mamka chodila na rehabku u nás v nemocnici a při první návštěvě jí sestra říká - vám to zdůrazňovat nemusím, vy jste tak pěkně voňavá - mamka nechápala, o co jde a pak zjistila, že na chodbě na nástěnce je, že pacienti mají být čistí a nepáchnoucí, jinak je neošetří.

Já k lékaři vždycky přiživím, to je jedno z míst, kde si říkám, že víc je líp.

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 10. února 2020 11:37

Mirka Sem to teda nepatří, ale my u některých pacientů máme poznámku "hygiena". Při objednání je upozorníš, že mají přijít umytí. Oni ti řeknou, že to je snad samozřejmost a příjdou zase ve stejném stavu . A nejde o žádné přestárlé lidi. To si právě často stěžuju Korsičanka , proto si na mě vzpomněla.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 10. února 2020 11:43

Renusatko Upřímně vás všechny lituju. Já se rizikově vyhlížejícím lidem vyhýbám zdálky. Představa, že bych se jich musela dotknout ... buď bych si zvykla nebo fakt odešla, protože mám během chvilky žaludek v krku.

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 10. února 2020 12:35

Mirka To naštěstí nemusím....sahat na ně. Stačí potom desinfikovat a hodinu větrat. Já už teda otevírám okno dopředu a v klidu to řeknu, že v tom pracovat nemůžu. Máme teď super spreje, z lékárny, které se používají při nachlazení (v místnost) a ty teda krásně voní, takže v nejhorších případech stříkám před i po.

Offline Biely kvet
Avatar
4023 příspěvků moje polička 10. února 2020 13:28

Renusatko Teda máš to ťažké!

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 13. února 2020 12:55

Stavila jsem se dnes v práci a sklidila jsem kompliment na Allure Sensuelle od mého šéfa. Prý hezky voním. 

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 13. února 2020 13:06

Dalia  I když Allure nemusím

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 13. února 2020 16:51

Korsičanka Potěšilo mě to. U této vůně obzvláště.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 18. února 2020 20:55

Dnes jsem poprvé vytáhla novou Penhaligon's Peoneve (a nový šátek) a při vyzvedávání dcery z družiny, když jsem se nad ní naklonila a dala jí pusu, tak si hned všimla: Maminko, máš krásný šátek... a krásnou vůni.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 18. února 2020 21:21

Paris To je hezké. Od dětí pochvala obzvláště potěší.

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 19. února 2020 21:17

Včera i dneska v práci komplimenty na Oeillet Bengale...a jako vždycky v momentě, když se u nějaké vůně blíží dno.

Asi jeden z Murphyho parfémových zákonů

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 21. února 2020 21:15

...tak já celkem sbírám komplimenty na Mon Guerlain.

A jsem zvědavá, co v práci řeknou na Gucci Guilty Absolute...

Ale dnes jsem dostala kompliment ne na vůni, ale na moje vlasy.!

Od třech(!) žen, pokaždé v jiné parfumerii,

jak prý mám krásné vlasy

Potěšilo mě to fakt!.

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 05. března 2020 22:20

Dnes při odchodu z domu mně pečovatelka našich sousedů pochválila vůni (Bottega Veneta Eau de velours). Při té příležitosti se s mírným uzarděním svěřila, že je na parfémy vysazená a je tak úchylná, že má doma dokonce pět rozpoužívaných flakónů. Na oplátku jsem jí prozradila můj počet, čímž jsem ji poněkud konsternovala; bavila jsem se pak představou, co by s ní asi udělal pohled na podstatně přeplněnější poličky zdejších členek.

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 06. března 2020 08:38

Fleur To je dobré

Samozřejmě člověk nesmí těm nezasvěceným přiznat skutečné počty... i v jejich zájmu

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 06. března 2020 08:52

Fleur bavila jsem se pak představou, co by s ní asi udělal pohled na podstatně přeplněnější poličky zdejších členek.

Normálka by se po chvíli váhání zařadila mezi nás

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 06. března 2020 16:39

Fleur úchylná pri počte 5 parfumov, kedysi som pri tomto počte nadobudla dojem, že vlastním parfumériu, pri mojom súčasnom počte tento pocit nemám už vôbec, pretože parfumériu vlastnia tu iné dámy, že Korsičanka ?

Fleur a nechce si zvýšiť počet parfumov po zaregistrovaní tu, nech ten blbý pocit úchylnosti stratí?

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 06. března 2020 16:43

milacka Zdaleka nemám největší parfumérii, sestřičko, ale snad patřím k dobře zavedeným

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 06. března 2020 16:53

Korsičanka ale ty máš predsa pekne vybavenú parfumériu sestrička, u Teba by sa dalo pokochať onakvejšími voňavý mi pokladmi, raz vstúpim....

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 06. března 2020 16:55

milacka Pro tebe mám otevřeno i o svátcích a 24 hodin denně