Masque Milano

08. března 2022 22:03
Offline Akret
Avatar
příspěvků moje polička 21. března 2022 20:27

Russian Tea jsem pro sebe objevila díky vzorečku Korsičanky (děkuji!) a uchvátila mě natolik, že jsem "ukecala" paní Lucii ve vava-voom a ona mi vůni sehnala. Asi od poloviny února tedy nenosím nic jiného, ještě mě žádná vůně na tak dlouho neuchvátila, a ani s ní nehodlám přestat pouze kvůli názvu. Pokud vím, parfuméři stojící za touto vůní sympatie k vojenské agresi na Ukrajině neprojevují, což je pro mne v tuto chvíli podstatné. Snad se tím nevědomky nedopouštím nějakého omylu v duchu toho, co píše Fleur, to bych nechtěla. Nechtěla bych to proto, abych v neznalém okolí nevyvolávala mylný dojem, že podporuji tuto strašnou agresi. Takže se voním doma a flakon nikde nevystavuji. A při každém tom navonění si v duchu říkám, že chci věřit, že toto jednou skončí a že ne všichni obyvatelé Ruska jsou vinní nebo zblbí propagandou.

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 21. března 2022 20:35

Akret Russian Tea je opravdu nádherná a osobitá vůně, značka ani tvůrci nikomu názvem vůně nepodlézají, takže by byla škoda zanevřít na ni. 

Já jsem si ji chtěla kdysi pořídit ještě v tom stovkovém válcovém flakónu, dokonce ji chtěl pro sebe i můj manžel, ale než jsem se rozhoupala ke koupi, už se vyráběly jen ty třicítkové. 

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 21. března 2022 20:43

Russian Tea je jedna z těch vůní, kterými si značka udělala jméno - pamatuji si také na původní válcovitý stovkový flakón. Za pár let už značka přešla na 35ml balení - no a cena víceméně zůstala.

Offline Akret
Avatar
příspěvků moje polička 22. března 2022 19:49

Díky za info o ceně ... ale já bych si ji stějně pořídila. Třicítka je pro mě akorát.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 30. března 2022 22:04

Dolceacqua na mně dnes voní podobně jako již nevyráběná Love Chloe. Při zkoušce na ruku jsem tuto podobnost nezaznamenala, ale po regulérním navonění se takto zajímavě rozvoněla. 

Offline blackviolet
Avatar
3326 příspěvků moje polička 13. března 2023 21:40

White Whale 

Moře. Moře akvatických tónů, moře slané vody, moře, ve kterém plavou fialky. Z něho se pomalu vynořuje labdanově semišový obr s nákladem pačuli, kadidla, broskvové vonokvětky, pudrových irisů a vetiveru. A taky ambroxanu.

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 13. března 2023 22:45

blackviolet Mně to přišlo až příliš pánské. Poslední dobou se mi od nich skoro nic nepozdává k normálnímu nošení.

Offline blackviolet
Avatar
3326 příspěvků moje polička 14. března 2023 10:36

Fleur Pánské mi to nepřišlo, asi i díky květinám, ale syntetické dost. Bohužel asi taky jedou na vlně moderní syntetiky.