Co parfémového vám udělalo radost?

20. srpna 2014 11:22
Offline Korsičanka
Avatar
12840 příspěvků moje polička 20. února 2018 19:19

wendulka Já to o tom mandloni vím

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 20. února 2018 19:30
Reakce na Dalia:

Ellen A já jsem zvědavá na vaše dojmy. 

viktorka_od splavu Kdysi jsem si k ní poznačila toto - Kopec fialek napěchovaných v luxusní dárkové kazetě s oblázkem drahého mýdla a tmavě fialová saténová mašle k tomu ...

Pro mě je Insolence sice hlavně o fialkách a vlastně to není nijak komplikovaná vůně, ale má v sobě něco magického, čím si mě k sobě připoutala. Koncentraci Edp vnímám i lehce pudrově.

​Insolence EdP - včera večer

Tak to nebyl krok vedle, přesně jak mě tu ujišťovali. 

Ano, rozhodně fialky, moře fialek, a jakých! A trochu pudrová taky je... víš, co mi připomněla? Drôle de Rose. Ale Insolence EdP je určitě drzejší a plnokrevnější... Moc pěkná. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 20. února 2018 19:33

Ellen To jsem ráda, že Ti sedí. Myslela jsem si, že tomu tak bude.

Online slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 20. února 2018 22:20

Krehutka mne to ponúklo aj platbu kartou, ale keďže som aj tak platila paypalom, tak neviem, ako by to pokračovalo.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 20. února 2018 22:23

slniecko aha, tak mě to platbu kartou vůbec nenabídlo. A objednávala jsi přímo ze stránek Jacques Fath? 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 20. února 2018 22:26

slniecko tak jsem teď pokusně dala flakon za 93 € do kosiku a stejně mě to hodilo rovnou do PayPalu. Tak nevim.

Online slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 20. února 2018 22:52

Krehutka áno, priamo, ale iba vzorky.

Online slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 20. února 2018 22:53

Krehutka tak ma napadlo, že som sa predtým zaregistrovala, čiže neplatila som ako hosť...možno preto?

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 20. února 2018 22:55

slniecko registraci mám taky .

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 20. února 2018 23:00

slniecko tady bude zakopaný pudl:

The client may choose to pay either by Credit Card (Visa, MasterCard), or with PayPal account. In both cases, the Client will be redirected to the PayPal Website

Já mám PayPal účet, podle mailu to stránka zjistila a už mě k jine platbe nechtěla pustit. Ale taky je mozné, že mám obě ruce leve, to nepopírám .

Online slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 20. února 2018 23:08

Krehutka ahá, to bude ono...ja totiž k registrácii na rôznych obchodoch používam iný email, než na aký mám paypal!

Offline lemon29
Avatar
177 příspěvků moje polička 21. února 2018 18:16

Korsičanka Krehutka skvelé tipy, Houbigant vzorky (z iného vlákna) mám už doma, a Sylvaine Delacourte a Jacques Fath na ceste  poznáte ešte podobné sady vzoriek / discovery sety? 

Offline Korsičanka
Avatar
12840 příspěvků moje polička 21. února 2018 18:57

lemon29 Maison Francis Kurkdjian - odečtou ti pak při nákupu cenu dopravy myslím 3 vzorků - mrkni na 

https://www.franciskurkdjian.com

Jinak má nabídku vzorků určitě dost parfémových firem, ale podmínky dopravy a nákupu jsou asi různé:)))

Offline lemon29
Avatar
177 příspěvků moje polička 21. února 2018 19:11

Korsičanka super, ďakujem.

ja práve u značiek, kde som to cielene hľadala, tak som nenašla (Byredo a Jul et Mad).  A tu na fóre sa vždy nájde niečo, čo by ma len tak nenapadlo vyskúšať, napríklad v spomínaných Houbigant parfémoch sa mi páčia všetky Quelques, najviac Quelques Fleurs Royale, ktorej by som brala aj flakón, takže sa ti musím poďakovať 

Offline Korsičanka
Avatar
12840 příspěvků moje polička 21. února 2018 19:24

lemon29 Není zač - taky se to dozvídám tady

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 21. února 2018 21:07
Reakce na Ellen:

Ellen A já jsem zvědavá na vaše dojmy. 

viktorka_od splavu Kdysi jsem si k ní poznačila toto - Kopec fialek napěchovaných v luxusní dárkové kazetě s oblázkem drahého mýdla a tmavě fialová saténová mašle k tomu ...

Pro mě je Insolence sice hlavně o fialkách a vlastně to není nijak komplikovaná vůně, ale má v sobě něco magického, čím si mě k sobě připoutala. Koncentraci Edp vnímám i lehce pudrově.

​Insolence EdP - včera večer

Tak to nebyl krok vedle, přesně jak mě tu ujišťovali. 

Ano, rozhodně fialky, moře fialek, a jakých! A trochu pudrová taky je... víš, co mi připomněla? Drôle de Rose. Ale Insolence EdP je určitě drzejší a plnokrevnější... Moc pěkná. 

Dalia no bohužel já to s Insolencí tak růžový jako Ellen mít nebudu:-( shledávám jistou podobu s mon guerlain a to zrovna nějakou složkou která mě uplně neoslovuje, fialkové bonbony jsou na mě příliš cukrkandlové a málo "přírodní", a santal mě spíš dusí než by je příjemně podkresloval.. no, ještě to s ní budu chvíli zkoušet a pak ji zkusím nabídnout dítku co jí sedí ten MG

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 21. února 2018 21:11

viktorka_od splavu 

Tak Mon Guerlain mi zrovna taky moc nesedí, ale zrovna Insolence jo. 

Stejně je to krásné, jak je ten vkus rozmanitý... 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 21. února 2018 21:11

viktorka_od splavu Mně trvalo hodně dlouho, než jsem byla schopná Insolenci nosit. Jenže je také fakt, že mě hned od začátku přitahovala. Tak uvidíš, třeba se to ještě obrátí. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 21. února 2018 21:37

Dalia třeba. a zas na druhou stranu - nemusí se každému líbit to samé, to by byla nuda:-) ještě mám na cestě SL Feminite du Bois, tam doufám už nemůže nastat mýlka:D

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 22. února 2018 06:57

viktorka_od splavu Feminite du Bois se mi začala líbit až teď poslední dobou. S Lutensovými vůněmi to mám složité.