Co parfémového vám udělalo radost?

20. srpna 2014 11:22
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 27. listopadu 2018 19:11

prďola Blahopřeju. Prozradíš, kde se ti ho podařilo ulovit?

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 27. listopadu 2018 19:14
Reakce na Luna:

sisa.b http://kosmiks.cz Nevím, jak to je zde s pravidly...Každopádně jsem začala psát, abych měla aspoň nějakou činnost, která mě naplňuje. Ale musím ještě hodně máknout...

michaela Díky Dnes mě to obzvlášť potěšilo.

​Žádná nejsou. To maj holky bezvadnej nápad! Když klikneš na nastavení vedle uživatelského profilu, tak tam si odkaz na tvůj blog zkopíruj..

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 27. listopadu 2018 19:29

Dalia Děkuji za tipy; až půjdu kolem jejich butiku, tak vyzkouším.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 27. listopadu 2018 19:34
Reakce na michaela:

Luna 

a to chodím denne nazerať, či a čo je nové

Neraz ma nejaké slovíčko v tvojom texte navedie na myšlienku niečo si doštudovať, pripomenúť, vrátiť sa... a tak (modrý život - už som zabudla, tak si k rodičom zájdem pre knižku z bývalej detskej izby; tatárske nájazdy - to bude na dlhšie, som na druhej z 9 kníh Stopy dávnej minulosti - ako #slniecko v inom vlákne radila)

​Ano, Luna má nevyčerpatelnou fantazii . A její neotřelé příměry a nekompromisní formulace se natolik vryjí do paměti, že se docela bojím, kdyby mělo dojít na recenzování mých oblíbených vůní .

Modrý život (objevuje se ve Foglarově prvotině Přístav volá) jsem jako dítě snaživě držela s mladší sestrou, ale trošku jsme u toho švindlovaly, neboť jednou z položek bylo, že nebudeme žvýkat žvýkačku, což jsme však ve skutečnosti ani nemohly, neboť nám je rodiče vůbec nekupovali.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 27. listopadu 2018 20:24
Reakce na Dalia:

daniela Už před časem. Je to už nějaký ten měsíc zpátky, co jsem si pořídila flakon. 

​Hřeje mě vědomí, že na tom mám i svůj malý podíl.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 27. listopadu 2018 21:03

Ellen Ano, nebýt odstřiku od Tebe, tak bych asi ještě dnes neznala tuto krásnou růži. Moc děkuji!

Offline prďola
Avatar
3726 příspěvků moje polička 27. listopadu 2018 21:06

wendulka jasně, ráda prozradím - na ebay.de (pomíjím tedy US eshop, kde ho mají/nabízí ještě teď). jen jsem si ho musela nechat přeposlat přes virtuální schránku, protože prodejce neposílal do ČR.

na ebay.de mi utekl dokonce nový flakón Fille en Aiguilles za velmi příjemnou cenu (sakra, sakra, sakra!). 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 27. listopadu 2018 21:06

Dalia 

Mám radost za tebe.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 27. listopadu 2018 21:09

prďola Šikovné řešení.

Offline prďola
Avatar
3726 příspěvků moje polička 27. listopadu 2018 21:14

wendulka jsem občas docela umíněná...  hlavně mě naštvalo, že sotva jsem SC pro sebe "objevila", tak současně by to měla být konečná. takhle to mám bohužel s více vůněmi.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 27. listopadu 2018 21:24

prďola To znám velmi dobře.

Offline prďola
Avatar
3726 příspěvků moje polička 27. listopadu 2018 21:32

wendulka je to docela adrenalín...  

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 27. listopadu 2018 21:59

prďola Svůj dosud největší parfémový adrenalin jsem zažila v prosinci 2013, kdy jsem u jednoho prodejce z Holandska objevila hned dva své vytoužené poklady. Problém byl, že na obě vůně současně jsem kvůli limitu na kartě neměla. Nechat si ho navýšit by trvalo 5 pracovních dnů. Tak teď co? První jsem tedy odklikla tu vůni, kterou jsem chtěla víc - Plus Que Jamais. Ovšem ty nervy do pondělního rána potom, aby mi ten limitovanej černej flakon čistého parfému Shalimar nikdo nevyfouknul...

Offline prďola
Avatar
3726 příspěvků moje polička 27. listopadu 2018 22:22

wendulka cha! jako bych se viděla!  donedávna jsem neměla PayPal (resp. neobnovila jsem po výměně karty), takže jsem se všemi PP platbami otravovala přítele... a budit ho občas mezi druhou a třetí v noci, protože hrozně nutně... a hned potřebuju jeho PayPal. no na zabití...! 

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 27. listopadu 2018 23:09

Fleur To nee, me to uplne dojalo... S tou fantazii je to ovsem spis na skodu, zjistuju, ze jsem v tomto ohledu zakrnela v detskem veku.  

Modry zivot jsem osobne nikdy nedrzela, od mala nenavidim cokoli spojeneho s tabornictvim, skautama, Mirek Dusin je presne ten typ, po kterem bych hazela shnila jablka. 

Ja jsem divna, ale me nejvice oslovovaly detske knihy Zuzany Novakove (touha po normalnim zivote v dome plnem zviratek) nebo do kontrastu Alois Mikulka a jeho primo ujete az psychedelicke zapletky. A zjistuju, ze Lenka Sustrova je takova pekna kombinace zminenych detskch autoru. Ty jako odbornice jsi me jiste jiz davno odhadla.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 27. listopadu 2018 23:23
Reakce na Luna:

Modry zivot jsem osobne nikdy nedrzela, od mala nenavidim cokoli spojeneho s tabornictvim, skautama, Mirek Dusin je presne ten typ, po kterem bych hazela shnila jablka. 

​No přesně!

Čestnou výjimku u mě ze všech Foglarových postav měl akorát Tříska jako Široko ze Stínadel.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 28. listopadu 2018 09:19

Luna Foglar mě v dětství díky komunismu úplně minul a pak jsem musela aspoň jednoho nebo dva přečíst kvůli žáčkům, kteří z něj dělali referáty Ale dalo mi to hroznou práci - už jsem holt byla úplně jinde. Ještě jsem jednou jela s KMD na divadlo o Rychlých šípech, tak aspoň některá jména znám

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 08. prosince 2018 12:18

Dorazil můj Ježíšek z Vava s krásným dárkemFlakon jde ale pod stromek = neotevřu!

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 08. prosince 2018 12:39

Korsičanka Tauer? 

Offline 999
Avatar
17547 příspěvků moje polička 08. prosince 2018 12:43

Luna Ten tvůj blog je fakt krásnej .