Co parfémového vám udělalo radost?

20. srpna 2014 11:22
Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 15. února 2018 21:11

Cervanek 

To ano, už jsem viděla i ceduli "nevstupujte navonění" nebo tak nějak.

Cervanek
Avatar
15. února 2018 21:14

Ellen já vlastně též, i když ne u doktora (tam to většinou přebijou ty různé desinfekce)

Zítra jdu na oční k nám do nemocnice, tak jsem zvědavá, co ucítím.

Mám ale jednoho zákazníka - výrobního, který má přímo ve vstupních předpisech uvedeno, že je zakázáno se vonět ve výrobě a běda. kdyby nějakému pracovníkovi vypadla z kapsy vialka - tak je "po něm", samozřejmě obrazně řečeno, ale může dostat klidně vyhazov. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 15. února 2018 21:15

Cervanek No já jsem ve vyšetřovně sama, doktorům nosíme jen výsledky. A říkám si, že pacienti jsou tam se mnou 10 minut, tak to prostě přežijou.  Jenže já si normálně dám 2 střiky  maximálně, sama jsem cíťa. Dneska jsem měla pocit, že flakon nestříká, tak jsem měla 4, což teda bylo hodně.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 15. února 2018 21:17

Cervanek 

No ale zase i když má u sebe někdo vůni, tak nemusí nutně znamenat, že ji používá ve výrobě. 

Cervanek
Avatar
15. února 2018 21:19

Renusatko Reni, věřím, že se voníš decentně. A pokud by sis jednou vzala EPIC - stačí fakt málo - a pacienti budou jistě chrochtat blahem i těch 10 minut.

Já jsem si kdysi brávala právě ten EPIC /i Extrait/ do dolů i do 1500 m hloubky pod zemí, kde jsou vždy rizika a vždy jsem si předtím říkala, že pokud nevyjedu nahoru, tak  budu aspoń vonět nějakou chvíli, než se mi začne tělo rozpadat. Nikdy jsem to však nepřeháněla s dávkami.

Ale i tak se mi mísil EPIC s vůní černého uhlí a bylo to fajn.

Cervanek
Avatar
15. února 2018 21:21

Ellen to je jasné, ale ono se do výroby nesmí nic takového brát, do některých odvětví - potravinářství, farmacie, atd. Kde největší hrozbou jsou právě do etéru unikající molekuly a pak samozřejmě sklo - rozšlápnuté třeba. 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 15. února 2018 21:22

Cervanek 

Aha. Tak to už chápu. Jasné. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 15. února 2018 23:26

Renusatko Chodím navoněná na každou kontrolu i na léčbu. Kolikrát si říkám, jestli tím obsluhující personál nebudu obtěžovat. Jenže vůně jsou vášeň a nyní i takovou mou berličkou, která mi pomáhá se nesesunout k zemi jako hromádka neštěstí. Na dnešním CT jsem byla navoněná Alienem a žádného negativního komentáře jsem se naštěstí nedočkala. 

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 16. února 2018 08:42

Ellen Za málo. 

To je ale náhodička! Ať ti Today dobře slouží.

Offline macko.pu banned
Avatar
62 příspěvků moje polička 16. února 2018 08:53
Reakce na Cervanek:

Renusatko to se mají pacienti u Vás dobře.

a máš fajn, že i Tvůj pan doktor, se kterým pracuješ, je vůním nakloněný. (někteří jsou na parfémy citliví)

... gynekológ moje manželky má na dverách niečo v zmysle: "Prosím ctené pacientky aby do ordinácie nevtupovali s parfémami, ktoré obsahujú fazuľu tonku a pačuli".  Neveril som tomu, že to je pravda, ale má to tam, na druhej strane sa vyzná, možno nejaký perfume maniak, too

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 16. února 2018 13:32

macko.pu Jako to by mě zajímalo, co bych dělala, když bych tam došla. Tonka je moje oblíbená složka a málokdy ji nemám 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 16. února 2018 13:42

Renusatko Buď změnit parfém, nebo lékaře. 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 16. února 2018 13:42

Renusatko No já bych k tomuto gynekologovi nemohla tuplem, páč zase já, kde nemám tonku, tak mám to pačuli, v lepším případě obojí zároveň.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 16. února 2018 13:49

Dalia wendulka Tak když už to víš, tak se tomu třeba i vyhneš, ale když tam dojdu na kontrolu a na dveřích toto? To bych mohla opravdu jít akorát domů. 

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 16. února 2018 13:54

wendulka rozmýšľam, ako to musí zmiasť bežnú ženu, ktorá aj keď má parfém, tak totálne netuší, čo v ňom je

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 16. února 2018 13:55

Renusatko No však tak jsem to myslela, že bych dopadla stejně.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 16. února 2018 13:56

slniecko Jsem si to teď představila. Zmatená dáma vstoupí, pan doktor se k ní nakloní, nasaje a řekne. "A ven!"

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 16. února 2018 13:59

wendulka  som oprskala monitor

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 16. února 2018 14:05

Mě dnes ráno nejprve naštval, ale potom naštěstí potěšil rozprašovač Kismet. Nevím, co se stalo, ale najednou se mu přestalo chtít fungovat. Mohla jsem mačkat, co síly stačily a vůně nestříkala. Už jsem přemýšlela, jak se do flakonu dostat násilím a kde sehnat stovkový refan. A jak nečekaně začal rozprašovač stávkovat, tak ho to i přešlo. Na jednu stranu jeto hloupost, na druhou by mi dost vadilo, kdybych se k tak drahé a krásné vůni nemohla dostat. Takže dnešním parfémovým potěšením je pro mě to, že se roprašovač vzpamatoval. 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 16. února 2018 14:07

wendulka Vtipná Já bych změnila radši parfém než gynekologa. Přeci jen se už nějaký pátek známe