Co parfémového vám udělalo radost?

20. srpna 2014 11:22
Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 16. února 2018 14:12
Reakce na wendulka:

slniecko Jsem si to teď představila. Zmatená dáma vstoupí, pan doktor se k ní nakloní, nasaje a řekne. "A ven!"

Offline macko.pu banned
Avatar
62 příspěvků moje polička 16. února 2018 14:30
Reakce na Renusatko:

macko.pu Jako to by mě zajímalo, co bych dělala, když bych tam došla. Tonka je moje oblíbená složka a málokdy ji nemám 

... nabudúce žiaden parfém k doktorovi, ja som si zvykol len nejakú ľahkú kolínsku, zvyčajne 4711 alebo nejaký white musk olejíček, žiadne zadymené, štiplavé oudy s ružou a kadidlom

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 16. února 2018 14:33

Dalia Mně to moje 50-ka taky dělá - mám ji asi z Essenza-Nobile

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 16. února 2018 14:42

macko.pu to je dobre, to ten gynekológ rozhodne ocení

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 16. února 2018 14:44
Reakce na macko.pu:

 žiadne zadymené, štiplavé oudy s ružou a kadidlom

​To snad doma ani nevdu. Naštěstí můj gynekolog nic neříká, ale až se budu objednávat, tak se zeptám sestřičky....raději. 

Offline macko.pu banned
Avatar
62 příspěvků moje polička 16. února 2018 14:50
Reakce na slniecko:

macko.pu to je dobre, to ten gynekológ rozhodne ocení

​...čo ja, o mňa nejde, ale manželka nie je na voňafky, ona má iba jednu oblúbenú, ktorú furt nosí JIL SANDER Pure, a s tou k nemu, k tomu gynekológovi v pohode môže ísť

Offline macko.pu banned
Avatar
62 příspěvků moje polička 16. února 2018 14:53
Reakce na Renusatko:

​To snad doma ani nevdu. Naštěstí můj gynekolog nic neříká, ale až se budu objednávat, tak se zeptám sestřičky....raději. 

​... ale aj tak mi to nejde do hlavy, že niekto takto presne určí tie zložky, ktoré nemá rád, veď 99.99% ľuďom to nič nehovorí

určite je to parfémový šialenec ako my (musím sa u neho zastaviť, pokecáme)

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 16. února 2018 14:54
Reakce na macko.pu:

​... ale aj tak mi to nejde do hlavy, že niekto takto presne určí tie zložky, ktoré nemá rád, veď 99.99% ľuďom to nič nehovorí

určite je to parfémový šialenec ako my

​tiež si myslím.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 16. února 2018 14:56

Korsičanka Já ji mám z ALZD. 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 16. února 2018 15:00

Dalia No tak vidíš, i v cizině nemají úplnou kvalitu výrobku. Proto mě netrápí české e - shopy, zvláště když u nich lze reklamovat.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 16. února 2018 15:04

Korsičanka Mě taky netrápí.  Flakon je krásný, ale dalšího Lubina si právě díky tomuto problému už nechci pořizovat.

Cervanek
Avatar
16. února 2018 21:13
Reakce na macko.pu:

... gynekológ moje manželky má na dverách niečo v zmysle: "Prosím ctené pacientky aby do ordinácie nevtupovali s parfémami, ktoré obsahujú fazuľu tonku a pačuli".  Neveril som tomu, že to je pravda, ale má to tam, na druhej strane sa vyzná, možno nejaký perfume maniak, too

K takovému doktorovi bych měla okamžitě důvěru, brala bych to, že je citlivý na pachy, na všechny pachy a i by mi bylo sympatické, že se vyzná v parfémech a tu tonku, kterou mám také ráda, bych mu odpustila.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 16. února 2018 21:18

Dnes jsem byla v Sephoře a Douglasu a Marionaud. Maniakalni zkoušecí hodinka. A opravdu mě potěšila prodavačka v M. Moc milá a pěkně jsme si popovidaly. Navedla mě na vůni Icon Dunhill. Nikdy předtím mě nenapadlo ji vyzkoušet.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 17. února 2018 10:32

Od léta jsem na sobě neměla Samsaru. Teprve včera a dnes a asi i zítra ...  A stále mě bere za srdce, stále žasnu nad její dokonalostí. Patří mezi nejkrásnější vůně mého života. Doufám, že nebude trvat příliš dlouho, než se naplní medvěd čistého parfému. Vždyť na léto by to byla vůně snů! 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 19. února 2018 20:05

Potěšilo mě setkání s alibi , druhé v krátké době a nabídka výměny vůně. Je to opravdu nádhera. 

K tomu se váže i můj dotaz. Přišla mi pozvánka do Vavavoom na uvedení novinky Nicolaï Parfumeur-Créateur. Chápu dobře, že se nabídka rozšíří o jmenované  parfémy, které jsou v pozvánce? A jdete někdo?

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 19. února 2018 20:08

Renusatko Chápeš dobře:) Bohužel jsem v neschopnosti s dutinami a ve čt by to bylo sejně pasé:( Ale pozvánka potěšila.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 19. února 2018 20:15

Dnes mi udělala radost Samsara Edp. Opět zdobí mou poličku. 

Korsičanka Brzy se uzdrav! 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 19. února 2018 20:17

Dalia Díky! Držím palce na zítra!

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 19. února 2018 20:18

Korsičanka Škoda, škoda. Tvé nemoci i tvé nepřítomnosti. 

Jsem to trošku blbě napsala...takže jen ty 3 parfémy? Nic víc? 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 19. února 2018 20:20

Dalia Krásný nákup. Já k tomuhle pokladu nenašla cestu, ale vím, že tobě se moc líbí.