COSí jarmark

23. srpna 2018 21:21
Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 01. listopadu 2022 10:16

Luna Pokud bychom někde vyladily potkání, tak bych je určitě ráda zkusila, ale nechci, abys je pro mě musela držet, pokud se najde někdo, kdo je bude chtít hned, tak je s klidným srdcem prodej. Já mám stejně šatů na několik životů...

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 01. listopadu 2022 10:22

Pavlena Tak jo, no mozna si je necham, neco me s nima napadlo... 

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 01. listopadu 2022 15:11

Edit: Prodáno

Ještě tu mám jeden kus na prodej, šaty vel. M, za 400 Kč. Příjemná bavlna s elastanem, silnější materiál, tak akorát na podzim a na jaro. Barva je o fous tmavší a tlumenější než na produktovce a při výšce 173 cm je mám úplně stejně dlouhý jako modelka na obrázku. Nějak se mi nehodí ke zbytku šatníku, takže jsem je vytáhla všehovšudy dvakrát a je mi líto, že mi tu jen tak visí, u někoho jinýho by se mohly mít líp. :)

Můžu předat osobně v Brně nebo pošlu přes Zásilkovnu. 

Offline Ounz
Avatar
19831 příspěvků moje polička 01. listopadu 2022 15:21

marieu seš moc zajímavá, podle me moc hezká, neřkuli krásná a tančíš tak rychle, jak dokážeš, za mě dobrý.. a 

Luna detto ale chápu, že tyhle věci nejsou jednoduchý! 

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 01. listopadu 2022 15:28

Ounz vim, ze zde neni spravna diskuze, ale ja jsem treba mesic uplne ok, nic mi neva, prijdu si uplne normalni, i mi to treba nekdy slusi, ale vtom prijde vybuch iracionaloty a konec. Uz jsem zkusila kdeco, ale vzdycky se to v ruzne intenzite vraci. A stve me to samozrejme.

Offline Ounz
Avatar
19831 příspěvků moje polička 01. listopadu 2022 15:32

Luna nojo, ja to chápu, s timhle se asi člověk bude muset popasovávat do konce života, myslim, že některý věci z minulosti se úplně vytěsnit nedaj..zas já se vždycky snažim si říct, že každej je nějakej a že vlasně dobrý, když s tim všim žiju pracuju a plus mínus to zvládam bez excesů..a samo je úplně nejlepší nemuset na to bejt sám..

Offline marieu
Avatar
4483 příspěvků moje polička 01. listopadu 2022 17:09

Ounz ale jo, já už jsem se sebou daleko víc v míru než jsem bývala, ale je hrozně těžký a dlouhý k tomu dojít, když vyrůstáš a dospíváš s pocitem, že "nejsi dost". Když třeba vidíš, že sourozenci stačí pouhá existence, aby byl příjmán. Že si toho může mnohem víc dovolit a mnohem méně splňovat (běžné povinnosti), a bude na tom líp. A ačkoliv mě třeba můj otec měl vždycky velmi rád, najevo to dával velmi velkými očekáváními, kterým jsem se snažila neustále dostát. Rok před maturitou mi dal motivační řeč ve smyslu "kam chceš jít na školu? Myslím, že můžeš kamkoliv a dělat cokoliv , jak jsi schopná a studijní typ (potud jsem si myslela, že se jedná o první projev respektu, dokud nepokračoval jinak:) ono to mělo být všechno naopak. To tvůj bratr měl být studijní typ, vysokoškolák. U holky by vlastně nevadilo, kdyby byla flink". OMFG, WTF atd. Pokračuje to vlastně doteď. Naposledy to vybublalo okolo bratrovy velmi očekávané, předjímané, chtěné a oslavané svatby, narozdíl od mé undergroundové, které se rodiče neúčastnili. Na omluvu dávno nečekám.. podtrženo sečteno- doteď mi ten přístup překáží v práci, jsem hrozně nesebevědomá. Nemístně. Někdy mě to hrozně brzdí. Takže já Luna opravdu velmi moc rozumím. A mrzí mě to u holky, která je prostě nádherná, talentovaná a hustá tím, co všechno v životě překonala. (Těším se, co vyvedeš s těma šatama!!!). Konec OT, omlouvám se za výlev a děkuju Ounz

Offline clothilde
Avatar
1782 příspěvků moje polička 01. listopadu 2022 17:13

Karoleena j8 bych se jich ujala. Predat muzeme v Brne

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 01. listopadu 2022 17:35

marieu Ja na rodinu uz nejak nemyslim, asi delali co mohli. Jinak jsem si pod saty vzala jine pradlo a hned to vypadalo stokrat lip. Ale velkej zadek se mi nelibi furt, to je jedno jak moc je to moderni.

Offline Ounz
Avatar
19831 příspěvků moje polička 01. listopadu 2022 18:25

marieu myslím, že ti dost rozumim..

Offline RoSa
Avatar
8212 příspěvků moje polička 03. listopadu 2022 15:04

kdyby měl někdo zájem o černý ARKET kabát z prachového peří, tak mám jeden volný ve vel.L - na Zalando super cena, objednala jsem víc velikostí, a budu ho vracet... ani jsem ho nerozbalovala z igelitu (na arket.com je za 250€)... jo a je do -50°!

Offline RoSa
Avatar
8212 příspěvků moje polička 06. listopadu 2022 19:13

teď vidím, že se na tom mém odkazu do Zalanda změnila cena na 4800,-Kč.... já jsem ho koupila a nabízím za 2700,- .... jinak ho nesu příští tejden do klínovejch řemenů

edit: už je na cestě zpátky

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 07. listopadu 2022 08:01

Prodám COS sukni 1x pranou, pas 34, boky 41, délka 84. Za 800,- + poštovné (Zásilkovna)

https://www.cos.com/en_eur/women/womenswear/skirts/product.adjustable-slit-midi-skirt-black.1107978001.html

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 07. listopadu 2022 11:20

Je to velikost XS..pružná..

Offline Ify
Avatar
138 příspěvků moje polička 09. listopadu 2022 20:35

Maureen 

Pokud je sukně ještě volná, tak bych si ji vzala.

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 09. listopadu 2022 21:11

Ify Poslala jsem ti SZ..

Online Malenge
Avatar
4255 příspěvků moje polička 10. listopadu 2022 18:53

Kdyby někdo chtěl ARKET vlněný kabát, mám k dispozici ve vel. S, moc krásný, ale je mi obří. Jen vybalený, koupený za 2500, za stejnou cenu pošlu dál, buď zásilkovna nebo předám v Praze, Malostranské náměstí. Chvilku ho tu nechám, kdybyste některá využila, jinak poputuje zpátky.

edit: posilam zpátky.

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 14. listopadu 2022 18:04

Prodám ARKET kuloty, vel 38. Jednou oblečené,cena 800 Kč plus poštovné. Jsou skvělé, mně bohužel trochu malé. Délku mám při 168 cm kousek nad kotníky.

Tady je trochu lepší foto:

https://www.endource.com/product/arket-cropped-lyocell-blend-trousers/YDAaOUbg-wABhjuL

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 14. listopadu 2022 20:08

Světlešedé kokony, vel 36, párkrát oblečené, 600 Kč - REZERVACE

Offline Ify
Avatar
138 příspěvků moje polička 15. listopadu 2022 09:28

bram 

ARKET kuloty - mohu se prosím zeptat na obvod pasu a boků a předběžně si je zamluvit?

Děkuji.