Porcovanie vôní Krigler

12. října 2017 18:18
Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 18. října 2017 19:15
Reakce na zdensy:

Nezlob se, ale tak nediskutuj. Nech Lucku, ať řekne své. A to bude slovo konečné.

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 18. října 2017 19:19
Reakce na Korsičanka:

Nezlob se, ale tak nediskutuj. Nech Lucku, ať řekne své. A to bude slovo konečné.

Já to myslela dobře, asi cit pro spravedlnost

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 18. října 2017 19:45
Reakce na zdensy:

Tester Chateau by si zasloužila slniecko, si myslím, za to, že do toho jde svými penězi bez záloh a za tu práci pak. Ale třeba se pletu a vůbec se jí nemusí líbit

My ale nevíme předem, zda ten tester bude jako bonus k nákupu nebo zda bude za nějakou sníženou cenu.

Každopádně pokud připadne na Korsičanku, určitě se to rozpočítá na celkové ml tak, aby to pro všechny účastnice porcování z prvního a druhého flakonu Chateau Krigler bylo spravedlivé, žádný strach.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 18. října 2017 19:47
Reakce na wendulka:

Tak, tak. Ale počkejme na Lucku:)

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 18. října 2017 19:48
Reakce na wendulka:

No Vendulko, promiň, jaký strach? Jen jsem napsala názor, že by si ho slniecko zasloužila, nic víc, vy dvě

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 18. října 2017 20:48
Reakce na zdensy:

Ale to by se přece o větší množství vůně přihlásila sama už dřív, ne?

Aby nedošlo k nedorozumění. Já ti ani v nejmenším neodporuju.

Samozřejmě by si slniecko ten tester zasloužila, pokud se rozhodne změnit názor. Zasloužila by si rovnou celou stovku, pokud by o ni měla zájem za tu obětavost!

Jen mi přišlo, že tvůj názor zapůsobil i nepatrně spekulativně, i když vím, že jsi to tak nemyslela, a rozběhla se na něj kapku napjatá debata, tak jsem se to jenom snažila uklidnit, nic víc. V žádném případě jsem se tě nechtěla nijak dotknout.

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 18. října 2017 20:56
Reakce na wendulka:

Vendulko, nesouhlasím a výraz "spekulativně" odmítám, trochu mě to od Tebe mrzí, Ty, která víš, že peníze u mě nehrají žádnou roli, pokud jde o princip.

Offline Takina13
Avatar
32 příspěvků moje polička 19. října 2017 06:25

Prosím pokud bude prebyvat Juicy Jasmine nebo Dolce Tuberose, tak se jich rada ujmu, klidne i neco jineho. Jinak, protoze nejsem prilis (vubec) znama, tak podle potreby zaplatim rada predem zalohu, nebo alespon tady verejne slibuji, ze se mnou zadne problemy nebudou Moc dekuji a vazim si vseho moc.

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 19. října 2017 11:37

Dievčatá, ja si veľmi cením, že na mňa myslíte. Ja osobne by som to rozhodnutie nechala na zajtra tam, s Korsičankou sa už nejako dohodneme.

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 19. října 2017 11:38
Reakce na Takina13:

Takina, si zlatá , ona tá záloha tak či onak do zajtra nepríde, v tomto momente píšem popri inej práci, tak ak sa nenahneváš, zapíšem ťa, len čo budem voľnejšia, lebo to teraz aj tak zle zrátam.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 19. října 2017 11:58
Reakce na slniecko:

To víš, že ano, Luci! Dle Tvého přání

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 19. října 2017 16:29
Reakce na Takina13:

Prosím pokud bude prebyvat Juicy Jasmine nebo Dolce Tuberose, tak se jich rada ujmu, klidne i neco jineho. Jinak, protoze nejsem prilis (vubec) znama, tak podle potreby zaplatim rada predem zalohu, nebo alespon tady verejne slibuji, ze se mnou zadne problemy nebudou Moc dekuji a vazim si vseho moc.

zaznačené :)

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 19. října 2017 18:24

Ok, týmto UZATVÁRAM prihlasovaie na podiely v tomto kole.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 19. října 2017 18:46
Reakce na slniecko:

Ešte sa pripomeniem, asi si prehliadla. Na predchádzajúcej strane som písala ze ruším svoj podiel v cozy cedar wood. Ospravedlňujem sa. 

Offline Takina13
Avatar
32 příspěvků moje polička 19. října 2017 19:11
Reakce na slniecko:

Dekuju, preju krasny vylet a budu se tesit

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 19. října 2017 19:24

Vůně znám jen z vyprávění od Wendulky a jen vrozená skromnost mi bránila se přihlásit na nějaký ten odstřik (vlastně brzká cesta do Berlína ), ale to vlákno se mi líbí, to nadšení, jak za starých časů...

Moc vám všem přeji, ať si to hlavně užijete .

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 19. října 2017 19:49
Reakce na paktofonika:

jasné, vďaka za upozornenie.

Offline bobyna12
Avatar
12 příspěvků moje polička 19. října 2017 20:28

Také přeji krásný voňavý výlet a těším se na Vaše úlovky

Offline jaro
Avatar
150 příspěvků moje polička 19. října 2017 21:04

Milé dámy, přeji krásný výlet a ať se vše zadaří.

Moc děkuji za vaši  laskavost a obětavost, jste úžasné.

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 20. října 2017 19:04

Tak bolo úžasné, hlavne stretnutie s dievčatami , ďakujem za úžasnú pomoc mmije s odvozom aj blackviolet s jednaním v butiku! Máme viac-menej všetko, len Chateau Krigler je trochu menej ako sa čakalo. Dnes už nevlázdem, zajtra budem riešiť podiely a flakóny a všetko okolo toho.