Ingredients

19. srpna 2014 09:02
Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 22. dubna 2019 15:15

Martula Á, tu je zakopaný pes 50ml/8350,- To už je skoro jako Roja A setkaly/i jsme se někde vůbec s koncentrací vyšší???

Cervanek
Avatar
22. dubna 2019 16:27

Martula 65% to musí být opravdu už síla

Marti, Ty mě pokoušíš k rychlé návštěvě do Ingredients v novém, paleta značek

naprosto předčí butiky v Česku svou nabídkou Zn. Al Kimiya mi nedá spát

již delší dobu.

Offline Mína
Avatar
239 příspěvků moje polička 23. dubna 2019 15:29

Martula 

Děkuji, že sis vzpomněla, aspoň ušetřím. Stejně jsem to už psychicky nevydržela a koupila si mezitím Fordovu Dressed To Kill.

Vyzkoušení vůní Kemi Blending Magic si určitě nenechám ujít, díky za tip.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 23. dubna 2019 15:52

Mína Já tam Kilianovy rtěnky zkoušela už minulé pondělí a právě že zklamání, tak jsem koupila na léto jinou značku i barvu:(

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 02. května 2019 18:43

Nové prostory na Maiselově ulici se mi moc líbí, je to vzdušnější a na zkoušení vůní podstatně praktičtější .

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 02. května 2019 19:23

Fleur A hlavně jsou tam už pouze erudovaní a milí prodávající Dnes jsem si už podruhé báječně popovídala s mladou dlouhovlasou slečnou, která se opravdu vyzná. Ještě je tam 1 nová černovlska speciálně na vůně Le Labo a kosmetiku, ta se musí ještě trochu učit, a pak milá blondýnka středního věku, jež se zaučovala loni. Pan Norbert se specializuje asi spíš na VIP v podzemí, mimo jiné:)

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 02. května 2019 21:22

Jj, prostory v Maisově ulici jsou krásné a reprezentativní. To je první parfémové místo, kam zvu své parfémové přátele ze zahraničí. Měla jsem to ale ráda i v Jáchymově ulici.

A pokud jde o Kilianovy rtěnky, asi je vytvořil pro mě, resp. pro mé rty, a to jsem na rtěnky hodně přísná. Střídám teď dva odstíny krémové řady Satin -  130 a 140 a řadím je do své top 6, vedle jedné Fordovky a tří červených, božský krémových gueralinovských Rouge Automatique (které se už bohužel nevyrábějí a jsem z toho nesvá ).

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 02. května 2019 21:39

domenica Ony se ty Kilianovy rtěnky i číslují? Já myslila, že mají jen jméno Jak se tedy jmenují - tvé oblíbenkyně?

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 02. května 2019 22:57

Korsičanka 

Dangerous (130) a Intoxicating (140)

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 03. května 2019 08:51

domenica Dík, zvlášť Intoxicating je taková "tvoje" barva, myslím, že v něčem podobném jsem tě i viděla:)

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 26. června 2019 13:13

Opravdu jde videt, jak dlouho jsem tu na foru nebyla Vcera jsme byli v Praze, na kocerte v O2 arene a chtela jsem nejak hezky vyuzit cas do vecera. Napadlo me vzit pritele do oblibeneho obchudku, on by tohle ocenil. Prijdeme do Jachymovy a Ingredients Store nikde To jsem tedy necekala a na hledani nove adresy uz nebyl cas ani sila. Ach jo, snad priste.

Cervanek
Avatar
30. zaří 2019 08:56

V Ingredients řada Gratte Ciel od Lutense již v průběhu tohoto týdne

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 30. zaří 2019 14:46

Cervanek Prý asi ve středu-dnes ještě bohužel nebyly:)

Cervanek
Avatar
02. října 2019 05:56

Korsičanka hm tak uvidime. Diky za raport

a vcera mi rikali do tlf., ze ta Zlata - Section d ´ Or bude po novem roce - sice nevim, kdo ji bude za ty silene prachy kupovat, no ale asi je soucasti exkluzivity. (Uz ty Mrakodrapy vysroubovaly cenove - ale obsah je znam a da se evtl. rozmedvedit.)

Bude tedy na ovoneni si 

a mozna i nejaky bohaty zahra navstevnik od naproti si i nejaky flakon jako zlatou trofej odveze

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 02. října 2019 08:49

Cervanek To doufám, že tam někdo z nich kupuje, já u nich viděla cizince jen 1x jednoho:(a jsem tam celkem často. Aby nezkrachovali totiž. Myslím, že tam nakupují naše VIP, tak snad... 

My, chudáci, však můžeme alespoň ovonět

Cervanek
Avatar
02. října 2019 09:03

Korsičanka nestraš s krachem,  to by byla hrozná škoda,myslím, že mají ještě nějakou jinou  činnost marketingovou s módou, jestli se nepletu, tak to snad nehrozí.

V novém jsem byla jenom jednou, obchod byl takřka prázdný a nekupoval nikdo, ale byla to jistě náhoda.

A on ten Lutens, ať si o něm myslí, kdo chce, co chce - až se rozkřikne, že je v PRG možnost i s touto řadou, jim přitáhne zákazníky do obchodu, kteří si pak koupí třeba něco jiného.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 02. října 2019 09:13

Cervanek DOUFÁM! Neb kolem chodí miliony cizinců do synagog.

Cervanek
Avatar
02. října 2019 09:33
Reakce na Korsičanka:

Cervanek DOUFÁM! Neb kolem chodí miliony cizinců do synagog.

​no právě, tím jsem myslela "od naproti", sice židi jsou držgrešle, ale chodí tam i jiné skupiny lidí - už jen pro ten všeobecný rozhled. Je to zajímavá část čtvrti

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 02. října 2019 12:56
Reakce na Cervanek:

​no právě, tím jsem myslela "od naproti", sice židi jsou držgrešle, ale chodí tam i jiné skupiny lidí - už jen pro ten všeobecný rozhled. Je to zajímavá část čtvrti

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 02. října 2019 19:33

slniecko Žasnu s tebou .