Filmy, které stojí za zhlédnutí...

09. srpna 2014 15:08
Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 29. prosince 2021 21:00

Paris Na Karla jsme se dívali na druhý svátek vánoční (a také jsem bulila).

ionicera Zaznamenala jsem, zvažuji, díky za připomenutí.

Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 30. prosince 2021 07:57

ionicera viděla jsem včera a líbíl se mi moc

tak už samozřejmě diskutujeme, co bychom dělali, kdyby to nastalo...  

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 30. prosince 2021 10:18

Magráta Já to vidím přesně tak, jako ve filmu. Ve skupinách lidí, kteří se trochu zajímají o UFO se takhle s napětím očekávalo, že USA a jiné státy odtajní své záznamy. No , něco odtajnily, ale každému to bylo u .........:-) Jak někdo trefně napsal, dokud nebude v televizi show vaříme s mimozemšťanem, je to každému jedno. 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 30. prosince 2021 10:59

ionicera vynikající film a bohužel věřím, že by to přesně takhle dopadlo. 

Offline Lenka22
Avatar
1631 příspěvků moje polička 30. prosince 2021 12:22

Kde je k vidění K zemi hleď?

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 30. prosince 2021 12:23

Lenka22 Na Netflixu.

Offline Lenka22
Avatar
1631 příspěvků moje polička 30. prosince 2021 12:23
Offline Lenka22
Avatar
1631 příspěvků moje polička 30. prosince 2021 12:24

Hanka H Díky, to jsem vůbec nezaznamenala.

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 30. prosince 2021 21:04

Krajina ve stínu- uf. Je mi z toho úzko. Ale doporučuju. 

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 31. prosince 2021 00:14

Právě jsem dokoukala K zemi hleď! Uf uf uf....Když se tam odehrávala ta závěrečná rodinná večeře, napadlo mi, co bych asi v takových chvílích dělala já, s kým bych chtěla být....docela depka, ale film pěkný!

Offline Mermaid
Avatar
příspěvků moje polička 31. prosince 2021 07:55

Taky jsem včera viděla K zemi hleď, a tedy síla! Rozhodně stojí za shlédnutí. Moc se mi líbila i doprovodná hudba (ke shlédnutí na YouTube pod Don't look up soundtrack OST). Leo jako vždy bravurní a za mě fakt AILF

Offline 711990
Avatar
17137 příspěvků moje polička 31. prosince 2021 07:57

Mermaid AILF

Offline brrr
Avatar
10018 příspěvků moje polička 01. ledna 2022 19:44

Hrozně teď ujíždím na seriálu Yellowstone, takový Dallas střihnutý s Kmotrem odehrávající se na ranči v Montaně. Ale Kevin Costner tam je perfektní.

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 04. ledna 2022 19:10

odporucam norsky film the trip na netflixe. zvuk si dajte original norsky a titulky ceske maju lepsi preklad nez anglicke

Offline qanik
Avatar
76 příspěvků moje polička 10. ledna 2022 16:16

Ďakujem za tip na starší seriál The fall, ktorý sem niekto dával. Už dávno ma nič tak nebavilo, prokrastinujem, pozerám na to a neviem sa odtrhnúť. Elegantná Gillian Anderson, uhrančivý zloduch Jamie Dornan vzbudzujúci protikladné pocity a krásna angličtina k tomu.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 10. ledna 2022 18:50

Viděli jste někdo seriál Marianne na Netflixu? Mám rozkoukaný první díl a nevím, jestli nebudu mít noční můry.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 10. ledna 2022 22:51

Já po nocích brouzdám Netflixem, vybírám si divný věci, teď ale jsem během vánoc sjela všechny série Mr. Robot, moc se mi to líbilo, ale přiznávám, já nepochopila úpnej konec, poslední scénu, ze který jsou všichni na csfd úplně odvařený. Tak asi musím ten konec sjet ještě jednou. 

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 11. ledna 2022 07:58

Jennyfor Mr. Robot je super, z toho byli odbarvení i hackeři a že ti tomu docela rozumí. Já videla myslím jen dvě série, tak se musím tím Netflixem prohrabat.

Můj muž je šílený partner na koukání seriálu. Doma ho musím furt přemlouvat, pak si pustí tři díly v práci. 

Konečně jsme po třech tydnech dokoukali Zaklínače. Měla jsem vybrat něco jineho. Patosu víc než v dívčím románu.

Offline brrr
Avatar
10018 příspěvků moje polička 11. ledna 2022 09:00

continuity Já neměla na Zaklínače pořád chuť, těšila jsem se, že to dáme mezi sátky. Usnula jsem v půlce prvního dílu, no spíš v třetině, a tak jsem řekla  muži, ať se dodívá sám (a v klidu jsme mohla dokoukat Yellowstone ). Prý to byla hrozná blbost, takže už nemám na  Zaklínače chuť vůbec.

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 11. ledna 2022 09:34

brrr ta první série byla mnohem lepší. Koukali jsme na to těsně před tímhle a celé je to úplně o něčem jiném.

Akorát Ciri se povedla líp v té druhé sérii. Jinak je to zmar a bída. Přitom mi ani nevadí, že se to nedrží předlohy, ten příběh jako takový byl se i dal. Ale to rozvláčné tempo je šílené, je to plné klišé a ještě k tomu dosti nepřehledně vyprávěné. No hlavně vytěžit a neukrojit si příliš z knižní předlohy, aby to vyšlo na těch sedm sérií.  Ta první série byla celá taková vášnivá ve všech smyslech slova. Teď chemie mezi Geraldem a Yennefer nejlépe fungovala, když byli od sebe přes půl kontinentu, protože si to člověk mohl alespoň představovat.